Sprzedawał narkotyki w Sycowie

  • 25.03.2019, 15:50 (aktualizacja 25.03.2019, 16:02)
  • KPP Oleśnica
Sprzedawał narkotyki w Sycowie
Sycowscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego. Policjanci przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu znaleźli marihuanę. Dodatkowo, mężczyzna miał udzielać innym osobom narkotyki w celach zarobkowych. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz za takie przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Sycowa zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z informacji posiadanych przez policjantów wynikało, że mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Do zatrzymania podejrzanego doszło w mieszkaniu na jednej z ulic Sycowa. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, a w trakcie przeszukania mieszkania 31 – latka policjanci zabezpieczyli około 75 porcji środków odurzających.

W zawiniątkach foliowych i woreczkach strunowych policjanci znaleźli susz roślinny, który po sprawdzeniu testerem narkotyków okazał się marihuaną. Z ustaleń policjantów wynika, że zatrzymany mężczyzna trudnił się również rozprowadzaniem narkotyków. Policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego zatrzymali 31-latka i przedstawili mu zarzuty zarówno posiadania środków odurzających jak również udzielania ich innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Zatrzymany, mieszkaniec powiatu oleśnickiego usłyszał już zarzuty, teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 31 latka prokurator zastosował wolnościowy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KPP Oleśnica

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe