Techno w kościele

  • 06.06.2019, 08:53
  • OAI
Techno w kościele
W sierpniu impreza dla fanów muzyki elektronicznej i techno w dawnym kościele ewangelickim w Goszczu.


Mamy dla Was ważną, a zarazem świetną wiadomość - Headliner’em Nocnego Rave’u w Świątyni Artystów będzie D-Unity" - informuje profil Pałac Goszcz - Schloß Goschütz.

Damian „D-Unity” Jacuk - Kanadyjczyk, polskiego pochodzenia, swoją karierę oparł na długotrwałej wierze w muzykę wysokiej jakości. Dzięki temu zyskał pozycję jednego z najbardziej płodnych i uznawanych producentów muzyki elektronicznej na świecie. Ma na swoim koncie wydania w takich wytwórniach jak: Universal Music, Toolroom, Yoshitoshi, Great Stuff, czy Stereo Productions, a także w jego własnych label’ach Unity Records i beat Therapy Records, które zyskały uznanie takich artystów jak: Carl Cox, Armin Van Buuren, Eric Prydz, Sharam, Mark Knight, Pete Tong, Danny Tenaglia, czy Richie Hawtin.

Miał okazję zagrać w klubach figurujących na słynnej liście TOP 10 DJ MAG, m.in. w : Egg (Londyn, UK), Womb (Japonia), Pacha(USA), Stereo (Kanada), Clash Club (Brazylia) , Blue Frog (Indie), Fabrik (Madryt, Hiszpania) oraz wielu innych słynnych miejscach i wydarzeniach na terenie Europy, Ameryki Południowej i Azji. D-Unity, będąc aktualnie u szczytu kariery DJskiej, z sukcesem zarządza swoją wytwórnią, która wydała m.in. 100 świetnych pozycji, dostępnych na liście Beatport’s Top 100.

Pomimo bardzo napiętego harmonogramu tras koncertowych - blisko 80 występów rocznie na całym świecie - zawsze udaje mu się wydać utwory, które trafiają na listę Top 10 numerów techno, niezależnie od tego czy tworzy je w trasie czy w we własnym studio. W ciągu 2 ostatnich lat wydał muzykę w dwóch największych underground’owych wytwórniach: “Suara” i “Intec”, należących do Coyu i Carl’a Cox’a. Od momentu kiedy rozpoczął, jego brzmienie urosło, stało się wyjątkowe i bardziej wyraziste niż kiedykolwiek wcześniej, szybko rozszerzając jego popularność na rynkach muzycznych w USA, Europie , Ameryce Południowej i Środkowej.

D-Unity podróżuje po świecie rozprzestrzeniając swój charakterystyczny, underground’owy klimat i obecność. 14 sierpnia zatrzyma się w Goszczu, aby podzielić się tym również z Wami.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165