A w ZSP pracował jeden nauczyciel...

  • 08.04.2019, 19:13 (aktualizacja 08.04.2019, 19:19)
  • OAI
A w ZSP pracował jeden nauczyciel...
Bywa i tak...

W jutrzejszym wydaniu Panoramy Oleśnickiej informacje z kilku oleśnickich szkół i przedszkoli o pierwszym dniu strajku nauczycieli.

A jak dowiedział się portal olesnica24.com, dzisiaj w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie pracował tylko jeden nauczyciel - Marek Larys. Jest on członkiem oświatowej Solidarności.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ania
Ania 22.09.2019, 09:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bezimienny
Bezimienny 27.05.2019, 16:16
Przepraszam to chyba jednak fake info! Proszę o usunięcie komentarza
Bezimienny
Bezimienny 27.05.2019, 15:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jary
Jary 25.05.2019, 19:12
hmm, członek Solidarności... z nieletnimi?
Ktoś wie z jakiej opdji politycznej startował do sejmiku?
zorientowana
zorientowana 27.05.2019, 17:28
Platforma Obywatelska i Dutkiewicz.
Ziutek
Ziutek 30.04.2019, 09:39
A to nie ten od pikantnych smsów?
Anna
Anna 30.04.2019, 14:56
Dokładnie to TEN
uczeń
uczeń 10.04.2019, 13:27
Cala szkoła nauczycieli ZSP ?..........,tylko jeden,, mądry".
obiektywny.
obiektywny. 09.04.2019, 13:06
Ten pan robi z siebie błazna nie pierwszy raz zresztą.
Antoni
Antoni 09.04.2019, 13:17
Sam jesteś błaznem skoro tak napisałeś.
Antoni
Antoni 09.04.2019, 12:48
Panie Marku dziękujemy z żoną Panu za Pana postawę. Dzieci powinny być w szkole i uczyć się. Robienie z nich zakładników to draństwo. Nam się nie przelewa, nie mamy gdzie dzieci dać pod opiekę a pracować trzeba. Gdybyśmy zastrajkowali w naszych zakładach to dostalibyśmy kopa w d. Upominać się o 1000 złoty nauczyciele powinni w inny sposób.
no no
no no 08.04.2019, 22:13
Laryś ?tylko on taki porządny człowiek dobrze że chociaż jeden bo to jakaś nadzieja a reszta na wagarach z Broniarzem?
Black
Black 08.04.2019, 21:19
A ja uwielbiam takich indywidualistów!
pn
pn 08.04.2019, 21:00
A dowiedział się portal ilu strajkowało? Ilu z Solidarności było wśród strajkujących? Nie? A to niespodzianka.
Hugo PSZ
Hugo PSZ 08.04.2019, 21:12
Myślałem źe umiesz czytać ze zrozumieniem.. Nie? A to niespodzianka....
marc
marc 08.04.2019, 20:57
I czym tu się chwalić? PIS się skończy a wstyd zostanie.
Dźosh
Dźosh 08.04.2019, 21:17
A ktoś się czymś chwali? Kocham takich głupków jak ty marco
kuria ich mać
kuria ich mać 08.04.2019, 20:55
To typ faceta, który chce cuś ugrać, jak Kołaciński. I oczywiście ma do tego prawo. Z obserwacji wynika, że on już od dawna chce się gdzieś załapać... Nie podawać łąmistrajkom i wrogom nauczycieli ręki.
Stebia
Stebia 08.04.2019, 20:34
Brawo
Demokrata
Demokrata 08.04.2019, 20:32
Ma prawo do niestrajkowania. I to prawo wszyscy strajkujący nauczyciele powinni uszanować.
rodzic Gabrysi
rodzic Gabrysi 08.04.2019, 20:01
Brawo dla tego pana!

Pozostałe