UWAGA, w Oleśnicy czeka nas podwyżka ceny za odbiór śmieci!

  • 15.03.2019, 21:29 (aktualizacja 16.03.2019 22:35)
  • OAI
UWAGA, w Oleśnicy czeka nas podwyżka ceny za odbiór śmieci!
Życie w Oleśnicy staje się coraz droższe. Po podwyżce cen za ogrzewanie i ciepłą wodę oleśniczan czeka kolejna niemiła niespodzianka... Potwierdzają się informacje przytoczone w Panoramie.

Przy selektywnej zbiórce (gdy segregujemy śmieci) opłata miesięczna od jednej osoby wynosi w Oleśnicy 12 zł, przy nieselektywnej 20 zł za odbiór odpadów.

Panorama Oleśnicka niedawno przytoczyła słowa burmistrza Sycowa, który 25 lutego na posiedzeniu wspólnym komisji miejscowej Rady Miejskiej powiedział, że w Oleśnicy cena wzrośnie do 17 zł od osoby.

Dariusz Maniak miał dobre informacje. Jak dowiedział się portal olesnica24.com, na najbliższej sesji Rady Miasta Oleśnicy burmistrz Jan Bronś zaproponuje taką właśnie podwyżkę - z 12 do 17 zł za segregowane odpady.

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Darek
Darek 24.03.2019, 21:32
Robert bez wyższego i przygotowania na kierownik - brawo. Kolega z klasy.
Joan
Joan 20.03.2019, 16:45
Ernest, a te nowe stanowiska dyrektora i kilka nowych osób w radzie nadzorczej MGK to nie generują kosztów i będą pracować charytatywnie ;) Większe miasta mają podobne ceny za wywóz śmieci wodę czy ogrzewanie i jakoś nie ma podwyżek, więc coś tu nie gra. Nikt nie mówi o złej gospodarności, a kasę najłatwiej znaleźć w portfelach mieszkańców.
antek
antek 19.03.2019, 07:57
Proszę was uprawiajmy rzetelne dziennikarstwo, podwyżka miała być przed kadencją Pana Kołacińskiego ale szły wybory i nic z tego nie było. Pisanie że Pan Broń robi skok na kasę mija się z prawdą. Przez ostanie 4 lata wszystko drożało każdy z nas to wie, nie było podwyżek w Oleśnicy. Żaden polityk nie che być kojarzony z podwyżkami. System już się nie domykał od paru lat. Myślicie że obecny burmistrz tak sobie to robi?
ernest
ernest 18.03.2019, 20:44
23 melony dostali z GKnu i jeszcze PODWYZKA????????
spocony
spocony 18.03.2019, 11:13
widziały gały co brałyyy....
Wujek Dobra Rada
Wujek Dobra Rada 18.03.2019, 08:25
Następnej zimy w Oleśnicy:
No cóż! Widzicie, klimat był raczej zawsze przeciwko nam, no ale to jeszcze nie powód, aby mówić brzydkie wyrazy, prawda?
Dam wam dobrą radę: kiedy następnym razem znów wyłączą wam ciepłą wodę, przestaną grzać kaloryfery, albo stanie komunikacja i wasz burmistrz znów zacznie mówić wyrazy, typu holistycznie lub alokacja, wiecie co zróbcie wtedy?
Odwołąjcie go !
emgieka
emgieka 18.03.2019, 08:15
No przecież to oczywiste. Nowy Pan Kierownik nie może zarabiać tyle samo, co robole ....
ds
ds 17.03.2019, 17:19
tanio już było , Bronś ograbi nas do spodu
R
R 17.03.2019, 12:45
Posadki i synekury kosztują, transfery za prowadzenie fejsbuka tez. A my za to zapłacimy. Tak rządzi Jan Bronś
Alarm
Alarm 16.03.2019, 18:48
Analityk zewnętrzny gdzie jest. Wołać go do ratusza.
.
. 16.03.2019, 18:01
I jeszcze ceny w Atolu mają wzrosnąć. Przepraszam - mają zostać urealnione.
olo
olo 16.03.2019, 17:10
Dobrze że mamy augustusa i on wyliczy ponownie o ile powinny stanieć :-))))
WUKO
WUKO 16.03.2019, 15:06
Utyty spocony musi ściągać coraz wyższe haracze by opłacać swoją sitwę takiego np kierownika robsona kakałkę...
Józef K.
Józef K. 16.03.2019, 14:06
Jeśli burmistrz i jego rajcy tak postąpią to strzelą sobie w kolano. Myślę, że Oleśniczanie szybko im to wynagrodzą. Podejrzewam, że bardzo szybko odbędzie się referendum za odwołaniem rady i burmistrza.
Edzia
Edzia 16.03.2019, 10:57
Krzysztof dziad czy za Kołacińskiego były podwyżki? Nie! Budżet miasta był na plusie. Teraz gdy Bronś rządzi masz podwyżki na cieple, na śmieciach i co tam jeszcze wymyśli, pewnie atol. Niestety nowe osoby w radzie mgk i kierownik kosztują, o prowadzeniu fejsbuka za 3 tys. nawet nie wspomnę. Za poprzednich rządów Bronsia też były odprawy i to nie byle jakie, więc pomyśl zanim coś napiszesz
Doprecyzujmy
Doprecyzujmy 16.03.2019, 11:17
Bądźmy precyzyjni: Facebook prowadzony przez Sowę kosztował 4920 PLN, a nie 3000.
https://www.olesnica24.com/wia…
M
M 16.03.2019, 10:27
Despota będzie nas teraz grabił. Synkury dla radnych kosztują
dysydent z Rataj
dysydent z Rataj 18.03.2019, 08:17
nieślubne dziecko z rodziny Kimów ....
Krzysztof Dziad
Krzysztof Dziad 16.03.2019, 07:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

he he
he he 16.03.2019, 09:19
A Bronś z Heniutkiem to myślisz że odpraw nie mieli? Janek 17 tysi za sam niewykorzystany urlop skasował
"""""
""""" 16.03.2019, 06:34
Nowy kierownik w M.G.K z nadania partyjnego ! i od razu podwyżki. Ktoś musi zapłacić kolesiowi Bronsia za posadę którą mu burmistrz wykombinował ! CZYLI MIESZKAŃCY !!!!!
Gość
Gość 16.03.2019, 00:15
Same podwyżki najpierw ogrzewanie teraz śmieci a pensja dalej taka sama.
co powie Janek
co powie Janek 18.03.2019, 08:18
dla mnie wystarczy !
Jan B.
Jan B. 16.03.2019, 00:07
Płaćcie i płaczcie, ale to moje miasto i ja tu rządze!

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165