Strajk, czyli wszystkie zwierzęta są równe, ale...

  • 9.04.2019, 15:48 (aktualizacja 09.04.2019 15:51)
  • OAI
Strajk, czyli wszystkie zwierzęta są równe, ale...
Coś z Orwella, coś z obiecanych dopłat dla rolników, jednym słowem strajkowy transparent.

Taki transparent - patrz zdjęcie - wisi na budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Oleśnicy.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zdegustowana mama
zdegustowana mama 10.04.2019, 14:57
Tylko osoby nie korzystające z 500+ mogą kpić z tej pomocy państwa. To jest wyraz pogardy wobec innych.
wincenty sławomir zbrodniarz
wincenty sławomir zbrodniarz 10.04.2019, 11:11
Jestem z "was" dumny....
m
m 10.04.2019, 10:20
Szkoła jest apolityczna, strajk organizują związki zawodowe. ZNP istnieje od czasów II RP
pzpr
pzpr 10.04.2019, 14:47
Tak a broniarz jest starym ENDEKIEM....
i już
i już 10.04.2019, 18:59
a co niech głupkowi @m będzie -bo Broniarz to wielki endek jest
:)))))))))))))
:))))))))))))) 10.04.2019, 14:50
Zaorałeś system!!!!!
apolityczność szkół
apolityczność szkół 10.04.2019, 09:16
mam przypomnieć podstawową zasadę w szkole dla dyrektor szkoły nr 3?APOLITYCZNOŚĆ SZKÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest podstawowa zasada do przestrzegania -apolityczność, apolityczność, apolityczność szkół
mms
mms 10.04.2019, 09:12
kodziarstwo w czystej postaci.
dodam
dodam 10.04.2019, 09:09
I jeszcze jedno dopiszę Orwell opisywał w "Folwarku Zwierzęcym" lub "1984" jak wygląda system komunistyczny i jego mechanizm paradoksem a nawet wielkim ABSURDEM jest że większość z was strajkuje pod szyldem KOMUNISTYCZNEJ ZNP czyli to wy jesteście przedstawicielami można by rzec systemu "wszystkie zwierzęta są równe a" nauczyciel "ma być RÓWNIEJSZY na zasadzie bo mi się należy i koniec!Szantaż i terroryzm to was wyróżnia no i zadyma polityczna przecie do niej z całą mocą!
polityka w szkołąch
polityka w szkołąch 10.04.2019, 09:01
Jakby dyrektor była mądrzejsza to by nie wchodziła w klimaty polityczne - droga pani dopłaty do zwierząt są od długich lat w rolnictwie - ten program nazywa się PROW - i był realizowany także przez pani ulubioną partię PO.Dopłaty na krowę i świnię z programy ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH (PROW)- od lat!Jaki wy nauczyciele macie poziom wiedzy?Żaden!Ale w politykę jak widać lubicie się bawić to co plany aby została pani RADNĄ JANA BRONŚ czy coś więciej?
Rodzic
Rodzic 9.04.2019, 23:07
Pani Dyrektor, jak mogła Pani na to pozwolić? Styl i forma przekazu na pewno nie wzbudzają szacunku, o który przecież tak zabiegają nauczyciele... Bardzo niski poziom, antyreklama dla szkoły. Rodzic
Mama
Mama 9.04.2019, 22:44
Dzisiaj, kiedy zobaczyłam ten baner, poczułam ogromne zażenowanie...Nauczyciele mojego dziecka, powiesili coś takiego... Przekaz Orwella bardzo uproszczony i nagięty do...bieżącej polityki. A ponoć w strajku chodzi o dobro ucznia...
uczeń
uczeń 9.04.2019, 20:54
Tragedia!!!! Pogonić do roboty tych leni , z dyr. na czele!
rodzic
rodzic 9.04.2019, 20:35
Pani dyrektor nie kompromitujcie się!
Alma Mater
Alma Mater 9.04.2019, 20:13
Baner adekwatny na obraz i podobieństwo upadłych nauczycieli...
SpityGonzales
SpityGonzales 9.04.2019, 19:58
Co za jełop to wymyślił i powiesił ?? Chyba niedouczony magister
rio
rio 9.04.2019, 19:27
Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie wydała 9 kwietnia prawnie wiążący i oficjalny komunikat: strajkujący nauczyciele nie mogą otrzymać żadnego wynagrodzenia oraz być zmuszani do strajku - ustaliła Wirtualna Polska.
*
* 9.04.2019, 19:23
Na miejscu nauczycieli też bym się wkurzył. Po co studiowali? Wystarczyło nawilżać Jankowi i za klepanie na fejsie już przelewik na 5 tysi miesięcznie. Ale żeby wywaloną za dwa wyroki byłą pseudo-dziennikarkę od razu porównywać do świni? No nieładnie, nieładnie.
WUKO
WUKO 9.04.2019, 20:34
robson kakałko nie kończąc żadnych szkół został na ten przykład mianowany przez utytego spoconego kierownikiem komunalki...
six
six 9.04.2019, 19:28
Rozwaliłeś system !
Misiek
Misiek 9.04.2019, 18:55
Trójkę opanowało od jakiegoś czasu lewactwo. Z dyrektorką na czele.
absolwent
absolwent 9.04.2019, 18:46
Żenada. A taka to była kiedyś dobra szkoła
Enedue
Enedue 9.04.2019, 17:04
Żałosne przedstawienie.... Nie rozumieją że tracą do siebie szacunek.
przykre!
przykre! 9.04.2019, 16:52
Tak to jest obraz polskiego nauczyciela!
🤦‍♂️
🤦‍♂️ 9.04.2019, 16:46
Ludzie, zdejmijcie to!!!

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165