Pomoc dla siostry Noeli

  • 27.03.2019, 09:55
  • OAI
Pomoc dla siostry Noeli

"Większość osób pamięta naszą kochaną siostrę Noelę, która przez długi czas była dyrektorką w Przedszkolu Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze.

Po długim zmaganiach się z ciężką chorobą, przebytych operacjach potrzebuje teraz naszej pomocy ,aby móc normalnie żyć.
Pieniądze które będą zebrane, pozwolą na zakup pompy żywieniowej , która jest teraz najbardziej potrzeba oraz na kontynuację leczenia a także rehabilitację.

Jako rodzice dzieci, które uczyła siostra Noela liczymy ogromnie na Państwa pomoc" - napisali twardogórzanie.

Każda złotówka się liczy.
Wpłat można dokonać
==================
▪Bank Spółdzielczy o/Siedlce
21 9194 0007 0027 9318 2000 0260
Tytułem "47210 Zaniewicz Agnieszka"
▪Przekazując 1% podatku, wpisując w zeznaniu nr KRS 0000223111
Cel szczegółowy "47210 Zaniewicz Agnieszka"
====================
1.04 w kościele w Twardogórze o godz.6.30 zostanie odprawiona msza święta za zdrowie siostry Noeli.
===========
 

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olga i Paweł / Londyn
Olga i Paweł / Londyn 05.05.2019, 13:08
Cudowna osoba, Anioł na Ziemi... tak krótko mogę opisać siostrę Noele, która nawet teraz będąc w krytycznej fizycznie sytuacji pomaga i wspiera innych. Wraz z żona jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni za wiarę która nam dała. Życzymy jej dużo zdrowia, jednoczymy się razem z nią w cierpieniu przez które przechodzi i modlimy się za nią do naszego Ojca i wierzymy ze wyzdrowieje bo ma jeszcze wiele do zrobienia na tym świecie...
Justyna
Justyna 29.03.2019, 20:58
Smutne te komentarze...brak slow jak wiele jadu siedzi w drugim człowieku. Z pewnością gdyby Agnieszka nie byla zakonnicą nie bylo by tematu, a że wybrała takie powołanie to teraz niech sobie radzi ...??? Administratorom strony gratuluje !!! Po co puszczacie artykuł ktory dajecie pozniej tak skomentować.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 11.05.2019, 22:32
Tak, tego typu artykuły, czy posty powinni publikować z możliwością komentowania np. poprzezfacebooka.
Ona
Ona 29.03.2019, 19:39
A ja zrobiłam przelew i będę się modlić. I uważam, że jeśli ktoś nie chce pomóc, to powinien chociaż wstrzymać się od złośliwych komentarzy. Bo nasza reakcja jest miarą naszego człowieczeństwa.
moja twardogóra
moja twardogóra 29.03.2019, 08:44
A może by tak pomagać tym, którzy są blisko nas. Jakoś nie widzimy chorego na raka sąsiada.
Seba
Seba 29.03.2019, 07:58
Tak to jest, jak zakonnica w chorobie nie potrafi być zakonnicą
Ona
Ona 29.03.2019, 19:41
A na jakiej podstawie piszesz, że nie potrafi być zakonnicą? Co o niej wiesz? Byłeś u niej, rozmawiałeś, czy w ogóle ja spotkałeś w życiu?
Dorka
Dorka 29.03.2019, 06:34
Ta osoba przecież jest w zakonie. Zakon ma obowiązek jej pomóc i pomaga.
asia
asia 27.03.2019, 22:46
przykre...kościół bogaty przecież - czemu nie pomoże?
Wtp
Wtp 29.03.2019, 12:57
...a no właśnie...
dfb