NASZ NEWS: Agata Szpiłyk już kierowniczką

  • 26.03.2019, 19:18 (aktualizacja 27.03.2019, 10:05)
  • OAI
NASZ NEWS: Agata Szpiłyk już kierowniczką
W lipcu zostanie dyrektorem MOKiS-u 2. A już została kierowniczką.

"Dział Animacji Kultury i Organizacji Imprez. Kierownik: Agata Szpiłyk" - taki zapis pojawił się na stronie Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy. 

Od 2016 roku kierowniczką sali widowiskowej i działu programowego BiFK była Dorota Tracz. Teraz będzie zastępcą kierownika.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O!! Q...!!!
O!! Q...!!! 28.03.2019, 00:15
Nie tylko filozofię TQMy!! A, także zapytanie co nam Qr... zrobicie??
Żółte Kamizelki
Żółte Kamizelki 28.03.2019, 00:11
Niby tak! Ale, czy Nieomylny bedzie wówczas dalej krzewił filozofię TQMy??
pi
pi 27.03.2019, 22:53
Jak te instytucje kultury mają prowadzić długofalowe zadania skoro funduje się im co kilka lat reorganizację? Znów Dział Dokumentów Życia Społecznego powróci do Biblioteki? Czy nie szkoda, bo ODSzH miał archiwum pod ręką? ODSzH będzie zarządzany przez BiFK, z tego co mówi się nieoficjalnie. Jak będzie przebiegała współpraca w zakresie redagowania i sprzedaży Miscellaneów? Czy będzie ta publikacja wydawana, bo może nie, może wystarczy nam tylko skatepark?
Kwintesencja
Kwintesencja 27.03.2019, 23:05
Zaręczam, że to czasopismo nie będzie wydawane. Za to będzie wydawany przez mokis "Głos Janka" - zrywnik naścienny kuchenny na cały okrągły rok. I to będzie prawdziwy wkład w regionalizm oleśnicki.
Edi
Edi 27.03.2019, 22:30
Kobiety osaczyły J.B (rozwodnika), stał się ich zakładnikiem, a postępuje tak, jakby wietrzył swój rychły koniec. I już wie, że nie jest w stanie zapisać się jako ten któremu miasto zawdzięcza najwięcej, będzie zapamiętany i kojarzony z obecną kadencją czyli totalną wojną z tą częścią wyborców, która na niego nie głosowała.
historyk
historyk 27.03.2019, 23:09
To zabawne, ale zapisze się w historii tak, jak opisuje go "Panorama Oleśnicka", bo przecież treści internetowe zaraz znikają. Historycy będą sięgać do roczników gazety.
m
m 27.03.2019, 16:58
Jaka to normalność, gdy dobrze działająca instytucja zostaje rozdzielona TYLKO i WYŁĄCZNIE, aby dać kierownicze stanowisko przyjaciółce burmistrza Bronsia. MOKiS będzie teraz działał pod gust szefa, współpracować będą z MOKiS-em tylko osoby zatwierdzone przez Bronsia. Bo ci, którzy współpracowali z burmistrzem M. Kołacińskim są
WROGAMI OLEŚNICY i będą niszczeni wszelkimi środkami. Już istnieje lista osób, które nie mogą współpracować z instytucjami podległymi UM i na niej są głównie osoby z kręgu kultury. Powtarza się to, co było do 2015 r. - czarne listy. Człowiek chory z nienawiści rządzi Oleśnicą!!!
xd
xd 27.03.2019, 16:30
Bronsiu widocznie uważa że zwycięsców się nie sądzi
Spocony Janek
Spocony Janek 28.03.2019, 19:37
Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.
lol
lol 27.03.2019, 16:26
Koniak musi Burmistrzowi podawać ktoś kompetentny i na stanowisku ;)
 Wieś Mac
Wieś Mac 27.03.2019, 16:05
Ciekawe jaki scenariusz biesiady zamkowej ( pewnie powróci). Będzie przaśnie i siermiężnie jak za starych "dobrych" lat.
MOKIS 2 i 1/2
MOKIS 2 i 1/2 31.03.2019, 08:24
Teraz to raczej będzie biesiada dworcowa.... Przecież Uszaty pokłócił się z dyr. Wróblem !!!
no właśnie
no właśnie 27.03.2019, 14:34
do "oleśniczanin" - Przykład idzie z góry. Sami swoi w spółkach skarbu państwa . Wtedy to wszystko o.k. Trzeba być hipokrytą by tego nie dostrzegać.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 27.03.2019, 13:33
"Normalności"? No, chyba, że normalnością nazywa się marazm, niszczenie inicjatyw, schematyzm z egocentryzmem, brak kreatywności.
Irena
Irena 27.03.2019, 13:11
I bardzo dobrze. Pani Zasada w bibliotece, pani Szpiłyk w MOKISIE . Niech wszystko wróci do normalności. Na szczęście obie Panie odnoszą się do siebie z szacunkiem i sympatią i potrafią razem współpracować.
Henio
Henio 27.03.2019, 21:09
Irena,to nie jest dobrze ani normalnie. Patologia. Obsadzanie stolkow swoimi ludzmi. Bez konkursow i bez doswiadczenia. Po co nam tyle mokisow? Koszty i bezmyslne dzialanie,aby ludzie JB zarobili. Olesnica upada. Dramat!
francuska baśń ludowa
francuska baśń ludowa 27.03.2019, 12:18
"Piękna " i bestia...
Anna
Anna 27.03.2019, 11:20
Jeszcze niech zakupi miasto limuzynę i wszystko będzie tak jak było, stare powraca.
Rozalia Kiepska
Rozalia Kiepska 27.03.2019, 14:11
i Straż Miejską.....
Edi
Edi 27.03.2019, 10:03
Brons wyznaczył nowe standardy w UM i teraz, gdy straci stołek, tak awansowane osoby jak p. Szpilik same złożą wymówienie albo zostaną zwolnione. I to hurtem cała elyta bronsiowa!.
oleśniczanin
oleśniczanin 27.03.2019, 09:16
Nepotyzm nieomylnego Porażająco-przerażający. To osobnik bez hamulców, ziejący pogardą, pychą, cynizmem.
Antyperspirant
Antyperspirant 27.03.2019, 14:11
.... i potem !!!
bbb
bbb 27.03.2019, 08:50
haha w Olesnicy lepiej niż w pisie:))) zaraz medale zaczną sobie rozdawać :)))
Roman
Roman 27.03.2019, 08:32
Nareszcie
M.
M. 27.03.2019, 08:39
Roman=Janek
wyborca
wyborca 27.03.2019, 08:20
Czas ogłosić, że w Oleśnicy nastała era Misiewiczów.
a on milczy
a on milczy 27.03.2019, 08:13
Panie radny, wypluj pan tą wodę z ust.
hahaha
hahaha 27.03.2019, 07:54
A ja się śmieję w głos ze wszystkich wyborców - idiotów, którzy zagłosowali na obecną ekipę a teraz lamentują.

Pozostałe