Po okolicy chodzi "dziewczynka z zapałkami"?!

  • 24.04.2019, 08:21
  • Nadleśnictwo Oleśnica Śląska
Po okolicy chodzi "dziewczynka z zapałkami"?! OSP Sokołowice
"Chyba po okolicy kręci się jakaś "dziewczynka z zapałkami" i nie ma innego pomysłu na życie, jak tylko coś popalić - a nie tak w bajce było..." - napisał leśnicy Piotr Gorzelak.

"Wczoraj, razem z kilkunastoma zastępami straży pożarnej, gasiliśmy pożar nieużytków na byłym wojskowym autodromie. Znaczy, strażacy gasili a ja, siedząc wygodnie w samochodzie, konwersowałem z pilotem naszego samolotu gaśniczego, że może lepiej byłoby trochę bardziej w prawo  Ale zawsze mogę powiedzieć, że byłem przy pożarze!

Wszystko poszło dobrze, strażacy stanęli, jak zwykle, na wysokości zadania i do lasu pożar nie dotarł. Pilot też trochę sobie polatał, w końcu pięciu zrzutów wody dawno nie robił. A miejscowy leśniczy pozdrawia rzeczoną "dziewczynkę" i obiecuje mocno ją uściskać, gdy ją w lesie napotka. Aż kości będą trzeszczały..." - napisał leśnicy Piotr Gorzelak z Nadleśnictwa Oleśnica.

 

Nadleśnictwo Oleśnica Śląska

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziewczynka z zapałkami
Dziewczynka z zapałkami 27.04.2019, 19:00
Nieprawdą jest, że mam coś z tym wspólnego! Na miejscu Pana Leśniczego sprawdziłabym Czerwonego Kapturka, który często kręci się po lesie!

Pozostałe