Zbiórka dla Bartka z Oleśnicy, chorującego na autyzm

  • 12.04.2019, 18:32
  • OAI
Zbiórka dla Bartka z Oleśnicy, chorującego na autyzm
Leczenie to szansa dla Bartusia na samodzielność i normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

"Bartosz to 4-latek z Oleśnicy, który jest dzieckiem autystycznym. Uczy się mówić i jest na etapie powtarzania słów, nazywania rzeczy, które go otaczają i zaspokajają jego potrzeby.

Celem jest, aby Bartuś zaczął mówić poprawniej, wyraźniej i rozmawiać dialogowo, aby mówił nie tylko w środowisku domowym ale komunikował się w każdym otoczeniu. W związku z tym potrzebuje specjalistycznych badań i wielu kosztownych terapii, które umożliwią mu lepszy rozwój i funkcjonowanie na co dzień.

Leczenie to szansa dla Bartusia na samodzielność i normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Bartuś potrzebuje terapii logopedycznych i sensorycznych. Terapie te są niezbędne, pomagają mu w rozumowaniu i poznawaniu siebie i świata. To cała cała gama doznań dotykowych,uczuciowych i poznawczych które zmniejszają jego deficyty zwalczają lęki i fobie oraz poprawiają jego samopoczucie.

Bartuś jest bardzo wytrwały i pracuje bardzo chętnie. Wkłada w to wiele wysiłku i całą swoją energię. Rodzice są w trudnej sytuacji i nie są w stanie finansowo pokryć kosztów terapii niezbędnej do jego życia i funkcjonowania w środowisku" informują organizatorzy ZBIÓRKI.

OAI

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe