Maciej Pilarski szefem Rady Sportu w Oleśnicy

  • 12.03.2019, 17:07 (aktualizacja 12.03.2019 17:16)
  • OAI
Maciej Pilarski szefem Rady Sportu w Oleśnicy Krzysztof Dziedzic
Przedstawiciel burmistrza pokieruje Miejską Radą Sportu.

W skład powstałej w poprzedniej kadencji Miejskiej Rady Sportu burmistrz Jan Bronś powołał w lutym następujące osoby: przedstawiciele organizacji pozarządowych - Erwin Bolibrzuch (SPR), Jerzy Rogala, Katarzyna Czarnecka (STS Siatkarz), Łukasz Koper (Hikari), Marcin Stach (Team-Plast KKO); przedstawiciele szkół z terenu miasta Oleśnicy - Tomasz Banaszak (SP1), Dariusz Świerczyński (SP6), Marlena Waga (SP7); reprezentanci burmistrza - Maciej Pilarski, Wojciech Salik.

MRS ukonstytuowała się w minionym tygodniu. Przewodniczącym został Maciej Pilarski. Jego zastępcą będzie Dariusz Świerczyński, a sekretarzem Marlena Waga.

 

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (63)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.03.2019, 23:19
Taką radę nie powinien wybierać burmistrz, lecz przedstawiciele klubów, stowarzyszeń, szkół, a burmistrz powinien tylko zatwierdzić. To miałoby sens. A tak jest to tylko markowanie działania.
ja nie wiem
ja nie wiem 14.03.2019, 13:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Torpedzioch
Torpedzioch 14.03.2019, 12:51
W komitecie Bronsia Maćka za jego plecami nazywali Materac. Teraz widać czemu.
marian
marian 14.03.2019, 11:52
pilar jest tam gdzie mu ciepło,wczesniej lizał *** kołatkowi teraz bronkowi.Czyli wystarczy wylizac *** i sie ma to co chce.uczciwosc i lojalnosc nie ma znaczenia.
Były znajomy spod kosza
Były znajomy spod kosza 13.03.2019, 14:41
W radzie jest przedstawiciel Bronsia, córka Czarneckiego - radnego od Bronsia, kuzyn przedstawiciela Bronsia, drugi przedstawiciel Bronsia, trójka nauczycieli ze szkół podległych Bronsiowi (czemu tylko z trzech?).
I ta rada wybiera sobie szefa. Oczywiście przedstawiciela Bronsia. I to tego, który realizował jego brudną kampanię. Demokracja po ch**ju. Są ludzie, którym nie warto podawać już ręki. Szkoda że Pilarski do tego grona dołączył.
...
... 13.03.2019, 13:48
10 starannie wyselekcjonowanych osób ma reprezentować całe srodowisko??? Gdzie Pogoń? Gdzie Torpeda? Gdzie inni? Co tu robi córka Czarneckiego, reprezentuje Wojciecha-Przemysława? Jaki klub reprezentuje Rogala? Masakra :(
lutek
lutek 13.03.2019, 12:55
Brawo Maciek , a co wy się dziwicie ,Kołaciński nie wywiązał się z niczego , obiecywał wszystkim wszystko i co ? wszyscy wiedzą dzięki komu został burmistrzem i od razu po wyborach wszystko się rozjechało , obiecał budowę muzeum na lotnisku a zostawi zgliszcza .
!!!
!!! 13.03.2019, 13:06
W tym wpisie nie ma słowa prawdy.
Kołaciński co obiecał, to zrobił: CUS, OBO, darmowe przejazdy, nowych inwestorów, brak podwyżek podatków, spłacanie długów po Bronsiu, nowe drogi, ścieżki, chodniki, nowe środki z UE, nowe podwórka, nowe zielone siłownie, wysłuchiwał mieszkańców choćby w sprawie kształtu szkół czy bloku na Wojska Polskiego a na pewno NIE OBIECYWAŁ BUDOWY MUZEUM NA LOTNISKU. To akurat obiecał Bronś. Jesteś Lutek zwykły kłamca. Wracaj do siebie trollu na portal MO.
Lutek
Lutek 14.03.2019, 22:22
haahaha to czemu przegrał chłopie ????
:))
:)) 13.03.2019, 13:30
a wy dalej nie możecie pogodzić się z przegraną w wyborach...
tasiek
tasiek 13.03.2019, 14:30
gę, gę gę cip cip cip
@
@ 13.03.2019, 13:41
Ta jasssne...
Piętnowanie kumoterstwa to brak zgody na porażkę.
Krytyka wyprowadzania kasy z miasta do małżeństwa K. to brak zgody na porażkę.
Walka z utajnianiem posiedzeń to brak zgody na porażkę.
Sprzeciw wobec obcięcia dotacji na rzedszkolaki to brak zgody na porażkę.
Sprzeciw wobec podwyżek ogrzewania to brak zgody na porażkę.
Walka o większe bonifikaty dla mieszkańców to brak zgody na porażkę.
Starania o rozszerzenie działania oleśnickiej karty dużej rodziny to brak zgody na porażkę
Piętnowanie uczynienia z reprezentatywnej rady sportu kadłubkowego ciała ze znajomkami to też brak zgody na porażkę.

Idź się walnił w nogę. W głowę lepiej nie, echo mogłoby rozwalić ratusz.

:))
:)) 13.03.2019, 14:33
***, ***...wygrani biorą wszystko, pa pa
sd
sd 16.03.2019, 02:50
a wygranych biorą CBŚ ....
n
n 13.03.2019, 14:36
Jeśli po to Bronś szedł do wyborów, to rzeczywiście pa pa.
tyś naiwny
tyś naiwny 13.03.2019, 17:46
a po co? po wygraną i odegranie się to był ten silny motywator przecież to widać po tym panu
:))
:)) 13.03.2019, 14:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Krystian
Krystian 13.03.2019, 12:31
Wpierw klepal Maciej Kolacińskiego. Teraz klepie Bronsia. Czy jego żona nie potrafi ustabilizować fal i impulsów w myślach. Chyba że sama lubi tak pływać.
Krystian_The_Best
Krystian_The_Best 13.03.2019, 12:14
Mina mówi :) Krystian na Prezydenta Wąchocka! :)
Krystian
Krystian 13.03.2019, 12:08
Mowa o Maciej P.
Krystian
Krystian 13.03.2019, 12:08
Jeden z najmniej konkretnych który może być mianowany na prezesa Publicznej nie powiem Czego. Jedno wielkie nieporozumienie. Oby nie przekręcił teraz samego Burmistrza. Skacze jak chorągieka. Nie ma nigdy sprecyzowanych myśli. A mina mówi pani Bronś jestem bardzo fałszywy i tam gdzie dają z miski to jem.
?
? 13.03.2019, 10:26
Maciek, chłopie coś ty narobił? Ty widzisz co się wyprawia?
irek
irek 13.03.2019, 09:58
OCH, prawdziwa elita oleśnickiego sportu...HA<HA<HA
/
/ 13.03.2019, 08:28
to ten typ co na Traugutta prowadzi punkt? jeśli tak więcej moja noga tam nie powstanie
Janko Malarko
Janko Malarko 13.03.2019, 22:00
Na trauguta to jego ojciec , on na przeciwko....ave cos tam...
donjuuandemarco
donjuuandemarco 13.03.2019, 08:24
A macie wiedze ze go Brons nie wybral tylko ta rada. Kolega mi mowil wiec bzdury piszecie, bo glosowanie odbywa sie na obradach rady sportu. Wlos staje na glowie jaki narod jest dzisiaj zawistny, plujacy, grazka dobrze zpeuntowala. Widac ze jest mlody i rzeski i sie mu chce, o to chodzi. A KKO to najlepszy klub w miescie, poukladany
głupota nie boli
głupota nie boli 14.03.2019, 08:22
z tą naiwnością do przedszkola każdy wiedział dokładnie w tej radzie kto ma zostać przewodniczącym aż obrzydzenie bierze że można być tak cynicznym lub tak naiwnym
Gery
Gery 13.03.2019, 09:56
A KKO to najlepszy klub w mieście,... tia, ta podwórkowa koszykówka i wątpliwy system szkolenia dzieci i młodzieży to masz na myśli. A ”poukładane” zachowanie super trenera widoczne jest zarówno na meczach, jak i na treningach z dziećmi.
naiwnych nie sieją
naiwnych nie sieją 13.03.2019, 08:45
Sa ludzie którzy wierzą że ziemia jest płaska. Musza więc byc i tacy którzy wierza że u Bronsia szefem czegokolwiek może nie być człowiek Bronsia .
aj
aj 13.03.2019, 08:30
tylko że koniunkturalista
Grażyna Wojs
Grażyna Wojs 13.03.2019, 08:18
Nosi krzyż - źle. Wspierał RdO - źle. Wspiera sport - źle. Gratuluje nowemu burmistrzowi - źle. Gratulowal poprzedniemu - źle. Przedsiębiorca - źle. Rozwiązał mu się but - źle. Taki jest obraz poniższych komentarzy. Za to trzeba pogratulować Panu Redaktorowi wyboru najlepszego zdjęcia, które ma człowieka pokazać jednoznacznie w świetle "bycia podejrzanym typem". Ludzie, myślcie samodzielnie, mówię do tych co ich pasją jest wylewanie pomyj. Życie to nie śledztwo tylko bardziej szukanie dobra w tym co się robi i większego sensu. Niech każdy zbada własne sumienie zanim coś napisze. I już na koniec - miejcie odwagę zostawić po sobie komentarz podpisany imieniem i nazwiskiem. Będzie łatwiej polemizować z konkretną osobą. Chyba że jest na bezrobotnym, trzyma rękę w majtach i jest to jej jedyne zajęcie, to może lepiej nie ;)
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.03.2019, 23:15
Szanowna Pani, istotą nie jest to, że coś się robi, lecz to, jak to się robi. Miałem okazję poznać jakość pracy pana Pilarskiego podczas Światowych Dni Młodzieży - moja opinia jest negatywna.
Ot co
Ot co 13.03.2019, 13:12
Zupełnie nie o to chodzi. Przecież Pilarski był już w poprzedniej radzie sportu. Tylko ta powołana przez Kołacińskiego nie była fasadowa. Miała reprezentantów wszystkich klubów, stowarzyszeń i szkół. Stanowiła realne wsparcie decyzyjne i opiniodawcze, na przykład przy ustalaniu dotacji dla klubów. Teraz Bronś wybrał sobie ni z gruchy ni z pietruchy 10 ludzi. W tym córkę kumpla - Marka Czarneckiego, która niczego w sporcie nie osiągnęła. Reprezentuje ona klub siatkarski pewnego byłego słynnego prezesa. Klubowi dano dotacje obcinając je innym klubom. I to właśnie firmuje swoim nazwiskiem, twarzą i być morze honorem pan Pilarski. Ten sam, który realizował zlecenie Bronsia na ośmieszanie Kołacńskiego przez głupawe rysunki, w tym drwiny z nazwiska. To jest sedno sprawy, a nie że go nie lubią, bo "myśli samodzielnie". I tyle.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.03.2019, 23:18
Nie była fasadowa? Do mnie dochodziły opinie o mizerocie jej działania. Inną kwestią jest to, że taką radę nie powinien wybierać burmistrz, lecz przedstawiciele klubów, stowarzyszeń, szkół, a burmistrz powinien tylko zatwierdzić. To miałoby sens. A tak jest to tylko markowanie działania.
Ot co
Ot co 13.03.2019, 14:21
"Być moŻe" miało być, ech, te komunikatory z domyślnym słownikiem...
takie czasy
takie czasy 13.03.2019, 09:08
Pani Grażyno, ludzie boją się represji. Do tego doszło.
ale jaja
ale jaja 13.03.2019, 08:45
To zdjecie z Bronsiem oznacza że jest sie podejrzanym typem? No w sumie...
s
s 13.03.2019, 08:24
bezczelność nic więcej wynika z twojego komenta -i do tego jakiś zboczony jesteś
..
.. 12.03.2019, 21:42
Panie Pilarski, ma pan świadomość że kapitał polityczny probronsiowcy zbili na obrzydliwym antyklerykalnym, antykatolickim i antykościelnym przekazie? Hejcie niespotykanym do tej pory, którego celem było wyszydzanie postaw katolickich, wyśmiewanie burmistrza Kołacińskiego ,zadeklarowanego katolika. Sowa, spin doktor kampanii wyborczej Bronsia na facebooku umieszczał takie rzeczy, że trudno tutaj o jakikolwiek komentarz!!! Jestem w szoku, po tych informacjach. Pan przystąpił świadomie do tych ludzi?
kuria wasza mać
kuria wasza mać 14.03.2019, 14:07
"probronsiowcy zbili na obrzydliwym antyklerykalnym, antykatolickim i antykościelnym przekazie? Hejcie niespotykanym do tej pory," i bardzo dobrze ! Szkoda tylko, że niemoty na stanowiska i funkcje w radzie się pchają, np. Bernacki, Czarnecki, Chrzanowski...
...
... 13.03.2019, 08:46
Tak świadomie. Pieniążki nie śmierdzą...
t
t 13.03.2019, 08:31
koniunkturalizm zwyciężył a reszta to było na pokaz
Janka M.
Janka M. 12.03.2019, 22:10
Trafne uwagi. Tak było.
Fan
Fan 12.03.2019, 21:23
Coz za widok na uciskającym sie zdjęciu.... w tle pan od pokazywania tylnej cześci ciała :D
..
.. 12.03.2019, 21:19
Czyli te wygłupy z kołkiem gdzieś tam to autorstwa pana Pilarskiego? Niech mnie ktoś uszczypnie.
.
. 12.03.2019, 21:22
Owszem. On to realizował a jego koleś rysował. Płacił nocny puchacz.
Matko Boska
Matko Boska 12.03.2019, 21:20
Tak i jego kolegi z Ave ;)
Oleśniczanin
Oleśniczanin 12.03.2019, 21:17
Skład Miejskiej Rady Sportu:
Katarzyna Czarnecka- córka Marka Czarneckiego???
Maciej Pilarski wujek Marcina Stacha???
Czyżby rodzinne granie!!!

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165