Powstanie ścieżka rowerowa z Goszcza do Domasławic

  • 29.05.2019, 12:39
  • Starostwo Powiatowe Oleśnica
Powstanie ścieżka rowerowa z Goszcza do Domasławic
Starosta, burmistrz, radny, dyrektor - wizytowali inwestycję.

"Ze stanem zaawansowania prac dotyczących planowanej budowy części ścieżki rowerowej z Goszcza do Domasławic, w pasie drogi powiatowej nr 1490D, zapoznał się wczoraj starosta oleśnicki Jan Dżugaj.

W spotkaniu, które odbyło się w Campusie Domasławice uczestniczyli ponadto: właściciel ośrodka Bogusław Żukowski, burmistrz Twardogóry Paweł Czuliński, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy Krzysztof Górecki i wiceprzewodniczący rady powiatu oleśnickiego Marek Rubik.

Starostę szczególnie interesował zakres opracowania dokumentacji projektowej, przygotowywanej w porozumieniu z gminą Twardogóra, dla odcinka od wjazdu do Domasławic do skrzyżowania przy wylocie na Odolanów. Jan Dżugaj nie krył, że niepokoi go pogarszający się stan dróg powiatowych, dlatego poinformował, iż poprawa ich nawierzchni to jeden z głównych celów Zarządu VI kadencji" - tak brzmi komunikat Starostwa Powiatowego w Oleśnicy.

Starostwo Powiatowe Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 Czy ja dobrze  kumam?
Czy ja dobrze kumam? 29.05.2019, 17:57
Zaraz zaraz ścieżka do prywatnej posiadłości?
Goszitz
Goszitz 29.05.2019, 17:54
Wrzutka burmistrza na sesji - kredyt 2,4 mln na zakup drona do badania powietrza nad Twardogórą. Ludzie, trzymajcie mnie! Zamiast dać kasę na wymianę pieców- obraziki z dronika na fejsbuczka. Dziecinada. Już 300 000 poszło do kościółków a teraz dronik. Masakra co to dziecię wyprawia. Popisy oratorskie starosty oleśnickiego 6 kadencji żenujące.
Zibi
Zibi 29.05.2019, 16:55
Ale Dżugaj ściemnia na sesji w Twardogórze. Szok.
Misia
Misia 29.05.2019, 15:37
Bardzo potrzebna inwestycja i trafna lokalizacja.Gratulacje dla wszystkich którzy ten plan realizuja
rrr
rrr 29.05.2019, 15:13
Ciekawe, czy na sesji się nożyce otworzą i kto zostanie sponiewierany przez starostę.
Gmina
Gmina 29.05.2019, 14:27
Informacja jest nieprawdziwa. Ktoś O24 wprowadza w błąd. Decyzje o tych inwestycjach mają zapaść dopiero dzisiaj na sesji. Chyba że nadburmistrz z burmistrzem wszystko poza radą ustalili.
Takie życie...
Takie życie... 29.05.2019, 15:14
No wynika że ustalili.
dyro
dyro 29.05.2019, 14:20
A kto to jest ten pierszy z prawej? Uczeń z Goszcza czy Twardogóry? I co on tam robi zamiast w klasie siedzieć?
twardogórzanka
twardogórzanka 29.05.2019, 13:30
Dlaczego nie napisaliście, że wiceprzewodniczący rady powiatu Marek Rubik jest również menagerem w Campusie i że to pod Campus jest robiona ta droga?
Ewa
Ewa 29.05.2019, 15:36
A co dla mieszkanców skoro ścieżka dla campusu

twardogórzanin
twardogórzanin 29.05.2019, 13:27
Zapoznał się wczoraj, bo dzisiaj musi wystąpić na sesji w Twardogórze.

Pozostałe