OLEŚNICKA UJAWNIA: PONAD 40.000 ZŁ DLA DORADCY JANA BRONSIA!

  • 13.05.2019, 19:01
  • OAI
OLEŚNICKA UJAWNIA: PONAD 40.000 ZŁ DLA DORADCY JANA BRONSIA!
Po "patencie na Facebooka" wymyślono kolejny. "Panorama" go odkryła...

Jutro nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. Do poczytania między innymi:

TYLKO W PANORAMIE OLEŚNICKA UJAWNIA:
PONAD 40.000 ZŁ DLA KOORDYNATORA KAMPANII JANA BRONSIA

Panorama wytropiła kolejną umowę miasta z Andrzejem Sową, niedawnym koordynatorem kampanii Jana Bronsia. Strumień pieniędzy dla niego robi się coraz szerszy. Teraz co miesiąc dostaje 7.000 netto, czyli na rękę. Wymyślono, kolejny, po Facebooku, "patent". Ba, Urząd Miasta kupuje w jego firmie nawet "chusteczki nawilżone", body dziecięce i torby z nadrukiem...

ICH ZGŁOSIŁY PARTIE
Kilkudziesięciu członków komisji wyborczych zgłosiły partie. Panorama podaje, kto kogo. Ciekawa lektura...

TYLKO W PANORAMIE WKROCZYLI W XXI WIEK
Panorama była na otwarciu nowej siedziby oleśnickiej firmy. Jest imponująca!

TYLKO W PANORAMIE  NIE BÓJMY SIĘ UCHODŹCÓW!
O misjach humanitarnych, o uchodźcach, przyjmowaniu ich i pomocy na miejscu - Oleśnicka rozmawiała o tym z Janiną Ochojską. No i troszeczkę o polityce...

STOKROTKA NA DEKADĘ
Nie będzie siłowni w domu handlowym, dawnym Centrum. Oleśnicka podaje, co będzie na parterze, a co na piętrze i w piwnicy. I co ze Stokrotką na Skłodowskiej?

TYLKO W PANORAMIE  PO CO KOMU PUSTY STAW?
Po stadionie imieniem Mirosław Mularczyka i parku na Lucieniu to kolejna tegoroczna akcja Oleśnickiej - gazeta proponuje, aby remont stawu na Kruczej nie był realizowany w takim wymiarze, jaki przewidziano. Czy koniecznie władze muszą wyrzucić nasze pieniądze w błoto, żeby wędkarze mieli kolejny zbiornik na swoje ryby?!

KONIEC Z POLITYKĄ NA UTW OLEŚNICA?
Oby... Zuzanna Szponarska bardzo mocno upolityczniła oleśnicki Uniwersytet III Wieku. Wielu słuchaczom to się nie spodobało. W tej sytuacji musiała się zmienić prezeska...

TYLKO W PANORAMI  NIEPRZEWIDZIANA PRZESZKODA
Tego w planach budowy parkingu na placu Fatimskim nie było! Co się stało?!

SKARBY OLEŚNICY
Panorama zwiedzała Oleśnicę razem z dziennikarką Wyborczej i 300 spacerowiczami.

TYLKO W PANORAMIE MUZYCZNA NA PÓŁMETKU
Oleśnicka monitoruje remont placówki. Gdzie będzie klimatyzacja i jak wygląda sławny róż pompejański w realu?

TYLKO W PANORAMIE  ŚMIECIARZ ZŁAPANY
Wywoził śmieci w okolice lasu. Czytelnik Oleśnickiej zrobił zdjęcie. Do akcji wkroczyła policja...

POLITYCY W OLEŚNICY O UNII
Sekuła-Szmajdzińska mówi o tym, co zawdzięczamy Unii Europejskiej, a Korwin-Mikke stwierdza mocno: Unia zniszczyła Europę!

TYLKO W PANORAMIE JAK WŁADZA UKRYWA DROGIE ZAKUPY?
Wygląda na to, że władze w Oleśnicy przejęli ludzie, którzy postanowili się wygodnie urządzić za pieniądze podatników. Urząd Miasta szasta naszymi pieniędzmi i pomysłowo, trzeba to przyznać, ukrywa kontrowersyjne wydatki. Ale Panorama znów odkryła skrzętnie skrywane tajemnice...

TYLKO W PANORAMIE ODKRYCIE NA BUDOWIE
Co znaleźli archeologowie na budowie parkingu przy placu Fatimskim?

OJCIEC WINNY, SYN NIEWINNY
Jak wyrok w sprawie śmierci uczestnika lotu paralotnią komentują obie strony procesu?

TYLKO W PANORAMIE A MOŻE REAKTYWOWAĆ MOBBING?
Pamiętacie jeszcze sławny "mobbing" w Zakładzie Budynków Komunalnych, który tropiła poprzednia opozycja?

TYLKO W PANORAMIE CZY TO ŚCIEŻKA ROWEROWA, CZY PARKING?
Poirytowana czytelniczka Panoramy ma dość procederu kierowców, do którego dochodzi na tej ścieżce rowerowej!

MNÓSTWO SPORTU: relacje z meczy, sprawozdania z biegów, migawki z wielu aren, tabele i wyniki. No i co to jest piłka dzwonkowa?

WIADOMOŚCI Z SYCOWA, TWARDOGÓRY, BIERUTOWA, DOBROSZYC, GMINY OLEŚNICA i DZIADOWEJ KŁODY

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (106)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 18.05.2019, 18:19
Jak wyglądają te chusteczki nawilżone? Czy to jest produkt promocyjny? Czy tam jest jakiś znak, napis oleśnicki? I to kupuje p. Sowa? Gdybym komuś dał takie chusteczki - człowiek byłby się obraził, bo to wskazuje, że jest niedomyty. A może są to chusteczki do monitorów? Ktoś to widział?
pelargonia
pelargonia 23.05.2019, 08:20
to chyba te chusteczki kupił Sowa:

https://pl.aliexpress.com/item…

Niezła przebitka ;-)
m
m 16.05.2019, 18:51
Burmistrz Bronś na spotkaniu z Młodzieżową Radą Miasta użył monitora za 12 tys. zł. który "rozrzutny" burmistrz M. Kołaciński kupił. Bo okazuje się, że tylko na nim można pokazać plany miasta. I własnie po to go kupiono. Na laptopie nic nie widać, jeśli siedzi kilka- kilkanaście osób. A jaki szum zrobiła skarbnica i paprotka o ten zakup. Niech burmistrz Bronś odda ten monitor do UW III w., jeśli uważa, że jest za drogi i nieprzydatny. Widać, że nie jest to najdroższy monitor.
Kuzynka Edyta
Kuzynka Edyta 17.05.2019, 10:23
chodzi o to, że jest za tani. Nieomylny kupiłby monitor za min. 56 tys. PLN....
Cenzor
Cenzor 16.05.2019, 13:09
Takich mamy reprezentantów jakie społeczeństwo. Demokracja w Polsce to wciąż nauka, której się uczymy. Jesteśmy do przodu w tych lekcjach vs. Ukraina, Białoruś. Nie mniej jednak prawie 50 lat pod sowieckim butem odcisnęło swoje piętno. Można okradać, grabić w biały dzień a Pan Burmistrz ma to w .... nosie. Mamy rok A.D. 2019. Niech Pan Jan zrobi takie numery na zachodzie. 24h I GO NIE MA!!!
RTB
RTB 16.05.2019, 12:15
nawilżane a nie nawilżone.. poziom polonistyki redakcji.. średni.
Zojka
Zojka 16.05.2019, 13:00
RTB @ zostałeś zaorany
redaktor
redaktor 16.05.2019, 12:42
Produkt sprzedany miastu jest opisany na fakturze jako chusteczki NAWILŻONE. To jest cytat.
REFERENDUM!
REFERENDUM! 16.05.2019, 10:46
Kiedy w końcu opozycja zacznie zbierać podpisy aby zorganizować REFERENDUM w celu odwołania Bronsia i Rady Miasta?! Do roboty opozycjo!!! Szkoda czasu i mieszkańców Oleśnicy!!
RTB
RTB 16.05.2019, 12:16
Żenujące, ale wolno się wypowiadać.
zojka
zojka 16.05.2019, 13:01
Nie NAWILŻAJ! :)))))))))
69latek
69latek 16.05.2019, 09:35
M. Susidko i inne baby omotały Bronsia (stanowiska,nagrody, gadżety) a my mieszkańcy płacimy. Dość REFERENDUM!
ks. Sowa
ks. Sowa 17.05.2019, 10:24
tak to jest jak żyje się w celibacie....
a
a 16.05.2019, 06:54
Janek jest boski!
kasia
kasia 17.05.2019, 10:29
nie kadź, bo jeszcze sekcja promocji gotowa wymyśleć coś takiego: https://www.youtube.com/watch?…
m
m 15.05.2019, 10:26
Każdy, kto kiedykolwiek współpracował z burmistrzem Bronsiem ten wie, że liczy się głównie słowo "Ja". Inni są po to, aby słowo "Ja" rosło w siłę. W normalnym mieście rządzi Rada Miasta, w Oleśnicy rządzi Bronś, a Rada Miasta jemu podlega, bo on kieruje bezwolnymi semaforami. Obrzydzenie bierze, jak się na to patrzy.
marek
marek 15.05.2019, 10:10
Bronsiowicze kłamali, kłamią i będą kłamać.
Sowa & Przyjaciele
Sowa & Przyjaciele 15.05.2019, 07:35
Słuszną linię ma nasza władza .....
taka prawda
taka prawda 14.05.2019, 23:34
Ratusz w panice , oświadczenie , wyjaśnienia... winny się tłumaczy
czytelnik
czytelnik 14.05.2019, 20:53
Brawo dla redakcji Panoramy. Po racjach widać, że władza się zatrzęsła, prawda wyszła na jaw, a ratuszowa "elita" przyciśnięta do muru zaczyna się tłumaczyć w oświadczeniach. Duże uznanie za dobrą dziennikarską robotę. Nie dać się zaszczuć i PATRZEĆ WŁADZY NA RĘCE !
JAK
JAK 14.05.2019, 22:56
@Czytelnik
Myślę, że nikt tu się nie tłumaczy. Podejrzewam, że niebawem mogą być wyciągnięte wobec oszczerców kroki prawne i ci, którzy nie dostają już kaski z ratusza mogą mieć powody do bólu główki
Powoli się miarka przepełnia, a nawet PISowski wojewoda przyznaje racje Bronsiowi, więc może być niebawem wesoło...
fly
fly 15.05.2019, 08:54
Pokończą się niedługo synekurki za kampanię wyborczą. CBA niedługo wejdzie i popatrzy na sprawę. Poza tym kroki prawne się podejmuje, wyciągnąć to będzie mógł sobie ktoś palec z doopy...
k
k 14.05.2019, 23:37
Zapewne się dzienkiarze trzęsą ze strachu, władza straszy sądami hahahah, ale głąby w tym ratuszu. Panorama jechać z nimi, to banda amatorów
Kim Sam Jan
Kim Sam Jan 16.05.2019, 07:39
JAK w Korei Północnej ....
zośka
zośka 14.05.2019, 23:10
Kroki prawne ?????!!!!! Nie mogę się doczekać !!!! :-)
w
w 14.05.2019, 20:48
Ale SKOK na kasę, dziwię się, że Skarbnik Jarosiewicz, ponoć sprawna księgowa, firmuje swoim nazwiskiem takie umowy.
wiarus
wiarus 14.05.2019, 19:56
i pomyslec że kiedys narzekalismy na " rozpasanie " I sekretarzy...
carol
carol 14.05.2019, 19:33
Kasta polityczna i kasta urzędnicza niestety rozpanoszyły sie i mają wyborców w głebokim poważaniu. Nie mówie tego tylko o Spoconym, ale w ogóle. Ten to juz jedzie po bandzie dawno, ale ogólnie jest w samorządach źle. Wydatki sa ukrywaane a radni kłoca sie o złotówkę, za to miliony im przed oczami uciekaja
JAK
JAK 14.05.2019, 19:22
Ciekawe czy poprzedni włodarze te czekoladki za 2500zł zjadali sami w zaciszu gabinetów? czy rozdawali znajomym w ramach promocji?
hahaha
hahaha 14.05.2019, 20:49
o znowu jest nadworny troll ratusza. " JAK"Nawilżaj, nawilżaj ... chusteczkami
cukiernik
cukiernik 14.05.2019, 19:55
Tak. Kołaciński zjadł je sam w zaciszu gabinetu.Wystarczy na niego popatrzeć jak sie spasł na urzędzie. Nie to co nasz Jasio kochany - szczuplak !
TAK
TAK 14.05.2019, 19:30
A co nie poczestowali cię ? Oj nie płacz . Pan Janek da ci na pewno cukierka
..
.. 14.05.2019, 15:06
To taka forma podziękowania za obrzydliwą, kłamliwą, antyklerykalną i antykatolicką kampanię.Co ludzie potrafią dla pieniędzy i władzy?
CBA
CBA 14.05.2019, 14:33
utyty spocony twój czas się kończy...
antek
antek 14.05.2019, 14:05
Okazuje się, że w poprzedniej kadencji władze miasta z Oleśnicy Razem też podejmowały czynności zmierzające do powstania strategii.

- Pragnę zauważyć, że również w poprzedniej kadencji władze podejmowały wysiłki na rzecz opracowania strategii. Niestety taka strategia nie powstała. Urząd miasta dysponuje jedynie ośmiostronicowym opracowaniem zatytułowanym jako "Koncepcja pożądanego wizerunku Oleśnicy", która była jednym z elementów umowy, zawartej na łączną kwotę 29 055 zł - powiedziała portalowi MojaOlesnica.pl E. Małys-Niczypor. Umowę zawarto wówczas z Michałem Skrzypkiem, który później został zatrudniony jako rzecznik burmistrza.
*
* 14.05.2019, 18:25
"Jednym z elementów", bo umowa miała wiele stron i zawierała wiele obowiązków. Wskazana kwota to kwota łączna brutto dotycząca kilku miesięcy.
"Koncepcja pożądanego wizerunku" to nie strategia, jedynie określenie pożądanego kierunku działań. 8 stron to i tak za dużo.
zibi
zibi 14.05.2019, 16:30
KŁAMSTWO i MANIPULACJA. Poczekaj Antos jeszcze odszczekasz te wklejke
antek
antek 14.05.2019, 18:38
ja nic złego nie zrobiłem, gdybym sam napisał nie sprawdzone materiały to tak, a tylko pokazałem co mówi Vice. Każdy to może przeczytać. A rolą dziennikarzy jest mówić prawdę a nie wspierać swoich kandytatów.
antek
antek 14.05.2019, 18:32
dla tego chcę aby Panorama poruszyła ten tema.
?
? 14.05.2019, 14:58
Antoś, a te torby z nadrukiem które kupuje Bronś od Sowy to podobne do tej którą trzymał Bronś w ręce w Brukseli promując w ten sposób Oleśnicę. To jeden z elementów strategii obecnie rządzących?
dr Augustus
dr Augustus 15.05.2019, 12:03
nie, tamta była z Biedronki....
antek
antek 14.05.2019, 18:33
Nie wiem co kupuje obecny burmistrz, dla tego jest potrzebna kontrola każdej władzy
Marianna
Marianna 14.05.2019, 14:17
Jednym z elementów. A jakie są pozostałe elementy antek? Twoja manipulacja ma dowieść, że ktoś dostał za 8 stron opracowania 29 tysięcy?
antek
antek 14.05.2019, 18:37
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem w sumie nie napisałem tylko wkleiłem wypowiedz Pani Vice Burmistrz. I proszę nie zarzucać mi manipulacji. Zaraz się okaże że jestem lewakiem, peowcem pisiorem itp. Albo że mam układ z władzami miasta. Nie, jestem zwykłym obywatelem który kocha swoje miasto i chcę aby tutaj było okej. Dla tego oczekuję od Oleśnica24 i MojaOleśnica że będą uprawiali DZIENNIKARSTWO i dbali o nasze interesy. A na razie MO wspiera obecne władze a O24 poprzednie władze. To samo mamy w kraju TVP-PIS, TVN-PO.
antek
antek 14.05.2019, 18:27
Ja nikogo nie bronię, tylko wkleiłem to co powiedziała Pani Vice. Panorama Oleśnicka jest od tego aby sprawdzić czy to jest prawda. Urząd Miasta to nie jest mała firma gdzie dokumenty znikają. Jeśli to nie prawda to Pan Skrzypek/Oleśnica Razem może zabrać w tej sprawie głos.

ps. chyba napisałem prawdę (skopiowałem wypowiedz z mo) a mój IP został zablokowany.
 Siostra Eutanazja
Siostra Eutanazja 14.05.2019, 10:43
Nawilżone chusteczki dobre są na poty.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165