Kandydaci Koalicji Europejskiej zaprezentowali się w Oleśnicy /WIDEO, ZDJĘCIA/

  • 24.04.2019, 14:24
Kandydaci Koalicji Europejskiej zaprezentowali się w Oleśnicy /WIDEO, ZDJĘCIA/ K.Dziedzic
Dziś o godzinie 13.30 kandydaci do Parlamentu Europejskiego z ramienia Koalicji Europejskiej odbyli briefing prasowy pod ratuszem w Oleśnicy.

Obok kandydatów i członków ich sztabu stanęli starosta powiatu oleśnickiego Jan Dżugaj i burmistrz Oleśnicy Jan Bronś.

Kandydaci to Władysław Kozakiewicz, Jarosław Duda, Michał Jaros, Julia Rybicka, Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska.

Każdy z nich zaprezentował się. Głos poparcia dla Koalicji wyrazili także starosta i burmistrz.

Przedstawiono program wyborczy, pod którym uczestnicy briefingu złożyli podpisy.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obejrzyjcie fotorelację.

_

Zdjęcia (38)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

enre
enre 25.04.2019, 11:16
mam nadzieję, że to ostatnie podrygi komuny...
Zygmunt
Zygmunt 25.04.2019, 10:05
Dlaczego nie było Skiby bo to już czas na zmiany. Jak zwykle z wiatrem.
ja
ja 25.04.2019, 09:16
platformiane barachło
Z Ostatniej Chwili !!!!!
Z Ostatniej Chwili !!!!! 24.04.2019, 21:11
Kobieta z Zielonych Ogrodów twierdzi że w trakcie wizyty tych z PO skradziono jajka z pod suki !!! Prawdopodobnie dołączyły do kasy z OFE
1
1 24.04.2019, 21:06
A publika ich olała ! Frekwencja ludzi jak na protestach pod szpitalem!
szkoda
szkoda 24.04.2019, 20:31
Panie Michale Jaros. Dlaczego rola trzeciorzędna . Latka lecą a pan ze swoimi poglądami nie przebija się tylko jest dywanikiem dla Dudy .
Stop Dźugajowi.
Stop Dźugajowi. 24.04.2019, 19:49
Panie Janie Dźugaj kim pan się stał. Mam nadzieje , że pana kadencja to tylko rok. Komentarz na podstawia zdjęcia.
Stop Dudzie.
Stop Dudzie. 24.04.2019, 19:46
Przepraszam ale Jarosław Duda to zły człowiek . Karierowicz, nic nie zrobił dla niepełnosprawnych . Dysponuje nagraniami z Wrocławia i fototeka. To PeOwiec pełna gęba . Rodzina złożona chyba z córek to nie alibi dla tego człowieka.
Oels
Oels 24.04.2019, 18:18
ubekistan z utytym spoconym-degrengolada
Marek
Marek 24.04.2019, 17:08
Szczyty hipokryzji i to jest ten bezpartyjny burmistrz !!!
cynizm górą
cynizm górą 24.04.2019, 15:48
Już nie przeszkadza burmistrz i starosta z PO bo jak Kołaciński był członkiem PiS to był ogromny problem na całe miasto a dziś już problemu nie ma?
igor
igor 24.04.2019, 15:40
no to zagłosujcie na nich - będziecie mieli sodomitów demoralizujących wasze dzieci w szkołach i przedszkolach
..
.. 24.04.2019, 15:26
Trochę to wstyd być na tym zdjęciu, szczególnie z Dżugajem i Bronsiem, ale reszcie też nic nie brakuje.
wam już dziękujemy
wam już dziękujemy 24.04.2019, 14:37
Następne stado złodziei! już mieliście szansę rządzić i co? pięciolatki do szkoły, ofe do kieszeni, wiek emerytalny do góry, afera za aferą amber gold, hazardowa, acta...
antyPOstKOmuna