Roszadę robimy, czyli rotacja: Czarnecki za Bernackiego, Kasprzyszak za Czarneckiego...

  • 14.04.2019, 19:07
  • OAI
Roszadę robimy, czyli rotacja: Czarnecki za Bernackiego, Kasprzyszak za Czarneckiego... Krzysztof Dziedzic Michał Kasprzyszak (w środku).
Marek Czarnecki zostanie szefem Komisji Skarg, a Michał Kasprzyszak - Komisji Rewizyjnej...

Przypomnijmy, że po rezygnacji Henryka Bernackiego (ujawnił ją portal olesnica24.com) nieobsadzona pozostaje funkcja przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Oleśnicy.

Obejmie ją.., Marek Czarnecki, obecny szef Komisji Rewizyjnej.

Z kolei jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Michał Kasprzyszak. Wszyscy są z klubu Jana Bronsia.

W klubie są wątpliwości odnośnie kandydatury Kasprzyszaka, bo jego teściowa jest pracownikiem Urzędu Miasta Oleśnicy.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleśniczanie
Oleśniczanie 15.04.2019, 11:33
Niech się zamieniają, tych podwyżek i tak nie zapomnimy, po następnych wyborach - Out!!!!
69latek
69latek 15.04.2019, 18:01
A dlaczego out po następnych wyborach ? Tyle lat patrzeć na te hucpę. Referendum!!!! P.S. Kasprzyszak na dyr/prezesa MZGK!!!
..
.. 15.04.2019, 22:08
To musiałby zrezygnować z mandatu radnego. Tego Bronś nie zrobi, bo to byłby jego koniec.
69latek
69latek 16.04.2019, 08:36
Zartowałem, choć taki młodzian na pewno ma chrapkę na coś więcej niż radny. Bedzie chodził posłusznie koło wodza to coś skapnie szybciej niz jakies konkursy.
picuś glancuś
picuś glancuś 18.04.2019, 09:12
Jak ten pies, co z pańskiego stołu czeka na okruszki... Teściowa pomoże...
Jan B.
Jan B. 15.04.2019, 09:01
To czysty zbieg okoliczności
kol
kol 14.04.2019, 22:51
"Bronsiewicze" kompromitują oleśnicki samorząd. Równia pochyła
midi
midi 14.04.2019, 21:15
Marek Czarnecki to doświadczony samorządowiec i da sobie rade w każdej komisji. A Michał Kasprzyszak jest świetnie wykształcony i tez sobie poradzi. Mocne kandydatury i tyle.
picuś glancuś
picuś glancuś 15.04.2019, 09:20
Zięciuniu robi karierę w ekipie "Bronsiewiczów" pod parasolem
pytanie
pytanie 14.04.2019, 22:53
Jak Czarnecki taki doświadczony to dlaczego wpłynęły na niego skargi do Wojewody i Rzecznika Praw Obywatelskich ?
,,
,, 14.04.2019, 21:40
Umoczeni ! Anyty społeczni w d....e mają mieszkańców ! Tylko góru się liczy
Andrzej Rosiewicz
Andrzej Rosiewicz 14.04.2019, 21:13
A świat w krąg ci roztacza uroki swe i prosi, żeby brać.
Na karuzeli życia pokręcisz się,
byleby tylko nie za wcześnie spaść.
I chociaż czas pogania, śmiej się z tego drania,
ciebie na wiele jeszcze stać.
Bo tak mówiąc szczerze, w życiu jak w pokerze
jest zasada: "karta - stół ", więc nie wbijaj w głowę,
żeś przeżył połowę, ale że dopiero pół.
Julian Tuwim
Julian Tuwim 14.04.2019, 21:08
Żabka za boćka,
Bociek za gąskę,
Gąska za kurkę,
Kurka za Kicię,
Kicia za Mruczka,
Mruczek za wnuczka,
Wnuczek za babcię,
Babcia za dziadka,
Dziadek za rzepkę,
A na przyczepkę
Kawka za żabkę
właśnie leci kabarecik
właśnie leci kabarecik 14.04.2019, 21:03
Dupiak na miejsce Bartkowiaka, Bartkowiak z wydzialu na wydzial, Czajkowski z wydzialu na redakcje, Pupiak do lasu, Stefaniak z Paxu do Smiaxu, a Maliniak w.... maliny!.
rym cym cym
rym cym cym 14.04.2019, 20:59
Oj króciutka ta ławeczka
więc Michałek za Mareczka
a Mareczek za Heniutka
krótka ta ławeczka krótka...
ptyś
ptyś 14.04.2019, 20:52
Czyli festiwal nieudaczników trwa !!!! Sami umoczeni na karuzeli stanowisk !! A za wszystko odpowiada operator karuzeli ~! Brawo WY !!!!
odpowiedzialni za bałagan
odpowiedzialni za bałagan 14.04.2019, 20:37
Czarnecki jako przewodniczący komisji skompromitował się wyrzucając dziennikarzy z obrad komisji. Ponadto nie podjął kontroli umów za prowadzenie miejskiej fejsbuka i transferu pieniędzy koordynatora kampanii Jana Bronsia i do Katatrzyny K. Wiadmo, że to dla władzy niekorzystna kontrola, ale daje to pole do wielu wątpliwości i spekulacji. W niecałe 4 miesiące komisja rewizyjna kompletnie się rozsypała. Pozostał wstyd. Radni Bronsia zupełnie nieprzygotowani do pracy w samorządzie.
Czekamy na kolejne odcinki
Czekamy na kolejne odcinki 14.04.2019, 20:22
Urzędowej groteski ciąg dalszy
Odpowiedzialni za Oleśnicę
Odpowiedzialni za Oleśnicę 14.04.2019, 20:38
Czas przerwać ten nieudany ekspryment !!!!
Zgryźliwy Obserwator
Zgryźliwy Obserwator 14.04.2019, 20:03
Marek nie uciekaj to nie może być koniec!
prawda
prawda 14.04.2019, 19:52
Dramat !
marek zegarek
marek zegarek 14.04.2019, 19:51
Ucieczka Mareczka
Program Uwaga!
Program Uwaga! 14.04.2019, 19:41
Panie Bronś pan ma oleśniczan za durniów?Teściowa Kasprzyszaka jest urzędniczką u Pana. On ma kontrolować teściową?Trzeba sprowadzić telewizję!
Tadek
Tadek 16.04.2019, 09:03
Rodzina rodzine. Znajomi znajomych. Kolesie kolesiow. Panowie Panie. I tak sie kreci wzajemna adoracja i fikcja.
Edek z krainy kredek
Edek z krainy kredek 16.04.2019, 09:47
... i jeszcze towarzyszki i towarzysze!
Zięciunio
Zięciunio 14.04.2019, 20:35
"Mamusia" raczy przygotować dokumenciki do kontroli ...
Mamusia
Mamusia 14.04.2019, 20:41
Poczekaj, w domu pogadamy !!!!!
pytam
pytam 14.04.2019, 19:35
Czyli co radny Kasprzyszak będzie kontrolował swoją teściową ? Jaja sobie robicie szanowni radni ?
Janina
Janina 14.04.2019, 20:13
Trzeba powiadomić Sarnę i Siedleckiego!
Bareja
Bareja 14.04.2019, 20:36
No i czy radny Żyła będzie mógł spojrzeć w twarz ????

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165