Giganci siatkówki w Twardogórze

  • 23.09.2022, 08:39
  • ws
Giganci siatkówki w Twardogórze
Na boisku w twardogórskiej hali zobaczymy reprezentantów Polski, tegorocznych wicemistrzów świata: Karola Kłosa, Mateusza Bieńka, Grzegorza Łomacza, Tomasza Fornala oraz Mateusza Popiwczaka.

TAURON Giganci Siatkówki to jeden z najważniejszych, przedsezonowych turniejów siatkarskich nie tylko w Polsce, ale i w Europie. 24-25 września, w turnieju mężczyzn, który odbędzie się w twardogórskiej hali sportowo - widowiskowej zagrają: wicemistrz Polski Jastrzębski Węgiel, dziewięciokrotny mistrz Polski PGE Skra Bełchatów, aktualny mistrz Belgii Knack Volley Roeselare oraz Greenyard VC Maaseik - szesnastokrotny mistrz tego kraju.

Na boisku zobaczymy reprezentantów Polski, tegorocznych wicemistrzów świata: Karola Kłosa, Mateusza Bieńka, Grzegorza Łomacza, Tomasza Fornala oraz Mateusza Popiwczaka. Do Twardogóry przyjadą też m.in. mistrzowie olimpijscy z Tokio: Benjamin Toniutti, Trevor Clevenot i Stephen Boyer.

Partnerem tytularnym turnieju jest TAURON. Złotym Sponsorem - PKN ORLEN. Partnerem medialnym Telewizja Polska, która pokaże na żywo wszystkie mecze imprezy.

Bilety dostępne na stronie giganci.sportigio.com.

ws

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe