NASZ NEWS: Nastąpi zmiana prezesa UTW Oleśnica?!

  • 10.05.2019, 13:59
  • OAI
NASZ NEWS: Nastąpi zmiana prezesa UTW Oleśnica?!
Zakończyły się wybory zarządu Oleśnickiego Uniwersytetu III Wieku. Kto do niego wszedł? Kto zostanie prezesem?

13 osób kandydowało do zarządu OUTW. Podajemy wynik głosowania:

1. Teresa Markiewicz - 126 głosów

2. Zenon Rybak - 116

3. Zuzanna Szponarska - 106

4. Elżbieta Zobek - 96

5. Maria Joung - 88

6. Irena Wójcik - 87

7. Danuta Brylowska - 85

8. Anna Sadło - 73

9. Marianna Nosal - 49

10. Jadwiga Swoboda - 42

11. Anna Rychlak - Szczegielniak - 40

12. Aleksandra Łomińska - 31

13. Andrzej Łysek - 21

Siódemka z największym poparciem utworzyła nowy zarząd.

Kto zostanie prezesem? Nowy zarząd zdecyduje o tym w poniedziałek. Według naszych informacji nie będzie nim już Zuzanna Szponarska. Jej zaangażowanie w politykę i wciąganie w to Uniwersytetu oceniane jest negatywne przez wielu członków UTW, którzy chcieliby, aby Uniwersytet był apolityczny. O funkcję prezesa mogą się zatem ubiegać pozostałe osoby z najwyższą liczbą głosów: Teresa Markiewicz, Zenon Rybak, Elżbieta Zobek. Kto z nich przejmie schedę po Szponarskiej, przekonamy się oficjalnie w poniedziałek.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

słuchaczka
słuchaczka 17.05.2019, 12:11
Widać że była prezes była solą w oku pisowi
nie wiem
nie wiem 16.05.2019, 20:46
prawie jak u Dyzmy " .....niespodziewanie dostaje się do warszawskiej śmietanki towarzyskiej i robi polityczną karierę...... tak było a jak będzie ?
Pitbull
Pitbull 14.05.2019, 15:34
Mafia geriatryczna się żre....
????????
???????? 14.05.2019, 15:23
kto chcial zniszczyc Zuzanne? Komu na tym zalerzało???
 Zgroza
Zgroza 13.05.2019, 10:57
Co to znaczy , że UTW będzie blisko każdej władzy? Jakiej władzy?
Naród z partią partia z narodem? Komuś się epoki pomyliły!
Jeśli ktoś składa takie poddańcze deklaracje to sprawa jest jasna i oczywista.
:
: 12.05.2019, 11:39
hahahhahahah ciekawe skad macie takie info bo ja akurat mam zupe***nie inne. I UTW zawsze bedzie blisko kazdej wladzy, bo w koncu sa finansowani z miasta.
mieszkanka
mieszkanka 11.05.2019, 21:10
Kontrola gospodarowania w tej organizacji koniecznie potrzebna bo chyba za poprzedniej kadencji też tego nie zrobiono.
LB
LB 11.05.2019, 21:08
Znów skandal, tej Pani do widzenia, liczę na rozsądek osób które będą wybierać szefa utw dofinansowanie do działalności należy się nie zależnie kto będzie kierował organizacją, czy prawdą jest ze ta Pani kpi z osób wierzących ? ma ponoć za sobą działalność w PZPR? , nagrodę za lojalność dla B otrzymała posadę w komisji alkoholowej bez przygotowania do tej pracy, otrzymuje za tą pracę wynagrodzenie co miesiąc, Na tym stanowisku powinna zajść zmiana aby była to osoba nie uwikłana w żadną politykę.
Teresa Reflux
Teresa Reflux 11.05.2019, 18:02
Trzeba przewietrzyć UTW.
m
m 11.05.2019, 13:09
Pamiętam z Towarzystwa Przyjaciół Oleśnicy - Bronś zawsze polecał przewodniczącego i jego wybierali, bo inaczej nie byłoby dotacji do TPO. Teraz też tak może być - jeśli nie wybierzecie .... to koniec z wycieczkami. I wybiorą ponownie tego, kto popiera Bronsia.
Stasia i Rysiek
Stasia i Rysiek 11.05.2019, 12:49
Pozdrawiamy Annę Sadło.
Byle szybko
Byle szybko 11.05.2019, 11:13
Sztandar wyprowadzić!!!! Z ogródków działkowych też!
OBSERWATOR
OBSERWATOR 11.05.2019, 11:12
Nalezy przprowadzic pełną kontrolę działalnosci ZARZĄDU
ala
ala 11.05.2019, 07:25
O jakieś zamieszanie w bojówkach p. B ! Kto będzie robił za statystów na imprezach UM
Antyperspirant
Antyperspirant 11.05.2019, 12:30
.... i kto będzie występował na nocnych sesjach rady miasta ????
 członkini utw
członkini utw 10.05.2019, 22:02
Do Pana Ncz - to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji ,jeśli nie ma Pan na ten temat wiedzy to proszę się doinformować.
Ncz
Ncz 11.05.2019, 17:09
Akurat wiedzę mam i wiem jak to wygląda. Osoby o innych poglądach niż wiadomo jakie nie znajdą miejsca w tej organizacji. A fucha w komisji to juz jest gruby skandal. A akuratcta komisja to by sie mogla przyjrzeć uniersytetowi...
Sama prawda
Sama prawda 10.05.2019, 21:48
Przecież o tym Łysku to prawda. Jest mężem dyrektorki sp.1 , jest. Pcha się wszędzie , pcha. Ludzie go nie chcą, nie chcą. No bo wiedzą co to za typ. Dlaczego usuwacie takie wpisy?
członkini uniwersytetu
członkini uniwersytetu 10.05.2019, 21:34
Pani ta już dostała fuchę w komisji alkoholowej w Urzędzie Miasta i otrzymuje na rączkę co miesiąc co najmniej 800 zł, chyba koleżanki z uniwersytetu o tym nie wiedzą, Pani ta uwikłała uniwersytet w politykę a tak nie powinno być, myślę że odpowiednią osobą na to stanowisko jest Pan Zenon Rybak- mężczyzna w tak dużym gronie byłby najbardziej obiektywny jak obserwuję tego Pana to widzę jego duży potencjał na dobrego organizatora i szefa tej grupy.
P.Szponarska szefująca tej grupie to pomyłka, PZPR mamy już za sobą więc czas uzdrowić uniwersytet.
 Konstytucja!
Konstytucja! 10.05.2019, 20:00
Sztab już pracuje jak zrobić , żeby prezeska była prezeską,
Well, well, well ...
Well, well, well ... 10.05.2019, 19:20
Czyżby to Spocony chciał zostać Rektorem Uniwersytetu ....
student
student 10.05.2019, 18:01
A ten mąż dyrektorki Łysek wszędzie się pcha i wszędzie go nie chcą! I dobrze, bo to zły człowiek.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165