Jak wygląda naprawa zniszczonych skarp na wschodniej obwodnicy Oleśnicy?

  • 10.08.2022, 19:07
  • OAI
Jak wygląda naprawa zniszczonych skarp na wschodniej obwodnicy Oleśnicy? Fot. Grzegorz Huk
Wykonawca założył 20 drenów.

O zniszczeniach na wschodniej obwodnicy Oleśnicy po ulewnych deszczach już informowaliśmy TU i TUTAJ

Na łamach tygodnika Panorama Oleśnicka ​​​inwestor, Dolnośląska Służba Dróg i Kolei, deklarował, że wykonawca zabezpieczy skarpy i dokona napraw zniszczeń.

Jak to wygląda?

Jak na razie wykonawca zainstalował 20 drenów (rur) z pvc, które mają odprowadzać wodę. 

 

OAI

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kera
Kera 13.08.2022, 12:47
Oby ta naprawa nie wyglądała i zakończyła się tak jak naprawa skarp na skateparku. Warto no arcydzieło obejrzeć nad Oleśnickimi stawami.
burmiszcz
burmiszcz 13.08.2022, 00:02
Pierdziszewo welcome to...Bahama mama luz,
Afryka dzika dawno odkryta, Pierdziszewo welcome to!

Jem brona
Jem brona 12.08.2022, 23:28
Prowizorka jak wszystko w pierdziszewie. Najważniejsze ze było huczne otwarcie, wstęgi szampan i lans przy mediach
Wężykiem
Wężykiem 11.08.2022, 15:25
Woda się leje? i musi się lać bo takie są odwieczne prawa fizyki i nie bądź pan GŁĄB
a jak!
a jak! 11.08.2022, 15:37
nie bądź pan rura i nie pękaj pan!
Majster
Majster 11.08.2022, 15:47
Wężykiem, Jasiu, wężykiem !!!!
Jan
Jan 11.08.2022, 10:47
Widać jaki nadzór ma DSDiK, ze taka "naprawa" przechodzi. Ta woda podczas ulewów jest jakaś "tresowana", że popłynie wprost do rury drenarskiej, a nie obok.Poza tym rury drenarskie służa do czegos innego. A gdzie naprawa, wzmocnienie skarp ? Naprawde załosne.
Zbyszek
Zbyszek 11.08.2022, 11:13
@Jan. Jeżdżąc po Polsce trasami szybkiego ruchu i autostradami widzę te buble. Na Amber woda musiałaby podskakiwać o kilka centymetrów aby spłynąć. Ch... podkład. I tego nie da się na tym etapie dobrze naprawić. Jeżdżę po całej normalnej Europie i takie buble to tylko w Polsce.
fun fact
fun fact 11.08.2022, 07:37
* PVC - od angielskiego polyvinylchloride lub PCW
- polichlorek winylu.
Zbyszek
Zbyszek 11.08.2022, 02:07
Był kiedyś taki program " śmiechu warte".
słodowy
słodowy 11.08.2022, 06:41
'Zrób to sam' Zbysiu!
Scania
Scania 12.08.2022, 17:19
To tylko WC kowalska
Zbyszek
Zbyszek 13.08.2022, 07:41
@Scania. To tylko Polska i Oleśnica. W Szwecji takie buble nie do pomyślenia. W Szwecji szutrowe drogi przez las są w lepszym stanie jak niektóre drogi powiatowe w powiecie oleśnickim. O tym piszecie wy a nie szwedzkie media o was.

Pozostałe