Kibice pytają, właściciel Pogoni Oleśnica odpowiada

  • 11.08.2022, 09:18
  • ws
Kibice pytają, właściciel Pogoni Oleśnica odpowiada
Czy będą transfery? Czy rozwiązano zespół juniorów? Co z treningami dzieci? O to właściciela Pogoni w mediach społecznościowych pytają kibice.

Marek Świerczyński: Czy transfery do klubu to jakaś tajemna wiedza? Proszę o informacje.

Michał Krej: Nie, nie jest to tajemnica, ale owszem, jest to wiedza Dzisiaj były finalizowane w DZPN. Wczoraj była sesja zdjęciowa. Informacja jest planowana na piątek. Powiem w tajemnicy, że jeden transfer jest jeszcze w finalizacji, bo jest .... zagraniczny. .

Marek Świerczyński: Czy to prawda że rozwiązano drużynę juniorów?

Michał Krej: Nie, to nieprawda... 1 lipca rozpoczął się nowy sezon 2022/2023, więc zmieniły się kategorie wiekowe - byli juniorzy przeszli do seniora. To się nazywa ścieżka rozwoju. Od lat wiadomo, że promujemy zawodników młodych z Oleśnicy. Tak samo będzie w tym sezonie. Większość kadry to piłkarze urodzeni po 2000 roku.

Bartosz Purzyński: Może Dominic Abongwa? Bramkarz na miarę III ligi

Pogoń Oleśnica: Mamy dwa transfery na pozycji bramkarza, ale nie jest to Abongwa. Potrzebujemy bramkarzy na miarę I ligi a nie trzeciej!

Edyta Biłogan: Ciekawe ,czy uporządkują się treningi dzieciaków. Zmiany trenerów dotąd. Brak pomysłów na wakacje poza obozem. Informowanie o wszystkim w ostatniej chwili. Brak spotkań informacyjnych z rodzicami. Wysokie ceny za stroje sportowe i oczekiwanie na nie, aż dzieciaki zdążą wyrosnąć. Trudno szukać superlatyw po wielu latach trenowania młodzieży w tym klubie.

Michał Krej: Oczywiście, że się uporządkują - będzie dzisiaj kolejny post w tej sprawie. Oprócz obozu organizujemy w tym roku również półkolonie. Było o tym mówione na spotkaniach informacyjnych. Ceny strojów mamy bardzo niskie i wszystkie rozmiary mamy w klubie - zapraszam dzisiaj po odbiór jeśli czegoś brakuje. W razie problemów proszę o kontakt bezpośredni.

ws

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe