Jarosław Kaczyński przyjeżdża do Oleśnicy

  • 15.09.2022, 20:40
  • OAI
Jarosław Kaczyński przyjeżdża do Oleśnicy PiS Twitter
Potwierdziły się informacje podane w lipcu przez "Panoramę Oleśnicką".

W przyszłą sobotę, 24 września,  prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedzi Oleśnicę. Ze swoimi sympatykami i działaczami partii spotka się w auli Zamku Książąt Oleśnickich.

Spotkanie organizują powiatowe struktury PiS i poseł Paweł Hreniak. Planowane jest na godzinę 14.

Już w lipcu o planowanym przyjeździe Kaczyńskiego napisała "Panorama Oleśnicka". Szef partii chce odwiedzić wszystkie  94 okręgi, które składają się na nową strukturę PiS (nie powiaty - jak omyłkowo początkowo podaliśmy, na co słusznie zwrócili nam uwagę czujni czytelnicy).

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pisiolud
pisiolud Wczoraj, 07:45
Ale wkolo jest wesolo,
jaroslaw w zamku, pis w zoo,
puste pole za stodola
Krzys/Zbys zaprawia, ale Jazz!
Olesnicca
Olesnicca 2 dni temu, 10:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Konrad
Konrad 19.09.2022, 19:23
Po co generalnie jeździ , spotyka się tylko z wybranymi pisowcami , pytania z kartek , panie Kaczyński , taniej z wiekszą dbałością zdrowia , byłoby się spotykać w Warszawie .
Raz jedni z Włocławka , raz inni z Gniezna .Tylko tabliczki trzeba zmieniać , hahaha
tylko Polska
tylko Polska 19.09.2022, 16:46
Nie specjalnie jestem za PiSem, ale wolę miliony razy kaczora niż zdrajcę Polski , niemca tuska, lewactwo i liberalstwo. Niestety to Targowiczanie!!
Fago
Fago 21.09.2022, 19:59
Te miliony kaczora to końca swego żywota nie spłacisz.Zobacz na zadłużenie kraju po rządach PO, oraz po nierządzie PiS.Takiego rozkradania,to nie było za PO,choć i oni mieli swoje afery,które w porównaniu do tych złodziei są małe.Przecież im się należy,choć nie wiadomo za co.
pisiolud
pisiolud 21.09.2022, 20:51
A co ma się dziadzio tym martwić, przecież to jego wnuki będą spłacać!
w pis+du
w pis+du 19.09.2022, 20:55
Dobre, nie jest...ale jest?
Holistycznie
Holistycznie 19.09.2022, 13:41
Naczelnik Oleśnicy podejmie Naczelnika Państwa .....
Stonoga
Stonoga 17.09.2022, 17:29
Ten mały gościu o wysokim ego uczciwie nie przepacował jednego dnia! Koniec tego szczucia! Won na Żoliborz do kota
Bracia ze wschodu
Bracia ze wschodu 16.09.2022, 21:04
"Trudny temat Wołynia

Od momentu rozpoczęcia w lutym rosyjskiej inwazji Polska bezinteresownie wspiera Ukrainę dostarczając sprzęt wojskowy, przyjmując wojennych uchodźców, czy wspierając Kijów na arenie międzynarodowej. Pomimo wojny kwestia rzezi wołyńskiej nadal pozostaje trudnym tematem, którego oba państwa nie potrafiły przepracować. 10 lat temu władze Ukrainy wprowadziły oficjalny zakaz ekshumacji i pochówku ofiar. Mimo olbrzymiej pomocy, jakiej nasz kraj udziela Kijowowi, antypolskie prawodawstwo nadal obowiązuje u naszych sąsiadów.

O sprawę Wołynia zapytano również w rzeczonym sondażu. Nie odgrywa ona istotnej roli dla Ukraińców. 62 proc. badanych ledwie o niej słyszało Większość respondentów jest gotowa na pewne ustępstwa wobec Polski – 53 proc. Co zastanawiające, stawiają oni jednak Polsce nietypowy warunek – w odpowiedzi Polacy powinni na grobach "Ukraińców pomordowanych przez polskie podziemie" umieścić tabliczki informujące o sprawcach zbrodni. "
Mr Ed
Mr Ed 16.09.2022, 21:09
A ten komentarz,,, apropos kunia?
kuń
kuń 18.09.2022, 00:17
Mr Ed. A może ciebie ?
Mr Ed
Mr Ed 18.09.2022, 00:49
Sorry, ale nie jestem wrednym sado-masochista ja ty!
mlask mlask
mlask mlask 16.09.2022, 18:15
Przyjedzie, pomlaska przed mikrofonem do naiwnych, i kupi ich za ich własne pieniądze. Jak zabraknie to dodrukuje, a potem stopy w górę...
To będzie kabaret
To będzie kabaret 16.09.2022, 14:31
Zobaczycie w loży honorowej kto będzie....
zw-kowalski
zw-kowalski 16.09.2022, 14:23
Jarosław nie przyjeżdża do was. Jak powiadomiłem prokuraturę, że chcę być przesłuchany to Jarosław doszedł do wniosku, że przyjedzie aby się spotkać ze mną. Przy okazji rozliczy koszty delegacji.
mr. bzdet
mr. bzdet 16.09.2022, 14:48
Bufonada trwa!
gabrysia
gabrysia 16.09.2022, 09:44
OMG, piso+katolibski 'muppet show' zjeżdża do pierdziszewa!
Podatnik Królestwa Szwecji
Podatnik Królestwa Szwecji 16.09.2022, 09:34
Ale jaja. Sam Jaruzelski, ponoć znienawidzony przez naród, nie miał takiej obstawy jak Jarek. W niedzielę były wybory w Królestwie Szwecji. Wszystkie partie w sobotę na rynku miały swoje stoiska. Mieszkaniec powiatu mógł podejść do danego stoiska i zamienić kilka słów z kandydatami na radnych. Ba od trzech tygodni można było oddawać głosy w wyznaczonych punktach w powiecie. Partie rozdawały karty do głosowania. W tym kartę bez nazwisk kandydatów a świadczące oddanie głosu na partię. Ja swój głos oddałem w piątek.
Scania
Scania 16.09.2022, 14:41
Ale wy pogubiony WC kowalska.
Scania
Scania 16.09.2022, 14:20
Pełna zgoda. Szwecja Pany. Zawsze lepsza od Polski. Szwecja ma Scanię i VOLVO. Polska miała STARA. A teraz nie ma nic swojego.
mjr. nkwd
mjr. nkwd 16.09.2022, 13:16
No i masz ci babo placek. Naziole u władzy, imigranci won, zbysio się pakuje.
Z Zawadzkiego
Z Zawadzkiego 16.09.2022, 21:10
Zewsząd go przeganiają i ze Skandynawii również....
anty dog
anty dog 2 dni temu, 23:35
wpis z 21:10. Szczekaj , szczekaj. Tyle możesz zrobić.
Scania
Scania 16.09.2022, 22:45
Z Zawadzkiego. Masz urojenia.
Zbyszek
Zbyszek 16.09.2022, 21:01
@mjr. nkwd. Wiedzę masz spod budki z piwem. Twoja wiedza to stan umysłu PiS.
Podatnik Królestwa Szwecji
Podatnik Królestwa Szwecji 16.09.2022, 14:15
mjr.nkwd. Masz urojenia. Wybory wygrał blok prawicowy. Ale będzie tworzony rząd mniejszościowy bez udziału SD. Co jest ewenementem, że partia która która ma mniej mandatów tworzy rząd mniejszościowy.
balbina
balbina 16.09.2022, 09:59
Malutki tchórzliwy szczurek żoliborski, który przespał stan wojenny u mamusi pod stołem!
Zbyszek
Zbyszek 16.09.2022, 14:31
balbina. Bronś też się nie popisał. Na tym portalu pisano, że należał do ZSMP a teraz duka ,że o konstytucję trzeba walczyć. Oraz, że wolność nie jest dana na zawsze,
Balbina
Balbina 16.09.2022, 09:22
Będziesz siedzial!!!
"Fspaniały" człowiek
"Fspaniały" człowiek 16.09.2022, 09:16
Bronś z Kempą będą witać naczelnika chlebem i solą. Karpienko z Bartnikiem będą tańczyć Kujawiaka w strojach ludowych. A wszystkimi będzie dyrygował festyniarz Chrzanowski.
Bronś & PiS koalicja kwitnie!
Pio
Pio 16.09.2022, 08:37
Kolejne dla Wszystkich spotkanie tyko trzeba się zapisać i być w PIS ,takie to spotkania.
Beka sezonu
Beka sezonu 16.09.2022, 08:23
Tak sama oleśnicka prawicowa śmietana...
wyborca
wyborca 16.09.2022, 07:18
Jan Bronś, Adam Horbacz i inni ich kompani w pierwszych rzędach będą siedzieć. Koalicja w powiecie zobowiązuje...
Solidarny
Solidarny 16.09.2022, 06:06
Powinien rozgonić na trzy wiatry to pseudo-pisowskie szemrane towarzystwo z pezetpeerowskim rodowodem.
Mały człowiek
Mały człowiek 16.09.2022, 05:54
Kto to jest ?
piso+katolib
piso+katolib 16.09.2022, 07:18
Jak to kto...jarosław I 'malutki'!
cecylka
cecylka 15.09.2022, 23:11
Pisiory won z mojego zamku. Panie Krzysiu kochany, zrób pan coś..to profanacja!

Pozostałe