Robert Sarna nie zostanie kierownikiem! Złożył rezygnację! Dlaczego?

  • 11.04.2019, 18:19 (aktualizacja 12.04.2019 08:36)
  • OAI
Robert Sarna nie zostanie kierownikiem! Złożył rezygnację! Dlaczego?
Radny był w MGK dwa dni. Przedstawił się jako kierownik. I poszedł na zwolnienie... A teraz złożył rezygnację...

Jak ujawniła Panorama Oleśnicka, Robert Sarna (klub Bronsia) miał zostać kierownikiem Zakładu Oczyszczania Miasta w spółce Miejska Gospodarka Komunalna w Oleśnicy,

Radny pojawił się w nowym miejscu pracy przed tygodniem. Przedstawił się pracownikom jako kierownik ZOM-u. W pracy był jeszcze na drugi dzień. Został wprowadzony w swoje obowiązki przez dyrektora technicznego spółki. Nagle poczuł się źle i pojechał do szpitala. Potem już się w MGK nie pojawił.

Radny obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim. Złożył rezygnację z kierowania ZOM-em.

Nieoficjalnie w MGK mówi się, że kierownikiem zostanie wieloletni pracownik MGK Robert Laprus.

I dzisiaj, i jeszcze w ubiegłym tygodniu, próbowaliśmy skontaktować się z radnym, ale nie odbiera on telefonu.
 

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Antek.
Antek. 20.04.2019, 01:59
Szanowna O24 kupiłem panoramę aby się dowiedzieć dlaczego Sarna zrezygnował bo taka była informacja z waszej strony. A tu co nic. Nie reklamuje się ze ma się odpowiedzi na dane tematy jak ich się nie ma. Może w końcu poruszacie temat Atola ze obecny prezes zwalnia i zatrudnia swoich. A może to wam nie na rękę bo macie jakieś układy? Jak się uprawia dziennikarstwo to dziennikarstwo a nie popelinę.
KGK
KGK 19.04.2019, 12:12
robson kakałko co drugi dzień przyjeżdża ze swoimi odpadami, nie może się rozstać "ze swoją firmą" ....
MGK
MGK 19.04.2019, 12:59
MGK oczywiście
jan
jan 18.04.2019, 23:19
Dzisiaj w PSZOK przy Moniuszki wyładowywał przywiezione busem odpady to ze zdrowiem chyba juz ok.
hanysowa
hanysowa 16.04.2019, 10:38
Totalna kompromitacja nierozgarniętego sklepikarza.
Naczelnik gminy
Naczelnik gminy 16.04.2019, 11:42
Zdaje się, że ktoś lansował tę kandydaturę.
hanys
hanys 15.04.2019, 20:48
Brawo Robert moje gratulacje.
HAHAHAHA
HAHAHAHA 15.04.2019, 14:45
Bronsiewicze w pełnej krasie. Hahahahah ale kompromitacją PO i Bronsia. Pracownicy MGK mają ubaw po pachy
Siema dzbany
Siema dzbany 15.04.2019, 14:16
Oleśnicka gadzinówka dalej nie może dojść do siebie po przegranych wyborach, ale mam ubaw z pisowskich redaktorkow
Mr Kropka
Mr Kropka 15.04.2019, 21:28
Mając na uwadze znikomy poziom twojego IQ, aż dziw bierze, że sam to napisałeś lemingu...
Czego głąbie?
Czego głąbie? 15.04.2019, 14:58
A my mamy ubaw z ciebie dzbanie nad dzbany. Zejdź na ziemię wsłuchaj się w opinie ludzi propagandysto od siedmiu boleści. Ha ha ha ale głąb!
siema dzbany
siema dzbany 15.04.2019, 20:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Hallera
Hallera 15.04.2019, 13:09
robson kakałko spełnia się już przy odmierzaniu kartofli
szybkiego powrotu do zdrowia
szybkiego powrotu do zdrowia 14.04.2019, 22:28
Tak się biedny rozchorował, że 8 kwietnia w poniedziałek rano już targał towar ze swojego busa do do sklepu żony na ul 3 Maja.
kolega z internatu
kolega z internatu 14.04.2019, 18:22
Robert ja myślałem, że na stare lata nie zechcesz się ośmieszać.
Jan Be...
Jan Be... 14.04.2019, 18:03
Czas przerwać ten nieudany eksperyment !!!
.
. 14.04.2019, 14:43
Bronsiewicze stali się pośmiewiskiem Oleśnicy
WyborcaM. Kołacińskiego
WyborcaM. Kołacińskiego 14.04.2019, 08:35
Dobroszyce,Bierutów Syców miał szczęscie w wyborach, wygrani nie dzielą społeczności.. W Oleśnicy wyborcy nawet nie zdawali sobie sprawy na kogo głosują. Teraz przecierają ze zdziwienia oczy i tylko nieliczni kontrują przeciwników Bronsia wpisem, że ich frustracja bierze się z przegranej. Bardzo to merytoryczne.A co dała nam mieszkańcom ta zmiana na stanowisku burmistrza?
69latek
69latek 13.04.2019, 20:21
Takie są efekty korupcji politycznej-obsada na siłę swoich (H. Biernacki, R. Sarna). Czekamy na dalszą weryfikację "konkursowych kandydatów."
RT
RT 13.04.2019, 17:57
Skok na stołki dla niektórych może skończyć się w najlepszym przypadku kompromitacją. Bronsiewicze w akcji
69latek
69latek 13.04.2019, 14:45
Współczuję p. Sarnie z powodu zasłabnięcia,wiadomo zdrowie, ale jednocześnie nie współczuję, gdyż zgodził się na hucpę, jak to Bronś na naszych oczach awansował go na kierownika. I serducho nie wutrzymało. H. Biernacki teraz Sarna ....
Edi
Edi 13.04.2019, 08:50
Teraz widać jak Bronś uczepił się naszego miasta. A że może być inaczej pokazał poprzednik. I tego Brons nie może przełknąć . Wiec trzeba się pozbyć Bronsia i to przed końcem kadencji.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.04.2019, 09:46
Przełknąć to wy nie możecie przegranej
.
. 14.04.2019, 16:36
Przełknąć to ty nie możesz swojeho poziomu IQ...
Edi
Edi 13.04.2019, 20:18
A co w takim razie mamy z wygranej Bronsia?
Bronsiewicze
Bronsiewicze 14.04.2019, 18:58
Śmieci, w niezwykle atrakcyjnej cenie 17 zł....
..
.. 13.04.2019, 22:59
My podwyzki, jego żołnirze synekury.
Antonina z uliczki obok
Antonina z uliczki obok 12.04.2019, 22:53
Warzywniak na Hallera zaczął już po***dać. Tylko ziemniaki w worku wystawione. Nie mam już po co chodzić. Tak ładnie kiedyś były ułożone warzywa owoce przed kioskiem.
hmmm
hmmm 12.04.2019, 22:31
Nooooo, karma wraca?
69latek
69latek 12.04.2019, 19:52
Bronś zaczyna płacić za swoją butę, mściwość,głupotę.To początek. Małe to pocieszenie, że w normalnej firmie już wyleciałby na zbity pysk.
tyle
tyle 12.04.2019, 22:25
To Oleśniczanie płacą za swoją głupotę, Bronś Oleśnicę i Oleśniczan ma w ..... .

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165