Egzaminy w Oleśnicy odbędą się - hala Atola gotowa

  • 09.04.2019, 11:47 (aktualizacja 09.04.2019, 16:52)
  • OAI
Egzaminy w Oleśnicy odbędą się - hala Atola gotowa olesnica.pl
Miasto w końcu zabrało głos. Egzaminy będą w hali Atola oraz w szkołach.

"Podczas dzisiejszej narady dyrektorów szkół z burmistrzem Janem Bronsiem oraz wiceburmistrz Edytą Małys-Niczypor zapadła decyzja o przeprowadzeniu egzaminów gimnazjalnych w szkołach podstawowych numer 1,3 i 7.

W każdej ze szkół zostaną powołane po dwie komisje egzaminacyjne złożone z dyrektorów, nauczycieli, katechetów, księży oraz nauczycieli, którzy nie przystąpili do strajku. Uczniowie SP 3 i SP 7 napiszą egzaminy w siedzibach szkół, natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 będą je pisać w hali sportowej OKR Atol oraz w szkolnej sali gimnastycznej" - taki komunikat wydały dzisiaj władze Oleśnicy.

 

Przypomnijmy, że zniecierpliwieni rodzice domagali się reakcji władz Oleśnicy - CZYTAJ

 

Dodajmy, że dzisiaj pracownicy Atola, MGK i SDM przygotowywali halę Atola do egzaminu. Zwozili ławki i krzesła z SP1 oraz kładli wykładzinę.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mm
mm 09.04.2019, 22:42
Pan Bronś się niczego nie wystraszył, tylko zrobił wszystko jako burmistrz miasta, aby egzaminy się odbyły. Wielki szacun, tak dba się o mieszkańców bez względu na ich wiek. Ale również dba się o nauczycieli, którzy mogą realizować swoje postulaty strajkowe. Trudno to pogodzić, ale jak się wie co się robi, to robi się tak, jak Pan Bronś. i nie odbiera się godności nauczycielom. Pozdrawiam
Belfer
Belfer 09.04.2019, 23:36
Piramidalna bzdura. Działanie ad hoc pod presją rodziców. Panika i decyzyjna indolencja. Ten człowiek nie byłby w stanie zorganizować nawet piasku na pustyni. Pozostałe samorządy od dawna miały nakreślony plany działania. Egzamin w Oleśnicy to wyłącznie efekt nacisku na dyrektorki szkół. Strajkować mogą, ale jeśli dyrekcje nie przeprowadzą egzaminów w ustalonym terminie bez istotnej przyczyny (pożar itp.) to narażają się na poważne sankcje prawne. Dlatego w całym (prawie) kraju egzaminy się odbędą, a strajk nadal będzie trwał. I tyle.
Marcin
Marcin 09.04.2019, 22:16
Bronś przestraszył się rodziców. Presja ma sens.
Nigdy już PO!
Nigdy już PO! 09.04.2019, 21:01
Dzisiejsze znp to zbiorowisko platfusów i im podobnych! Ten cały strajk to polityczna awantura przed wyborami do europarlamentu! Nikt normalny w Polsce nie da się propagandzie komucha i sługi Schetyny Broniarza!
enre
enre 09.04.2019, 14:43
agnieszka, ogarnij się - strajk ma podłoże polityczne - ma w zamyśle doprowadzić do zamieszek w kraju i upadku rządu - nawet Broniarz tego nie ukrywał aktywnie uczestnicząc w spędach kodziarskiej opozycji; nikt zdrowy na umyśle, a tym bardziej księża nie będzie uczestniczył w tej hucpie
agnieszka
agnieszka 09.04.2019, 13:55
A katecheta to nie nauczyciel ? Czy znowu Wydział Katechetyczny Kurii wrocławskiej nie pozwolił katechetom strajkować ? Obudźcie się katecheci... bo, jak będą religię wyrzucać ze szkół, co wkrótce nastąpi, nikt, ale to nikt z kolegów i koleżanek nauczycieli nie stanie po waszej stronie a Kuria i proboszczowie będą mieli was w głębokim poważaniu. Na parafiach nikt wam Zus-u nie zapłaci i pójdziecie na przysłowiowy bruk, bo pracować w salkach będą, ale nie Wy,tylko za półdarmo zakonnice i księża.

Pozostałe