Grozi nam smog

  • 21.02.2019, 09:19 (aktualizacja 23.02.2019, 18:14)
  • OAI
Grozi nam smog
O ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego lub poziomu docelowego zanieczyszczeń powietrza informuje Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska we Wrocławiu, Departament Monitoringu Środowiska.

Ryzyko wystąpienia przekroczenia średniorocznego poziomu docelowego dla benzo(a)pirenu występuje m.in. w stacji Oleśnica – Brzozowa.

Przyczyny? Oddziaływanie emisji ze spalania paliw do celów grzewczych i niekorzystnych warunków meteorologicznych, powodujące  kumulowanie się zanieczyszczeń w przyziemnej warstwie atmosfery.
 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dotarło do was
Dotarło do was 22.02.2019, 07:12
Gość ma immunitet a dodatkowo wykupił pakiet emisyjny CO2 !!! Ci co będą wnikali wylądują pod płotem na nowym
Wojciech Zborowski
Wojciech Zborowski 21.02.2019, 16:05
Skad ten smog ?
Wracam do sprawy podrabianego węgla, który okazuje się toksyczną trucizną. Zlecone przez nas ekspertyzy potwierdziły, że substancja nie ma z węglem nic wspólnego i zawiera bardzo szkodliwy ftalan dibutilu. Ludzie nieświadomie palą tym w piecach przyczyniając się do zwiększenia smogu. Ruszyliśmy tropem hurtowników. Kto stoi za wprowadzaniem na rynek i sprzedażą trucizny?
Prosze posluchac całego materiału: https://vod.tvp.pl/video/alarm…
Obywatel
Obywatel 21.02.2019, 12:19
No i powiedzcie mi proszę jakie ten pan kamieniarz ma układy ze nic nie można z nim zrobić.? Dlaczego nikt nie zamknie tego krematorium przy cmentażu?

Pozostałe