NASZ NEWS: Piotr Rogalski odwołany

  • 22.02.2019, 16:58 (aktualizacja 23.02.2019, 18:20)
  • OAI
NASZ NEWS: Piotr Rogalski odwołany
Piotr Rogalski, według nieoficjalnych informacji portalu olesnica24.com, otrzymał wypowiedzenie.

Piotr Rogalski był obecnie pełnomocnikiem dyrektora ds. sycowskiego szpitala. Wcześniej zajmował stanowisko zastępcy dyrektora ds. medycznych Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy.

Do pracy w Oleśnicy przyszedł z Namysłowa. Według naszych nieoficjalnych informacji otrzymał dzisiaj wypowiedzenie umowy o pracę.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 01.03.2019, 12:46
Bzdura nie piszcie jak nie wiecie co wyprawiał ten pan.Ile krzywdy zrobił pracownikom.Panie Rogalski kij ma dwa końce.
Pracownik
Pracownik 23.02.2019, 22:18
Malo wiecie, Rogalski mial stanowisko, bral pieniadze a w statucie szpitala takiego stanowiska nie bylo.
Teraz wszystko wychodzi, a co jeszcze wyjdzie?
pacjentka
pacjentka 23.02.2019, 22:22
Nie brał pieniędzy za nic tylko wyprowadził szpital z bagna. I co z tego że nie było czegoś w statucie. Statutem chorego wyleczy? Wystarczyło statut zmienić i po problemie.
*
* 23.02.2019, 10:37
Dziwne, ekipa z platformy obywatelskiej w zasadzie powinna takiego faceta jak dr Rogalski zatrzymać. Czy to oznacza rozpoczecie wymiany dyrekcji szpitala, ktora może niepopularnymi decyzjami dla pracowników ale doprowadziła do dodatniego wyniku finansowego szpitala ? Czy zbliża sie powrót pani Głowackiej i ujemny wynik finansowy ?
Zdesperowany pacjent
Zdesperowany pacjent 23.02.2019, 08:16
Proszę mnie wieźć na Borowską!
?
? 22.02.2019, 23:34
A gdzie jest ten zegar co jest w tle
J
J 22.02.2019, 23:05
Ktoś broni tego Pana?
Piotr
Piotr 22.02.2019, 20:55
Dżugaj to tylko ja ja ja drugi Bolek Wałęsa , obaj niewiarygodni Panie Horbacz jako przewodniczący Rady czy Pan nie widzi co robi Dżugaj
yeah
yeah 22.02.2019, 20:28
Janek zaczął szaleć. Teraz k...wa ja! Żebyś się chłopie nie przewiózł.
wyborca
wyborca 22.02.2019, 19:26
To już po szpitalu. Tak to jest, jak ludzie PO dorwą się do władzy. Zaraz padnie chirurgia i położnictwo. A NFZ baranów nie wspomoże.
stewen
stewen 23.02.2019, 12:38
I bardzo dobrze he he he .Na położnictwie kwitnie prywata i nepotyzm...żona z mężem i mamusia z córeczką he he he...Boże dopomóż.A na chirurgii reoperują albo ludzie umierają-taka prawda...Po szpitalu jest już dawno-Rogalski brał pożyczki za pożyczkami ....
Adam