NASZ NEWS: Rodzina kierowcy, który przejechał psa, wydała oświadczenie

  • 03.06.2019, 22:41
  • OAI
NASZ NEWS: Rodzina kierowcy, który przejechał psa, wydała oświadczenie
Potępia czyn syna i brata i prosi o uszanowanie prywatności.

Przedstawiamy oświadczenie najbliższych Rafała B., który jest podejrzany o zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem. Rodzina napisała, że jest poruszona czynem, którego dopuścił się syn i brat, i nie utożsamia się z jego postępkiem.

W oświadczeniu czytamy, że rodzina obawia się o zdrowie, a nawet życie, w związku z atakami i groźbami. Prosi też o prawo do poszanowania jej prywatności.

Całość pisma - poniżej.

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

!@!
[email protected]! 04.06.2019, 20:54
*** myśliwy nauczył go empatii do zwierząt
fff
fff 04.06.2019, 08:24
Bardzo dobrze że się boją bo kara jest nieunikniona.
N..
N.. 04.06.2019, 00:52
Jak znam jego siostrę to nawet nie moglam sobie wyobrazic ze ktos kto jest jej tak bliski, rodzony brat mógłby zrobic cos tak strasznego, jego siostra to taka miła, kochana i spokojna osoba, tyle razy mi pomogla i wysłuchała.. wiec nie wiem czy wychowanie ma cos do tego, wychowywali sie razem, pod jednym dachem, przez jednych rodzicow. Wlasnie wszystko idzie na przod, niekoniecznie wychowanie a towarzystwo mialo wpływ ogromny, latwy dostęp do social mediów gdzie kazdy chce się pokazać, wrzucal do sieci rzeczy okropne i znajomi to akceptowali, ba nawet go do tego napedzali i przyklaskiwali zamiast zareagowac to oni mieli wiekszy wplyw na niego niz rodzice... dorosłemu czlowiekowi nie powiesz ,,masz szlaban na internet", ,,oddaj telefon", ,,masz zakaz spotykania sie ze znajomymi " tak naprawde nie mogli nic, byl dorosly sam na siebie zarabial i sam decyodowal o kazdym swoim dniu, oni mogli mu doradzac a on niekoniecznie brac to do siebie.
;p
;p 10.06.2019, 19:20
to prawda ale zwierzęta (czyli obrońcy praw zwierząt) tego nie zrozumieją :p
Gość
Gość 04.06.2019, 00:04
Tak jest "wychowali" więc skądś musiał to wziąć - "wartości" wyniesione z domu.
Taki hejt i nagonka na takich ludzi czy ich bliskich niestety ale jest potrzebna żeby ludzie wiedzieli że czasy się zmieniają rośnie świadomość i ludzie się na takie rzeczy nie godzą. Liczę na sprawiedliwą karę.
adolf
adolf 10.06.2019, 19:21
po co hejtować może od razu zrzucać bomby atomowe ?
...
... 03.06.2019, 23:41
wychowali go ...

Pozostałe