W góry, po marzenia!

  • 10.04.2019, 10:05 (aktualizacja 10.04.2019, 10:32)
  • Dawid Gajlusz
W góry, po marzenia!
II Międzynarodowa Sztafeta Górska 3x20 już w najbliższą sobotę. Oto informacja o biegu reprezentacji teamu Biegiem po marzenia podana przez Dawida Gajlusza...

"Już w najbliższą sobotę odbędzie się druga edycja Międzynarodowej Sztafety Górskiej. Zawodnicy do wyboru mają start w formie sztafety 3x20 kilometrów oraz SOLO - czyli pokonanie całej trasy o dystansie 73 kilometrów.

Łysy wystartuje w sztafecie w drużynie Sparta Ultra Team! Natomiast Rasałka i Cezar pobiegną dystans SOLO. Dawidowi w ubiegłym roku poszło całkiem nieźle - Cezar zameldował się wtedy na 14 pozycji z czasem 10:02:44. Trasa jest mu dobrze znana i zapewne wie jak odpowiednio rozłożyć tym razem siły. Dla Rasałki natomiast, będzie to kolejne wyzwanie przed wymarzonym startem na dystansie 100 kilometrów!

Trasa Międzynarodowej Sztafety Górskiej nie należy do najłatwiejszych... Prowadzi ona bowiem najpiękniejszymi szlakami turystycznymi polskich Gór Stołowych i czeskich Broumovskich Sten, m.in. przebiega przez takie wyjątkowe miejsca jak: Skansen Pstrążna, labirynt Błędne Skały, Sovi Hradek, Kovarova Rokla, labirynt Szczeliniec Wielki, Białe Skały i inne. 

Trasa wymagająca technicznie, dużo skał, zakrętów, znaczne przewyższenia. Trasa wiedzie szlakami turystycznymi. W okresie kwietnia możliwe zmienne warunki pogodowe ( także śnieg lub zalodzenie)".

Dawid Gajlusz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe