Bodzio działa błyskawicznie - zwalnia zwyrodnialca

  • 03.06.2019, 12:17
  • OAI
Bodzio działa błyskawicznie - zwalnia zwyrodnialca
Oto najnowsze oświadczenie właścicieli firmy.
"Szanowni Państwo,
 
z uwagi na uzyskane medialne informacje o brutalnym najechaniu psa i nagrania tego faktu wraz z udostępnieniem w sieci przez naszego pracownika, oświadczamy, że w dniu dzisiejszym zostały podjęte natychmiastowe działania oraz środki dyscyplinarne, łącznie z rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z artykułem 52§1 pkt.2 ustawy Kodeks pracy.
 
Po raz pierwszy spotkaliśmy się z takim incydentem.
 
Osobiście potępiamy takie zachowanie, nie akceptujemy i nie tolerujemy takich czynów.
 
Zarząd Fabryki Mebli BODZIO".
OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xyz
Xyz 06.06.2019, 20:36
Powinni go jeszcze oskarżyć o dzialnie na szkode wizerunku
Adonis
Adonis 06.06.2019, 17:38
Nie moga tego niestety zrobic bo ten tryb jest tylko jak ktos pije w pracy.
ko
ko 05.06.2019, 07:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Viola niederbockstruck
Viola niederbockstruck 04.06.2019, 16:03
Brawo Firma.Majac takich pracownikow.co waszymi autami sadystycznie.zwierzeta.zabijaja to nie chluba dla was.Prawidlowo ze zwolniony.Trzymamy z Wami
Ola
Ola 04.06.2019, 13:44
W Miliczu 75-letnia kobieta została pogryziona ciężko przez psa . Nikt nie grozi właścicielowi psa nikt nie skowycze pieniacze i pyskacze
Swir
Swir 04.06.2019, 16:01
Ty gały rób Ola a nie kolesi psycholi bronisz
Ola
Ola 04.06.2019, 16:34
Czytaj ze zrozumieniem Swir czy Świr bo to jest różnica dla rodzica
Królik z lasu
Królik z lasu 04.06.2019, 13:40
jak króliki zabijali na placu zwycięstwa to gdzie byliście pyskacze pieniacze
Reksio
Reksio 04.06.2019, 13:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mala
Mala 04.06.2019, 12:56
Brawo dla firmy. Nikt by niechcial juz go w pracy
Zenek bez spodenek
Zenek bez spodenek 04.06.2019, 12:55
Jak was ugryzie wolno latający piesuńcio czy będziecie kląć czy skowyczeć z radości , A gdzie właściciel tego psa a gdzie hycel i kaganiec i smycz . A firma Bodzio to w tej sytuacji niech prześwietli resztę pracowników bo morze któryś bije żonę . Ale zarząd to może to POpiera , A najlepiej to ze wstydu zamknąć zakład bo kto będzie chciał kupować meble PO zwyrodnialcach .
A
A 05.06.2019, 09:39
Panie Zenku proponowałbym pisać ze słownikiem. "Może"
Zenek bez spodenek
Zenek bez spodenek 05.06.2019, 14:01
Drogi A . A może chcesz wyjechać nad morze . Poćwiczyć ortografie aby się nie ośmieszać .
 Hania
Hania 04.06.2019, 17:20
Pisior bez dwóch zdań, skoro PO w ten sposób pisze.
Zenek bez spodenek
Zenek bez spodenek 05.06.2019, 14:13
Hania TY musisz kochać pisiorów bo bierzesz 500+ . A Ja nie kocham i nie biorę 500+
Gosia
Gosia 04.06.2019, 13:11
Co ty masz do firmy Bodzio to tylko ich pracownik oni za niego nie sa winni i nie psuj opini i sie ogarnij !!!!!!!!
Zenek bez spodenek
Zenek bez spodenek 04.06.2019, 16:36
Zupa była zasłona
Yogi
Yogi 04.06.2019, 10:22
Szacun dla firmy!!!
xxx
xxx 03.06.2019, 23:27
Nie ma słów dla takiego psychola kara i jeszcze raz kara !!!
MM
MM 03.06.2019, 22:37
Praca już mu niepotrzebna skoro ma siedzieć w ***.
Brzęczyk
Brzęczyk 03.06.2019, 22:32
Bardzo dobrze gnojowi! Oby cierpiał tak samo jak to nie winne i bezbronne stworzenie, i też popieram decyzję Firmy mebli Bodzio.
IWONA
IWONA 03.06.2019, 20:06
Bardzo dobra decyzja firmy.
M
M 03.06.2019, 17:18
Bardzo dobry ruch ze strony firmy. Dziękuję
Ewa.
Ewa. 03.06.2019, 17:00
Brawo dla firmy.Bodzio.Taki ktos powinien nigdzie pracy nie znalesc. Takie cos powinno sie nigdy na swiat nie narodzic. To kat nie czlowiek.
ugo
ugo 03.06.2019, 16:50
skrajna prawica zwierząt nie lubi. Boję się, że jakby zaczela rządzić Konfederacja, to może i ekonomicznie by się Polska dźwignęła, ale straciłaby kompletnie humanitarne odruchy w stosunku do istot żywych
Cieślak