Zwyrodnialec spod Sycowa umyślnie przejechał psa

  • 02.06.2019, 17:39
  • OAI
Zwyrodnialec spod Sycowa umyślnie przejechał psa pixabay.com
Przejechał psa i umieścił nagranie w sieci! Sprawca ustalony - to 22-latek z Nowego Dworu pod Sycowem.

Fundacja Oleśnickie Bidy otrzymała przerażające nagranie, na którym widać, jak kierowca samochodu w Sycowie umyślnie przejeżdża leżącego na drodze psa. Zatrzymuje się nad nim - gdy ten jeszcze żyje - a następnie odjeżdża.

Wolontariusze złożyli w tej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na policję.

- Szok. Niepojęte, jak tak można - mówi Radiu RMF24 Magdalena Gmyrek z Oleśnickich Bid.

 Na kilkudziesięciosekundowym nagraniu widać, jak kierowca białego samochodu typu bus dojeżdża do leżącego na drodze psa, który być może już wcześniej został potrącony. Krzyczy: "Ty, wstań, k***a, podnoś się! Podnoś się!". Zwierzę nie schodzi z jezdni, więc kierowca na nie wjeżdża. Pies piszczy i próbuje łapać powietrze, a autor nagrania mówi do zwierzęcia "Co ci? Podnoś się!".

 Następnie kierowca najeżdża kołami samochodu na psa i zatrzymuje się na nim - zwierzę wciąż żyje.

 "Ch***wo tak trochę. Ale c**j, jak chodzić nie umiesz,  to masz teraz k*** na łeb" - mówi kierowca.

 Kilka sekund później odjeżdża. Zwierzę nie przeżyło.

 - Przyjęliśmy zawiadomienie i prowadzimy czynności. Ustalamy osobę, która dokonała tego czynu - mówiła RMF24 Aleksandra Pieprzycka z oleśnickiej policji.

Na nieocenzurowanej wersji nagrania, która krąży w sieci, widać twarz mężczyzny w lusterku bocznym. 

Jak ustalił portal olesnica24.com, zwyrodnialec został już zatrzymany - to 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu pod Sycowem.

Za znęcanie się nad zwierzętami grozi kara do trzech lat więzienia i 100 tysięcy złotych grzywny. Jeżeli sąd uzna, że sprawca działał ze szczególnym okrucieństwem, może wymierzyć karę 5 lat więzienia. 

DRASTYCZNE NAGRANIE

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (124)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monika
Monika 07.06.2019, 21:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

justyna
justyna 07.06.2019, 19:56
Można dołączyć do petycji: https://secure.avaaz.org/pl/co… P.&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-740707-Rafal_B_5_lat_kary_bez_zawiasow&utm_term=mkOuob+pl&fbclid=IwAR2vSgkSiLp6AJba8eZgzFsr8gFspCg1JriRf3QcIEzDSCDaVefkazgxq6A
Xxx
Xxx 06.06.2019, 12:27
Czy już wiadomo czy ten ćpun był pod wpływem środków odurzających?
Jazon
Jazon 05.06.2019, 14:23
I dostanie te 5 lat? I co? Będzie żył na nasz koszt, za nasze podatki... ponad 3 tyś miesięcznie na utrzymanie takiego zwyrodnienia. Po co? Po co??? Nie lepiej od razu czapa?
Bez komentarza
Bez komentarza 05.06.2019, 00:34
Komentarze oburzonych to jest dopiero przerażający poziom nienawiści, agresji i wulgarności. Skoro tak was oburza przejechanie psa , to aż strach pomyśleć do czego bylibyście skłonni gdyby ofiarą był człowiek, choć szczerze to wątpię czy u was byłoby równie wielkie oburzenie. Pewnie byłyby głosy, że to był pewnie pijak, jakiś wiejski meneli i dziada nie jest szkoda.
ogarnij_sie
ogarnij_sie 13.06.2019, 16:20
bo widzisz czlowieku, jest spora roznica miedzy znecaniem sie nad bezbronnym, gluchym i slepym zwierzakiem, ktory z zalozenia ufa czlowiekowi i liczy na pomoc z jego strony, a doroslym mezczyzna, ktory potrafi sie bronic i zrobilby mu z ryja marmolade w przeciagu kilku sekund w obronie wlasnej, ale tacy jak ty i tobie podobni nigdy tego nie pojma - zero empatii, wrazliwosci, pomocy slabszemu bedac silnym, szkoda, bo juz tylko one sa wyznacznikiem prawdziwego czlowieczenstwa w tych chorych czasach
wrocek
wrocek 07.06.2019, 07:55
a dziwisz sie co ludzie piszą,takie coś nie powinno oddychac on nie ma prawa siebie nazywac człowiekiem tacy ludzie powinni być eliminowani ze społeczeństwa ( a co mu odbije za pare lat,może przejedzie człowieka).jeżeli nie ma on szacunku dla zwierzęcia to tym bardziej nie ędzie miał dla ludzi. modle się tylko żeby w zakładzie karnym gdzie będzie odsiadywał wyrok współwiężniowie się nim zaopiekowali
Jazon
Jazon 05.06.2019, 14:19
Jak widać patologia broni patologii. Może rodzina? Jakby zabił człowieka, bo za pewne zabiłby... broniłbyś go?
kamrat
kamrat 05.06.2019, 14:27
pewnie tak dziś zakatował psa a jak mu się by znudziło pewnie by zabrał się za ludzi - ten młody bydlak to czyste zło a jak widać ma pokrewne dusze czyli zwyrodnialce są wśród nas
Hjn
Hjn 05.06.2019, 08:33
Zapraszam do psychiatry. Ktoś tu ma zaburzenia.
kolejny zwyrodnialec?
kolejny zwyrodnialec? 05.06.2019, 08:25
to jest przykład młodego zwyrodnialca bez cienia empatii a ty prawdopodobnie masz coś z tego człowieka bo nie dostrzegasz bestii ludzkiej próbując go bronić nieudolnie - swój swojego wyczuje
Maverick
Maverick 04.06.2019, 22:32
Spoko juz go pewnie dymaja za to. Co zrobil z tym psem parowa ***
Sam mam psa od 7 lat i jest kochany
Ciekawe co sie stanie ze szmata jak wyjdzie
JEZELI WYJDZIE
Anty
Anty 05.06.2019, 17:31
Dokładnie, taka szmata nie ma już życia.
*** Łysą ***
*** Łysą *** 04.06.2019, 22:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ania
Ania 04.06.2019, 22:17
jeżeli sąd nie da mu najwyższej kary to będzie oznaczało że daje przyzwolenie na takie coś co trudno nazwać i zrozumieć. Ja bym go przejechała po nogach po recach a potem bym rzuciła psom. Brak słów że takie szmaty chodzą po swiecie. Jak słyszę coś takiego to bym mogła zabić nawet ale najpierw by odpowiedzial za każdą sekundę cierpienia
tego psa
inka
inka 04.06.2019, 23:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Maverick
Maverick 04.06.2019, 21:50

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

*** lysego
*** lysego 04.06.2019, 21:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

 ***z kurw mysliwskich
***z kurw mysliwskich 04.06.2019, 20:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

anna
anna 04.06.2019, 15:33
pozbawiono empatii sadystyczna istoto!!! wiedz ze to co zrobiłes jest złem w czystej postaci!!! moze ty nie rozrózniasz dobra od zła ??moze nie wiesz gdzie lezy granica??? czytaj okrutny człowieku co pisza o tobie ludzie którzy sa w normie społecznej, bo ty na pewno sie do takich nie zaliczasz!!!! czytaj i naucz sie ze nie mozna tak bestialsko mordowac!! życze Ci z całego serca zeby całe twoje sadystyczne okruceinstwo do ciebie wróciło!!
rty
rty 04.06.2019, 13:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

MIs
MIs 04.06.2019, 13:35
Jego Tata jest myśliwym. Dziecko wychowane na satysfakcji mordowania zwierząt. Wyrósł zwyrodnialec, który się pastwi nad zwierzętami i ludźmi.
adr
adr 04.06.2019, 23:51
Biorą sadyści te swoje bachory na polowania i potem wyrastają na psycholi.
🤧
🤧 03.06.2019, 21:37
Moim zdaniem 3 lata to za mało, minimalnie 5-6
Bartek
Bartek 03.06.2019, 21:27
takich ludzi powinnos sie utylizować
KaraDlaZwyrodnialcaBezSerca
KaraDlaZwyrodnialcaBezSerca 03.06.2019, 20:16
ZA TAKIE OKRUCIEŃSTWO SAM POWINIEN UMRZEĆ, A NAWET ZDYCHAĆ I CIERPIEĆ JAK TEN BIEDNY PIESIO KTÓRY NICZEMU NIE ZAWINIŁ!
Polskie prawo to dno! Zwierzęta rozumieją nawet lepiej niż ludzie, a co najważniejsze mają uczucia tak samo jak my!!
Powinnismy sie wspierać ludzie ludziom, ludzie zwierzętom, i zwierzęta ludziom!
Patryk
Patryk 03.06.2019, 20:10
Czy policja zatrzymala mu dozywotnio prawo jazdy? Jak ktos zalatwi adres zwyrodnialca to ja go chetnie tez przejade. 150zl za kolizje drogowa a ile przyjemnosci by bylo. Matke i ojca tez yamknac jak kur...szcze stare nie potrafi wychowac czlowieka tzlko takie bydle.
Wieczna
Wieczna 03.06.2019, 19:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Marek3003
Marek3003 03.06.2019, 19:24
Panie Jaki jeśli ten zwyrodnialec dostanie 5 lat to ja zagłosuje na PIS
.
. 04.06.2019, 17:11
Głosuj ma PiS niezależnie od tego, bo to uczciwi ludzie. Ponadto szeryf Ziobro ulepsza kodeks karny, jest w nim wiele pozytywnych zmian.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165