Pracownicy szpitala żądają przywrócenia dyrektora!

  • 22.03.2019, 10:12 (aktualizacja 22.03.2019, 10:20)
  • OAI
Pracownicy szpitala żądają przywrócenia dyrektora!
" Pracownicy PZS w Oleśnicy w związku z zaistniałą sytuacją, dotyczącą odwołania pana dyrektora Kamila Dybizbańskiego, wyrażają stanowczy sprzeciw wobec podjętej decyzji" - tak brzmi początek pisma, które do starosty Jana Dżugaja wystosowali pracownicy Powiatowego Zespołu Szpitali. Oto jego pełna treść:

" Pracownicy PZS w Oleśnicy w związku z zaistniałą sytuacją, dotyczącą odwołania pana dyrektora Kamila Dybizbańskiego, wyrażają stanowczy sprzeciw wobec podjętej decyzji.

Sytuacja szpitala od 2015 roku systematycznie ulegała poprawie. Obecna sytuacja finansowa szpitala wskazuje na bardzo dobre zarządzanie. Pracownicy od czasów objęcia stanowiska przez pana dyrektora systematycznie otrzymywali podwyżki wynagrodzeń, świadczenia socjalne i umundurowanie. Zauważalna jest zmiana wyglądu szpitala, wyposażenie oddziałów w nowy sprzęt, liczne remonty oraz udogodnienia dla pracowników co sprzyja wizerunkowi szpitala i komfortowi pracy.

W czasie sprawowania funkcji dyrektora PZS w Oleśnicy zostały utworzone zespoły świetnie współpracujących ze sobą ludzi, co wpłynęło na jakość pracy oraz poprawę atmosfery wśród pracowników. Szacunek do pracowników oraz otwartość na rozmowy była standardem w relacjach dyrektor - pracownik.

Wiele planów i założeń, które miały być realizowane w najbliższej przyszłości, jak rozbudowa szpitala, remonty oraz wyposażenie oddziałów w dodatkowy sprzęt, to była wizja pana dyrektora, któremu odebrano szansę jej zrealizowania.

Pracownicy Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy nie wyobrażają sobie dalszej współpracy bez dyrektora Kamila Dybizbańskiego. W proteście na podjętą decyzję polityczną pracownicy PZS w Oleśnicy zgłaszają stanowczy sprzeciw i żądają przywrócenia dyrektora Kamila Dybizbańskiego".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grzes
grzes 24.03.2019, 15:00
No trzymajcie mnie;wyniki a dlug juz splacili?Jak wezmiesz kredyt i masz na koncie wyplate to jestes na PLUSIE dopuki raty nie zaplacisz a pozniej -
Yogi
Yogi 23.03.2019, 06:22
Pracownicy mogą sobie żądać - wybraliście Janka to teraz obstawi wszystkie ważne stanowiska swoimi ludzmi, a jak braknie podeprze się z Twardogóry!!! Brawo Janek
balcerowiczmusiodejść
balcerowiczmusiodejść 22.03.2019, 16:56
Ta dyrekcja chyba długów nie narobiła.W całym kraju rzecz ma się o oddłużenie szpitali za wcześniejsze lata złego zarządzania nimi jak też finansowania , i o zgodę by dobrzy menadżerowie zaczęli nimi kierować.Najpierw Namysłów stał się przykładem że można dobrze zarządzać i utrzymać szpital w bardzo dobrej kondycji , w tak małym powiecie z raptem 42 tys. mieszkańców (powiat oleśnicki 100tys.mieszkańców),a to prawie takie porównanie, jakby Oleśnica 37 tys.mieszkańców miała dobrze funkcjonujący miejski szpital.
yyy
yyy 22.03.2019, 16:14
zwolnic to ptaka bo się nie nadaj do niczego a od dyrektora wara panowie karma wraca
No trzymajcie mnie
No trzymajcie mnie 22.03.2019, 14:03
Oj Horbacze, Dżugaje, Kapice, Polańscy, Efinowicze i inne POKO KOKO. Telewizję na was naślemy jak nic. Nie może być tak, że ktoś osiąga wyjątkowe w skali kraju wyniki i się go zwalnia za naruszanie tego i owego. Macie to jak w banku. Ależ będzie smród. Zepsujecie Grzesiowi kampanię.
Pacjentka
Pacjentka 22.03.2019, 13:14
Wladzo opamietaj sie!
koryto
koryto 22.03.2019, 12:26
Polityka charakterystyczna dla nieomylnego gbura i jego krasnali, a że niejaki Jan Dż, przez swoje nadymane ego to swoista kopia Jana B.; to i on sam stosuje zasadę: nie ważne, że jest dobrze, ważne, że swoi przy korycie!
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 22.03.2019, 11:17
To jest polityka państwa bezprawia ab ovo ! Od wielu lat... Wycinanie się nawzajem z powodu "nieswojości" delikwentów przy korycie. Nieważne kompetencje, ważne, że swój !
Nie wierzę
Nie wierzę 22.03.2019, 10:43
To jakiś sajanes fikszyn....

Pozostałe