Ksiądz z Oleśnicy o pedofilii księży

  • 15.05.2019, 17:09
Ksiądz z Oleśnicy o pedofilii księży
Refleksje księdza Teodora Sawielewicza, twórcy teobańkologii, o pedofilii wśród księży..

Wiecie co... Jest czwarta rano. Spać nie mogę... Poruszyły mnie te wydarzenia, związane z filmem o pedofilii księży i jej ukrywaniu. Chcę Was zaprosić do modlitwy, tylko najpierw wyjaśnię kontekst. Dostałem mocno rykoszetem. Otrzymuję wiadomości: "zawiodłem się Wami...", "Wy jesteście tacy a tacy...", "u fryzjera/w pracy o tym mówią proszę księdza, generalizują, wrzucają wszystkich do jednego gara...", "mówią mi: "widziałaś film? jeszcze tych księży będziesz bronić?!" ".

Dzisiaj, gdy byłem na stacji benzynowej w koloratce, Pani za ladą powiedziała "straszne czasy dla księży są, podziwiam, że ksiądz w koloratce chodzi...". Widac było jej współczucie. Dochodzą też do mnie głosy od ofiar. Strasznie przykra sprawa...

Widzę po pewnych ludziach, którzy jakoś Boga szukają, jakoś tam się modlą, jakoś się do niego zbliżają, że wrzucają do jednego wora księży i wyprowadzają ostatnio wnioski...: "Jezus nie założyłby takiego Kościoła z pedofilami, ja tu nie chcę być...", "zaorać to towarzystwo...", "nie mogę swojemu synowi pozwolić, by był ministrantem...", "nie ma dziś księży z powołania...".

Chcę Was zaprosić do modlitwy różańcowej, na tym fanpejdżu, środa 20:00. I przyjmijcie, że w ten sposób chcę...

1) zaprosić do różańca na żywo za ofiary przestępstw seksualnych. Bo to nie jest tak, że neguję wszystko i mówię, że się nic nie stało. Stało się i się nie odstanie. Mam nadzieję, że w komentarzach nie będę musiał się tłumaczyć się z tego, czego nie miałem na myśli. I to nie jest tak, że teraz z ofiar robię oprawców, a z oprawców ofiary. Czytajcie proszę ze zrozumieniem to, co napisałem.
2) zaprosić do modlitwy za księży. Jesteśmy słabi. Potrzebujemy Waszej modlitwy. Ostatnio jeszcze mocniej się do tego przekonałem, gdy na egozrcyzmach usłyszałem pusty, demoniczny śmiech pełen strachu i poczucia bezradności osoby będącej pod wpływem złego ducha. Powiedziała wielokrotnie do mnie: "zniszczę Cię, zniszczę Cię...!!!". Na innym egzorcyzmie nie byłem, ale wiem, że tam się demon darł o mnie: "policzę się z z nim, nienawidzę, że chodzi do niego do spowiedzi...". Nie trzeba chyba mówić, że diabeł ma takie zamiary wobec każdego kapłana, nawet nie musi ich wypowiadać przez osoby zniewolone lub opętane na egzorcyzmach. Wszak kapłan jest jak konar, z którego odrastają gałązki. Łatwiej odciąć cały konar, niż ucinać pojedyncze gałązki. Niektórych zniszczył... Z niektórymi się policzył... Módlcie się za nas, byśmy nie byli wilkami w koloratkach. Pomódlmy się również w tym różańcu za Episkopat Polski. Zamiast mielić językiem na księży, prosimy o modlitwę. Konkretnie i pokornie proszę o to. Środa 20:00.
3) zaprosić, byście w komentarzach dodali swoje intencje, zwłaszcza dotyczące księży, ostatnich sytuacji. Obiecuję modlitwę za każdą pozostawioną intencję modlitewną, również nie związaną z omawianym problemem. Jeśli intencja jest zbyt osobista możesz napisać "Panie, Ty wiesz...".
4) Podajcie dalej tego posta. Może niektórzy zrozumieją, że czas poświęcony na bicie świętej piany w sprawie niemoralności księży - prawdziwej lub rzekomej - warto zamiast tego przeznaczyć na modlitwę za nas. Weźcie na klatę wszystkie komentarze pod udostępnionym tym postem typu: "i dalej bronisz tę mafię???"

W modlitwie chcę pamiętać o wszystkich korzyściach, które może dać film p. #Sekielski ego. Chcę też pamiętać o spustoszeniu i zgorszeniu w duszach ludzkich, który wywołał, o których tez pisaliście w komentarzach do poprzedniego posta na stronie.

Przepraszam każdego, kto odbierze ten post jako robienie z siebie lub księży większych ofiar niż ofiary przestępstw. Nie to miałem na myśli. Proszę tak tego nie odbierać. Gdyby ktoś chciał lepiej zrozumieć moje intencje, zapraszam do przeczytania moich intencji modlitwy w komentarzach na fanpejdżu.. Tylko kilka przeczytajcie proszę, bo jedna wyrwana z kontekstu innych może zaciemnić sprawę, co leży mi na sercu.

Zapraszam do modlitwy, składania intencji i podania dalej info. Zło dobrej zwyciężaj.
ks. Teodor

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Angelus
Angelus 10.06.2019, 15:56
No cóż - po ciągłym grilowaniu od kilku miesięcy ( zaczęło się od "Kleru" w ob. roku) fizyczny atak na księdza był tylko kwestią czasu. Jasno widać, że akcja deprecjonowania duchowieństwa prowadzona jest z premedytacją i bez żadnych skrupułów - wydawane są wyroki bez sądu, a że jest pomówiony, skrzywdzony, a może nawet zginie ? Cofamy się w rozwoju....
enre
enre 17.05.2019, 23:38
tow. Kaleciński - jakie są wasze prawdziwe intencje mogliśmy się po raz kolejny przekonać, kiedy wasi współtowarzysze zagłosowali ponownie przeciw większym karom dla pedofili
padu
padu 16.05.2019, 18:07
Towarzyszu Edmundowiczu!Wiecie oczywiście,że w czasach słusznie minionych za wygłaszanie negatywnych opinii o rządzących bylibyście surowo ukarani,a w ojczyźnie Waszego ulubionego ustroju zsyłka jak nic.Ale dziś,kiedy odwaga staniała, można wypisywać brednie bezkarnie.Oj towarzyszu,towarzyszu- Lenin byłby z Was dumny.Za rodinu,za Stalinu!Urrraaaa!!
mysz kościelna
mysz kościelna 16.05.2019, 20:26
padu - dołączasz jako katotuman do tych miernot o których napisał Pan Edmund
RTB
RTB 16.05.2019, 13:57
Nie generalizujmy - księża to też ludzie - owszem boli ukrywanie i usprawiedliwianie - bardzo bo próby wybielania kreują wrogość, ale znam też wspaniałych ludzi w koloratkach - ani ich nie bronię, ani nie atakuję - winnych ukarać, niewinnych zostawić w spokoju.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 16.05.2019, 12:31
Obrona zbrodniarzy w sutannach świadczy o was: Nie dla komuchów, ZSL, Nel. Przypisywanie mi różnych brzydkich cech i przeróżnej "wiedzy" o innych zbrodniarzach to marność wasza. To wasza słabość. Kiedy dokonuje się gwałtu na dzieciach, zawsze bezwzględnie będę to potępiać. Wszystkie podłości Kościoła przykrywano "tajemnicą wiary". Douczcie się się nieco. Tak czynił też nasz rodak "święty", przez ćwierć wieku swoich rządów na Watykanie. A to dlatego, że była taka ideologia Kościoła zawarta w tajnej instrukcji watykańska Crimen Sollicitationis, obowiązującej w Kościele w latach 1962-2001. Poczytajcie sobie, jest też w internecie. Franciszek próbuje zrobić porządek z gangami w Kościele, ale idzie mu to opornie, bo różne "głódzie" i episkopaty, np. polski, mu w tym przeszkadzają. Tyle. Strasznie mi was żal z powodu waszego zacofania.
Nie dla komuchów
Nie dla komuchów 16.05.2019, 10:57
Ed kalec to stary komuch i stetryczały, zgorzkniały staruszek!
ZSL
ZSL 16.05.2019, 10:51
To może Edmundowicz by coś powiedział o "chlubnych" tradycjach Urzędu Bezpieczeństwa oraz Informacji Wojskowej i ich "współpracy" z NKWD ???? Krytykę zacznijcie od własnej formacji, towarzyszu ....
Nel
Nel 16.05.2019, 10:08
Kurcze nie da się jakiegoś filtru założyć na te "filozoficzne" wywody Edmunda. Chciałby się człowiek do tego jakoś odnieść, ale jak tu się odnieść, gdy po drugiej stronie jest kompletny brak miejsca na choćby odrobinę szacunku do religii. Jako typowy lewak Edmund nie toleruje tego, że ktoś (Kościół) "molestuje" jego umysł i otoczenie, ale z drugiej strony sam narzuca jedynie słuszny światopogląd. Panie Edmundzie! Ktoś Pana nie kocha? Czuje się Pan odrzucony? Jakieś problemy w życiu? Może alkohol? Mniej jadu a więcej miłości. Na tym padole jest miejsce i dla tych co wierzą i dla tych co nie wierzą. Ma Pan pecha być - póki co (i oby jak najdłużej) - mniejszością w większości i niech Pan nie wyzywa tych, co świat postrzegają nieco inaczej. Nie pozdrawiam.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 16.05.2019, 09:01
Historia waszej działalności na tym świecie, to głównie okrucieństwo. To co teraz uprawia ksiądz, to dalsze molestowanie umysłów, dla usprawiedliwiania molestowania i gwałcenia ciał. Zbrodnie zorganizowane, bez względu na formę i metodę, są zawsze zbrodniami. Chce Krzysztof A. Kowalski "przemielić" to wszystko w "wiarę dla wszystkich". Na diabła i demony Jezus znalazł sposób, czytałeś księże kombinatorze przypowieść o tym w Biblii ? Ergo, religia i wasze tzw. nauczanie zatruwają wszystko, wszystko ! To co wyprawiają z waszą zbrodniczą działalnością politycy, szczególnie w parlamencie, to już tylko komediodramat. Doszło do tego, że horror opanował ich marność. Powstał klimat grozy, niepokoju, obrzydzenia i szoku. Efekt ? Wrzask chorego umysłu: "Kto podnosi rękę na Kościół, chce go zniszczyć, ten podnosi rękę na Polskę" (sic!).

Domini Can
Domini Can 16.05.2019, 06:36
Skoro brakuje Świętego Oficjum i heretycy mogą wyczyniać co im się podoba, to trzeba teraz wypić nawarzone piwo, którego produkcję dopuścił Innocenty III.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 15.05.2019, 22:42
Ten czas, to swoisty test wiary dla wszystkich.
eeeeeeeeee
eeeeeeeeee 15.05.2019, 19:53
nudzi mnie już to wszyscy o pedofilii ,. A o Polanskim tez tak dużo pisali ???? Tez tak sie wszyscy święcie oburzali >? A czemu O ksiedzach Cybuli i Jankowskim autorytety milczały tyle lat. Obaj blisko z Lechem W. A Janowski ni by ojcem chrzestnym syna znanego Adasia m ? Tyle lat na świeczniku obaj księza i nic. zmowa?
Wierny
Wierny 15.05.2019, 18:40
A ile za intencje 50 czy 100 zlotych..
kk
kk 15.05.2019, 18:09
Film wywołał spustoszenie i zgorszenie? czy zachowania tam przedstawione?
BB
BB 15.05.2019, 17:38
,,Zło dobrem zwyciężaj” - ks. J.Popieluszko ciągle tak powtarzał

Pozostałe