Przewodniczący Komisji Rewizyjnej zapomniał, że ma BMW!

  • 12.03.2019, 21:13 (aktualizacja 13.03.2019 13:14)
  • OAI
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej zapomniał, że ma BMW! Krzysztof Dziedzic
Przypomniał sobie dopiero po 2 miesiącach!
Radny z klubu Jana Bronsia Marek Czarnecki zapomniał przy wypełnianiu oświadczenia majątkowego, że jest posiadaczem samochodu marki BMW o wartości 19 tysięcy złotych!
 
Przypomniał sobie dopiero po 2 miesiącach! 29 stycznia dopisał "zagubiony" majątek.
 
Pikanterii tej sprawie nadaje fakt, że Czarnecki jest przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Oleśnicy. Ostatnio wsławił się utajnieniem jej obrad i wyproszeniem dziennikarza oraz wiceburmistrza Jarosława Sadowskiego.
 
Czy to była pomyłka?...
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

z
z 16.03.2019, 07:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Rys
Rys 15.03.2019, 20:30
Dla mnie to emeryt.hodowla krolikow.bez obrazy .czas na polityke sie skonczyl.
BMW
BMW 15.03.2019, 18:52
z taką pamięcią to nic dobrego nie wróżę tej komisji.
BiernyMiernyWierny
BiernyMiernyWierny 20.03.2019, 14:25
Będzie pamiętał tyle, na ile mu nieomylny gbur pozwoli..
My Oleśniczanie
My Oleśniczanie 15.03.2019, 11:52
ten portalik to widzę ostoja opozycji, która w ostatnich wyborach została pozamiatana przez mądrze myślących oleśniczan. Panie i Panowie to se ne wrati. Mieszkańcy was ocenili. A komentarze w stylu spocony, utyty to zwykły przejaw waszej frustracji
BJ
BJ 20.03.2019, 14:26
cyt.:" mądrze myślących" hahahaha... zajadów ze śmiechu dostałem...
nie MY a JA
nie MY a JA 19.03.2019, 15:09
nie pisz my Oleśniczanie - bo bardzo wielu nie chciało i nadal nie chce tego patologicznego układu i w mięście i w powiecie
tez mieszkaniec
tez mieszkaniec 17.03.2019, 08:35
Jakiś pozytyw dla mieszkańców za ten okres sprawowania wladzy?
s
s 14.03.2019, 22:05
Ależ to jest porażka dla Oleśnicy. WSTYD !
Oels
Oels 14.03.2019, 20:28
utyty spocony nie idź tą drogą!
wszystko
wszystko 14.03.2019, 18:00
Pierdziszewszkie 'muppet show'!
ha,ha,ha
ha,ha,ha 14.03.2019, 14:21
Do Anna,jakie ludzie litości?Mnie by zaszlachtował urząd,a tu co?amnezja?
Anna
Anna 14.03.2019, 13:39
Ale majątek stare BMW ludzie litości
ZAORANE
ZAORANE 14.03.2019, 12:41
Pomyłka , moja żona miała na drugie pomyłka ..... HAHAHAHA
:(
:( 14.03.2019, 12:38
Żenady władzy Bronsia ciąg dalszy...
mona liza
mona liza 14.03.2019, 11:36
Skandal , można zapomnieć o rowerze ale o furze którą się jeździ ???
przecież ten Pan nie pierwszy raz składa oświadczenie, gdyby to dotyczyło kogoś z opozycji to byłoby larum
Sklerotyk
Sklerotyk 14.03.2019, 11:32
Daj żyć ,Mareczku promileczku!
kierownik Jelonek
kierownik Jelonek 20.03.2019, 08:07
u mnie w sklepiku kupisz lepsze promilki ....
powiem ci
powiem ci 13.03.2019, 22:22
Ty, ale jacy oni mądrzy na sesjach? Jeden twierdzi że niektóre ustawy by pozmieniał, drugi filozof co chwilę zamykał by dyskusję. Człowieku, ci niby królowie są nadzy, nie ma tam człowieku żadnej treści, ani tym bardziej formy.
.
. 13.03.2019, 22:12
Banda idiotów nami rządzi
Kto przebije?
Kto przebije? 13.03.2019, 20:52
Chasło na dziś" Sto stanowisk w sto dni"
Rynek
Rynek 13.03.2019, 20:28
Nierozgarnięty melepeta z obłąkanym wzrokiem na kierownika, szok, przestajemy robić zakupy w jego zieleniaku.
bo nie wiem
bo nie wiem 14.03.2019, 18:29
a gdzie jest ten zieleniak, bo nie wiem
komisarz Jerzy Ryba
komisarz Jerzy Ryba 13.03.2019, 20:13
Pomyłka! Moja żona miała na drugie „Pomyłka”.
&
& 13.03.2019, 19:54
Komitet Wzajemnej Adoracji !!!Głosujący wyciągnęli trupa z szafy a ten powołał pacynki i mamy teatrzyk jednego aktora z 40 tyś widownią ! Tu tylko CBA i referendum może coś zdziałać !!!!
*
* 13.03.2019, 19:34
Jak widac poszanowanie prawa ma w d...użym poszanowaniu.
To narawdę amatorzy ten cały komitet Bronsia.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165