Trzynastego odjazd! Rusza Pociąg Repatriantów

  • 14.03.2019, 10:30 (aktualizacja 16.03.2019, 09:36)
  • OAI
Trzynastego odjazd! Rusza Pociąg Repatriantów
Koszt? 30 zł. Ilość miejsc jest ograniczona!

Pociąg Repatriantów przyjdzie 13 kwietnia o godz 7. Odjedzie z Oleśnicy o godzinie 8.

Warunki uczestnictwa: odpowiedni strój i nastrój;  wpłata na konto stowarzyszenia dorośli 30 zł; dzieci jadą tylko pod opieką dorosłej osoby lub opiekuna; zwierzęta jada bezpłatnie (organizator prosi o zgłaszanie, jakie zwierzęta repatrianci będą mieli, w celu zapewnienia odpowiedniej ilości wody i wyżywienia).

Zapisy: [email protected]

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie ilość miejsc jest ograniczona .

Wejście do pociągu tylko na podstawie karty repatrianta. Będą one wydawane od godziny 6.15 na peronie I. Osoby, które się zapiszą i dokonają wpłaty, dostaną karty upoważniające do wejścia do pociągu. Osobom, które się zapiszą i nie odbiorą kart do godziny 7.15 rezerwacja przepada W ich miejsce pojadą inni.

Stowarzyszenie Olsensium przypomina, że "będziemy podróżować w wagonach bez ogrzewania i klimatyzacji  - proszę odpowiednio się ubrać. Wszyscy uczestnicy muszą śpiewać lwowskie piosenki i mieć dobry humor. Wszyscy repatrianci zostaną zważeni na stacji w Oleśnicy .
Prosimy stosować się do poleceń obsługi pociągu".

Organizator zastrzega sobie: zmianę trakcji z parowej na spalinową, wyproszenie z pociągu osób które swym zachowaniem będą przeszkadzały innym uczestnikom, odwołania pociągu z przyczyn niezależnych od organizatora .

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sisi
sisi 14.03.2019, 15:59
lepiej zamknąć wszystkie stowarzyszenia ,a kasę dać na zbożne cele
koko
koko 14.03.2019, 15:14
Już Kazimierz się dobierze do nich ,
@
@ 14.03.2019, 12:27
Czy miasto znowu przleje wiele tysięcy na tą imprezkę? Bo jak tak to Kamaszyło straci mandat. No chyba że odejdzie z władz stowarzyszenia.

Pozostałe