Egzaminy przeprowadzą nauczyciele, którzy nie strajkują

  • 12.04.2019, 18:10
Egzaminy przeprowadzą nauczyciele, którzy nie strajkują pixabay.com
Samorząd uspokaja uczniów i rodziców.

"Szanowni Państwo, informujemy, że w szkołach podstawowych z terenu Miasta i Gminy Syców egzamin ósmoklasisty odbędzie się bez zakłóceń" - taki komunikat do rodziców uczniów klas VIII wystosował samorząd Sycowa.

I dodał: Samorząd wspólnie z dyrektorami szkół podjął starania, aby mimo ogólnopolskiego strajku w oświacie Nasze dzieci przystąpiły do egzaminu, zgodnie z ustalonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej harmonogramem przebiegu".

Jak udało się rozwiązać problem?

"Informujemy, że udział w komisjach egzaminacyjnych będą brać nauczyciele z gminnych placówek, którzy w strajku nie uczestniczą, za co pragniemy podziękować Im oraz dyrektorom szkół za pomoc. Będziemy na bieżąco informować Państwa o przebiegu ogólnopolskiego strajku na terenie gminy Syców" - czytamy w komunikacie.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Popieram
Popieram 15.04.2019, 07:12
I to są prawdziwi nauczycuele !!!
Patryk
Patryk 14.04.2019, 13:31
Widać, że tylko nieliczni nauczyciele zachowali godność. Brawo dla nich.
Angelus
Angelus 13.04.2019, 14:28
"Wspaniali" nauczyciele zrobili "ścieżkę zdrowia " ( jak za dawnych, dobrych PRL-owskich czasów !) pedagogom, którzy ratują dzieci i honor swoich kolegów. Tylko pałek im brakuje, choć słowo czasem bardziej boli iż uderzenie. Taka jest PRAWDA o was "kochani " nauczyciele !!! Taka NIBY - elita. Naprawdę nie jest wam wstyd ?!!!!
ma uraz do tej pseudo elity
ma uraz do tej pseudo elity 13.04.2019, 17:25
Ta ścieżka zdrowia chyba się odbyła w Zgorzelcu - przeobrzydliwe widowisko - miałam wrążenie że oglądam ścieżkę zdrowia gdzie SBECY bili protestantów
Rodzic
Rodzic 13.04.2019, 14:11
A co? Wymyślił sobie Pan Broniarz Fundusz Strajkowy? To jest kpina rozumiem? A mało jest osòb, dzieci niepełnosprawnych, chorych, żeby im pomòc?
Strajk polityczny
Strajk polityczny 13.04.2019, 14:08
To już kabaret śpiewający nauczyciele z krową w tle? Kto uczy te dzieci? Jaki to strajk? Chyba rodzaj konkursu kabaretowego? Jestem zażenowany postawą nauczycieli. Za PO nic nie dostawali, przez cały rok nie strajkowali i teraz Wielki strajk. A Pan Broniarz na wiecach z Kod, PO i całą koalicją. I będą teraz wmawiać, że to nie strajk polityczny Tragedia
Tak to jest
Tak to jest 13.04.2019, 13:44
@Czerwony kosynier. Ja myślę, że to zadziała jednak w drugą stronę. Ci nauczyciele co nie popłynęli z głównym nurtem (co płynie z nurtem nie muszę tłumaczyć) i nie dali się w to wkręcić Broniarzowi i kochanemu Grzesiowi wyjdą z tego i przed dziećmi i przed rodzicami z podniesioną twarzą.
Czerwony kosynier
Czerwony kosynier 13.04.2019, 15:52
Ciekawe kto dziś płynie głównym nurtem,ci co walczą czy ci co przytakują

Efekty Twojej internetowej i telewizyjnej jedynie słusznej wiedzy widać po wypowiedziach Twoich i Tobie podobnych w tym temacie.
Rodzic
Rodzic 13.04.2019, 12:18
Brawo dla tych niestrajkujacych nauczycieli. To nie jest strajk tylko kabaret i cierpia tylko dzieci. Obiboki wracajcie do swoich tablic. Dzieci chca sie uczyc, a nie nudzic w domu.
Czerwony kosynier
Czerwony kosynier 13.04.2019, 11:57
Do łamistrajków: jak wy spojrzycie kolegom w twarz.
kk
kk 14.04.2019, 09:39
jakim kolegom?-to przecież krowy i świnie
STOP OŚWIATA-KOD!
STOP OŚWIATA-KOD! 13.04.2019, 09:40
Jestem już wkurzony na strajkujących nauczycieli. Zgłoszę się na matury, bo mam kwalifikacje.
Heniek
Heniek 13.04.2019, 12:19
Ja tez. Obalic ten strajk!
ZSNP
ZSNP 13.04.2019, 07:22
Związek Socjalistycznego Nauczycielstwa POlskiego
rodzice Vb
rodzice Vb 13.04.2019, 00:28
Broniarze wracać do pracy bo nam się cierpliwość kończy!
enre
enre 13.04.2019, 00:16
"Chcę swoją osobą zasilić szeregi ORMO i czuwać oraz pracować wraz z innymi członkami nad utrwalaniem ładu i porządku publicznego w środowisku, w którym mieszkam "
Jan Guz , przewodniczący OPZZ, współorganizator strajku nauczycieli - tak napisał w podaniu złożonym w komendzie MO w 1976 r.

straciłem resztkę szacunku do nauczycieli
igor
igor 12.04.2019, 23:55
",,,,, " - skończcie z tą mową nienawiści !
,,,,,
,,,,, 12.04.2019, 23:06
Ty @rodzice co odpowiedzialni nauczyciele katecheci i reszta bandy pisowskiej biorą po 400 zł za dzień za te egzaminy
antykod
antykod 14.04.2019, 09:41
podaj nazwisko szmaciarzu
Ozzy
Ozzy 12.04.2019, 23:02
Sycowianin, pożyjemy zobaczymy. Wiem co mówię......
rodzice
rodzice 12.04.2019, 22:31
Wielki szacunek dla tych odpowiedzialnych nauczycieli, mimo zastraszania wykazali się prawdziwymi wychowawcami i pedagogami. Dla nich dobro ucznia jest ważniejsze niż kasa i wygrana KODu.
Sycowianin
Sycowianin 12.04.2019, 21:40
Ozzy a kto niby wystawi oceny jak nauczyciele strajkują? To ty opowiadasz pierdoły. Ja dobrze wiem co piszę. Rodzice zadbajcie o swoje dzieci, nie pozwólcie nieodpowiedzialnym nauczycielom zmarnować przyszłości waszych dzieci.
enre
enre 12.04.2019, 20:01
ale nauczyciele daliście się wpuścić staremu komuchowi Broniarzowi w kanał - akcja polityczna, którą zaplanował wspólnie ze Schetyną w celu obalenia rządu nie wypali, a wy zostaniecie z ręką w nocniku - bez pieniędzy i ze zszarganą opinią
Ozzy
Ozzy 12.04.2019, 19:42
Sycowianin ale pierdoły opowiadasz. Wszyscy będą mieli wystawione oceny. Kwestia tylko kto przeprowadzi egzaminy maturalne, szczególnie te ustne. No ale PiS sobie poradzi. Będą księża, katecheci i zakonnice. No i złamasy strajkowe, które powinny się wstydzić że nie strajkują. Uprzedzam komentarze, nauczycielem nie jestem.
nie daruję
nie daruję 13.04.2019, 17:31
już rozeznanie prawne zrobiłem - mam ucznia maturzystę - nigdy nie wybaczę tej bandzie w szkołach to co zrobili uczniom
BlackS.
BlackS. 12.04.2019, 20:49
Sam jesteś złamasem i ku....
Sycowianin
Sycowianin 12.04.2019, 18:22
No to teraz kolej na maturzystów. Rodzice zbierzcie się wszyscy w szkole w dniu kiedy mają być wystawione oceny i nie pozwólcie nauczycielom wyść do domu dopóki nie wystawią ocen. Inaczej wasze dzieci nie będą mogły przystąpić do matury, mało tego będą musiały powtarzać rok szkolny. Tutaj już nie ma żartów dlatego rodzice bierzcie sprawy w swoje ręce.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165