Tragedia Odry ma swoje korzystne skutki

  • 17.08.2022, 11:40
  • OAI
Tragedia Odry ma swoje korzystne skutki
Jakie? Oto post oleśnickiej ekolożki Sylwii Urbanek:

"Tragedia Odry ma swoje korzystne skutki. Nasza wiecznie niebiesko zielona rzeczka obok stawu jest krystalicznie czysta, widać dno, a poziom wody w stawie wysoki, biorąc pod uwagę lata ubiegłe".

OAI

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Taka jest pawda
Taka jest pawda 18.08.2022, 06:33
Ekoidioci doprowadzili do tego, że w zimie będziemy palic meble żeby nie zamarznąć!
Zbyszek
Zbyszek 18.08.2022, 09:59
@Taka prawda. Prawdą jest, że do idioty ci bardzo blisko. Polska jak zwykle przespała wszystko i teraz taki skutek. Czy za 100 czy za 200 lat węgla nie będzie i co wtedy głąbie ? Tak czy inaczej węgiel i gaz kiedyś się skończy. I mądrzy powinni go oszczędzać do maksimum. Czym innym jest użycie węgla do wytopu stali a czym innym aby ugotować obiad lub mieć ciepło w cztery litery.
dr L.
dr L. 18.08.2022, 08:09
Lepiej w takim razie pomyśl o eutanzji!
piso+katolib
piso+katolib 17.08.2022, 22:38
Ojtam, w TVPis ekspert powiedział że 'ryby pracują, ogonek chodzi'!
Ekoidiotka
Ekoidiotka 17.08.2022, 16:17
Pierdu, pierdu !
Jolanta M.
Jolanta M. 17.08.2022, 16:23
Ekoidioci zlikwidowali racjonalne wydobycie węgla! RUSKI Kacap zakręcił kurek z gazem! To czym możemy palić w kotłach? To przez ekoidiotów prowadzonych przez Polakożercę Timmermansa węgiel i inne paliwa są tak drogie!
zw-koalski
zw-koalski 18.08.2022, 01:03
@Jolanto M. Na jak długo wystarczą światowe zasoby węgla ? Cofnij się o 200 lat. Co w tym czasie się wydarzyło ? I teraz wyobraź sobie, że za 100 -200 lat nie będzie węgla. A na pewno kiedyś się skończy. I co wtedy ? Co powiedzą wtedy wnuki naszych wnuków ? Używanie węgla do wytwarzania ciepła czy energii elektrycznej to prymitywizm.
"...."
"...." 21.08.2022, 09:38
Gucio 14.03.2022, 01:09
Komentarz zablokowany
Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jan
Jan 14.03.2022, 22:20
A ty Gucio , oprócz tego pitolenia prorosyjskiego , może coś byś zrobił , tak silnych w gębie to mamy wielu , jak widzisz wojna trzeba pomóc i basta .............................................
".."
".." 21.08.2022, 09:32
Sofija K. 20.03.2022, 21:09
Gucoi! Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje!"
No gdzie?!
No gdzie?! 17.08.2022, 22:06
Jak to jest?? Najpierw ekoidioci wywalczyli dopłaty by palić gazem, teraz państwo musi przez eurokołchoźników dopłacać by palili węglem! Gdzie tu logika a gdzie sens w działaniach zgermanizowanych ekoidiotów??!
Edmundowicz
Edmundowicz 17.08.2022, 22:39
Czy Krzysiu to zielony, czy Zielony?
dr L.
dr L. 17.08.2022, 23:19
OK, oszołomie gabrysiu...a teraz siusiu paciorek i spać!
w pis+di
w pis+di 17.08.2022, 22:18
Dwa wpisy oszołoma 'gabrysia'...ruskiego szpiona. Nawet się nie wysila, aby zmienić tekst...
Piechur
Piechur 17.08.2022, 12:33
W takim razie zapraszam na tzw. Wodociągi. z koryta rzeki odór nie do wytrzymania.

Pozostałe