Teatr "Za Kulisami" zaprasza do kościoła św. Jerzego w Oleśnicy

  • 11.05.2019, 11:03
  • OAI
Teatr "Za Kulisami" zaprasza do kościoła św. Jerzego w Oleśnicy
Grupa teatralna Za Kulisami, Stowarzyszenie Evviva l’arte oraz Biblioteka i Forum Kultury zapraszają na spektakle „Gra” i „Sprawa”, które odbędą się 17 maja w nawie kościoła św. Jerzego. Wstęp wolny!

„Gra” to spektakl teatru plastycznego, nad którym grupa teatralna pracuje od maja 2017 r. Spektakl zdobył I miejsce na XVI Dolnośląskich Spotkaniach Teatrów Młodzieżowych „Chochoł 2018”. Jest to premiera dla szerszej publiczności.

„Sprawa” to spektakl teatru groteski, który tematyką nawiązuje do czegoś, co wszyscy doskonale znamy, ale czego nikt nie lubi. Obydwa spektakle powstały według scenariusza i w reżyserii Marzenny Śliwki.

Grupa teatralna Za Kulisami, pomimo zmian składu, działa nieprzerwanie od 2013 r. pod kierunkiem Marzenny Śliwki. Jej członkowie pracowali  początkowo w Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy, później pod Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury, a obecnie pod egidą Biblioteki i Forum Kultury. Związani są w dużej mierze z nurtem teatru plastycznego i teatru ruchu z elementami pantomimy.
 
 
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe