Przedszkole w Bierutowie - burmistrz robi pierwszy krok

  • 05.06.2019, 09:23
  • OAI
Przedszkole w Bierutowie - burmistrz robi pierwszy krok
Piotr Sawicki podpisał umowę na opracowanie koncepcji "budowy Przedszkola Miejskiego w Bierutowie z oddziałem żłobkowym".

"Wczoraj podpisałem umowę z biurem projektowym Sergiej Studio Architektury na wykonanie zamówienia o nazwie „Opracowanie wstępnej koncepcji funkcjonalno-przestrzennej i zagospodarowania terenu oraz na jej podstawie opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy Przedszkola Miejskiego w Bierutowie z oddziałem żłobkowym”.

To pierwszy etap realizacji punktu naszego programu wyborczego zapowiadającego budowę w pełni funkcjonalnego przedszkola w Bierutowie, w którym dzieci będą mogły przebywać w pełnym komforcie i bezpieczeństwie.

To pewne, że gmina Bierutów zasługuje wreszcie na przedszkole z prawdziwego zdarzenia, nade wszystko jednak takie przedszkole to dziś podstawowy warunek do tego, żeby młode rodziny z dziećmi chciały zostawać i osiedlać się w naszym mieście i gminie, a tym samym mogła się ona dynamicznie rozwijać.

Musimy zrobić wszystko pod względem organizacyjnym, prawnym, technologicznym i przede wszystkim finansowym aby ten projekt zakończył się pełnym sukcesem" - poinformował Piotr Sawicki, burmistrz Bierutowa..

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe