RADNY ZARZUCIŁ RADNEMU, ŻE BYŁ JEGO STALKEREM. I ZŁOŻYŁ ZAWIADOMIENIE W PROKURATURZE

  • 08.08.2022, 17:39
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
RADNY ZARZUCIŁ RADNEMU, ŻE BYŁ JEGO STALKEREM. I ZŁOŻYŁ ZAWIADOMIENIE…
Już jutro jest ten dzień, który zaczniesz od kawy i lektury "Panoramy Oleśnickiej'. A znajdziesz w tygodniku powiatu oleśnickiego między innymi...

TYLKO W PANORAMIE OSZUKALI 400 KLIENTÓW!
Konto firma założyła w powiecie oleśnickim. "Jeden wielki przekręt. Dałem się zrobić jak małe dziecko" - napisał jeden z oszukanych. Klienci kupowali u nich lodówki, pralki i mniejszy sprzęt AGD. A w zasadzie "kupowali". Zamówiony towar nigdy do nich nie dotarł. Oszukanych jest ok. 400 osób z całej Polski, w tym z naszego powiatu.

TYLKO W PANORAMIE WSCHODNIA OBWODNICA W OGNIU KRYTYKI
Projektowe niedbalstwo czy budowlana fuszerka? - pytają oburzeni mieszkańcy. Krytyka jest zmasowana i powszechna. Panorama zebrała ją w jedną całość, rozmawiała też z inwestorem.

TYLKO W PANORAMIE RADNY KAMASZYŁO ZARZUCIŁ STALKING RADNEMU SIEDLECKIEMU
Marek Kamaszyło, radny Oleśnickiego Ruchu Samorządowego, złożył zawiadomienie na Damiana Siedleckiego, radnego z klubu Koalicji Obywatelskiej, że ten stosuje wobec niego stalking. Oleśnicka ujawnia decyzję Prokuratury Rejonowej w tej sprawie.

TYLKO W PANORAMIE HALA CZWÓRKI NIE DLA CZWÓRKI?!
Czy budowana właśnie hala Szkoły Podstawowej nr 4 nie będzie podlegała pod szkolną administrację?

TYLKO W PANORAMIE TANIEJ NA TARGU CZY W MARKECIE?
Wybór produktów na targu przy Wrocławskiej jest ogromny. Jeśli chodzi o ceny, z tym jest różnie -  jest asortyment tańszy i nieco droższy. Poszukaliśmy kilku produktów i porównaliśmy ich ceny z tymi w oleśnickich marketach.

TYLKO W PANORAMIE KTO ODPOWIE ZA WYPADEK?
Oby na terenie po ZNTK do wypadku nie doszło. Ale jeśli dojdzie, to kto za to odpowie?

OLKOL SPÓŹNIŁ SIĘ DWA LATA
Szanse na podjęcie próby uratowania spółki były dwa lata temu. Ale czy faktycznie ktoś chciał ją ratować?

TYLKO W PANORAMIE PIĄTKA WSTAŁA O CZWARTEJ
Na pielgrzymkę do Częstochowy ruszyli pątnicy z Oleśnicy.

TYLKO W PANORAMIE PO CO MIASTU GRUNTY NA KOPERNIKA?
Jak będzie zakres prac w tym rejonie po darowiźnie gminy na rzecz miasta?

JEDNO POWSTANIE, DWIE UROCZYSTOŚCI
Pamięć Żołnierzy Wyklętych czcimy na jednej uroczystości. Powstanie Warszawskie wciąż jest wspominane na dwóch...

TYLKO W PANORAMIE CZY BĘDZIE WIĘCEJ SEANSÓW KINA PLENEROWEGO?
Co MOKiS odpowiedział na postulat radnego Wojciecha Bartnika?

TYLKO W PANORAMIE CO ZE STACJAMI DLA ELEKTRYKÓW?
Powstanie takiej stacji postulował Paweł Leszczyłowski, radny Platformy Obywatelskiej. Co odpowiedziało mu miasto?

TYLKO W PANORAMIE KIEDY ZNIKNIE SZPETNY KIOSK Z HALLERA?
Właścicielka na oddanie nieruchomości się nie stawiła. Ale złożyła pisemną deklarację. Czy jej dotrzyma?

TYLKO W PANORAMIE JESZCZE WCZORAJ NA BASENIE...
Dzisiaj Atol chwali się dmuchaną zjeżdżalnią wodną. A wczoraj, czytaj - przed wojną, urządzeniem do spiętrzania wody.  

TYLKO W PANORAMIE ZGADNIJ, GDZIE TO JEST
Pamiętacie ten jeden z ostatnich ocalałych murali?

PANORAMA SYCOWA

  • Co mają dyrektorzy? - oświadczenia majątkowe szefów gminnych spółek i jednostek samorządowych.
  • Nic się nie dzieje, czyli praca wre albo sycowskie paradoksy
  • Dzień w powietrzu, czyli piknik lotniczy w Komorowie
  • Progi zamontowane - chwali radny opozycji
  • Zaczyna jak burmistrz

TWARDOGÓRA

  • 9 pomysłów w budżecie obywatelskim
  • Kuźnia kulturalna

BIERUTÓW

  • Obraz obudził wspomnienia - fascynująca historia kościoła, jego świetności i upadku, powiązana z losami rodziny jego kantora. Jak świątynia była nowocześnie ogrzewana? Kto ją zniszczył i dlaczego? Co stało się z dzwonem i jak wrócił do Bierutowa. I wiele innych historycznych ciekawostek, dla których punktem wyjścia było przekazanie obrazu przez wnuczkę byłego organisty z Bernstadt.

 

 

 

 

 

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zbyszek
Zbyszek 13.08.2022, 09:27
Jako dowód można podać miejsce gdzie logowała się karta GSM Kamaszyły w godzinach nocnych i czy radny Damian rzekomo polował na niego w domu w Oleśnicy czy w Poniatowicach. Kamaszyło zachowuje się jak karpienko.
prezes ohucki
prezes ohucki 12.08.2022, 00:16
OK, dlaczego słowo 'bez włosów', jest zakazane na tym forum administratorze?
Oleśniczanie
Oleśniczanie 11.08.2022, 16:26
Marek Kamaszyło jest najlepszym radnym jakiego mogła mieć Oleśnica. Dziękujemy za wszystko co Pan dla nas robi
Sołtysi
Sołtysi 12.08.2022, 11:19
Poniatowicki zaprzaniec
.
. 11.08.2022, 22:18
Mnie najbardziej w działalności radnego ujął pochód kretyńskich przebierańców w Helloween z Dworca PKP. Tego wieczoru zostały uszkodzone elewacje niektórych budynków w mieście obrzucone jajkami. Działalność tego ranego kojarzy mi sie wlaśnie z czymś takim.
Zbyszek
Zbyszek 11.08.2022, 23:49
@. (kropka). A co sądzisz o marszu różańcowym, majówce, Bożym Ciele czy rezurekcji i innych kościelnych atrakcjach ?
prezes ohucki
prezes ohucki 12.08.2022, 00:13
Nie mówiąc o 'patriotycznych' imprezkach łysych karków kibolskich...
freddy
freddy 11.08.2022, 22:35
Chyba 'Halloween' raczej...drogi piso+katolibie?
X
X 11.08.2022, 22:02
A co takiego robi? Nie kojarzę.
Poniatowice
Poniatowice 12.08.2022, 17:21
Kompletnie nic jak przystało na wieśniaka z Poniatowic.
Oleśniczanie
Oleśniczanie 12.08.2022, 12:37
Jeżeli nie wiesz tzn. nie jesteś mieszkańcem Oleśnicy
Kolejarze
Kolejarze 12.08.2022, 11:21
Za publiczne pieniądze swoją lokomotywę!
Oleśniczanie
Oleśniczanie 12.08.2022, 12:40
Skąd wiesz, że za publiczne pieniądze? Szybko człowieka oczernić, a później trudno jest przeprosić
true
true 11.08.2022, 18:27
gmina Oleśnica, bo to mieszkaniec gminy nie miasta :-)
:)
:) 11.08.2022, 09:32
Kiedy myślisz, że radni ors nie mogą się już bardziej ośmieszyć ...
anty mad
anty mad 11.08.2022, 07:11
Radny zgodnie z ideą samorządową zajmuje się sprawami dotyczącymi lokalnej społeczności. Sprawy dotyczące infrastruktury miasta, ochrona zdrowia, pomoc społeczna, budżet i oświata to podstawowe kanony zainteresowań radnego. Przynajmniej takie były..... przed zajęciem (w bezpośrednich wyborach) miejsca w radzie przez rajców dla których ważniejsze jest to gdzie ktoś czasem śpi! Nowe standardy myślenia przypominające infantylny terrozym polityczny zdominowały działalność tzw. opozycji. Jakie istotne wartości dodane oprócz "zadym" politycznych w tym próba "przewrotu" politycznego dokonanan wraz z PISem w roku ubiegłym. Teraz próbuje odbijać miasto z rąk PiSu!!! Ale biorąc pod uwagę jego postawę destruktora przestaje to być śmieszne!
Zbyszek
Zbyszek 11.08.2022, 11:10
@anty mad. A myszki z szafy ci nie wychodzą ? Czy sprawa ogrzewalni dla bezdomnych to sprawa polityczna ? Czy sprawa parktouru zalanego wodą to sprawa polityczna ? Czy zwołanie nadzwyczajnych posiedzeń rady to też sprawa polityczna ? A gdzie fizycznie mieszka radny ? Nie po drodze mi z PiS ale ta opozycja jest wyjątkowo konstruktywna.
,
, 10.08.2022, 16:18
Kolejny pociąg repatryjantów nie ociepli wizerunku. Sąsiedzi Pana.K. smieją się z tego że można mieszkać na wsi i być radnym w mieście.
Poniatowice
Poniatowice 10.08.2022, 17:11
I wyprzeć się rodziny za bronsiowe srebrniki...
Starszy pan
Starszy pan 11.08.2022, 19:26
Petunia non olet .....
Dramat
Dramat 09.08.2022, 08:53
Urządzenie do spiętrzania wody na basenie, ale gdzie? Bronś pobudowal miniaturki to nie ma technicznych możliwości aby spiętrzyć wodę. Jesteśmy sto lat za Niemcami ale tymi sprzed II Wojny Światowej. Taki wizjoner z Bronsia.
.
. 09.08.2022, 08:29
To nie jest tylko kwrstia radnego Kamaszyły, caly jego klub ORS jest zamieszany w tą mistyfikację, oni wszyscy dobrze wiedzą łącznie z Bronsiem że Kamaszylo mieszka w Poniatowicach, więc są współodpowiedzialni.
Zbyszek
Zbyszek 11.08.2022, 02:06
@kropka. Ty też jesteś za to odpowiedzialny. Czy złożyłeś zawiadomienie w prokuraturze o tym oszustwie i wnosiłeś o sprawdzenie logowania jego numeru telefonu ?
Pytam
Pytam 09.08.2022, 07:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wścibska sąsiadka z Poniatowic
Wścibska sąsiadka z Poniatowic 09.08.2022, 16:51
Padłem ze śmiechu. Może wystarczy zapytać faktycznie żonę Kamaszyły może coś wie coś na ten temat męża
Porażka
Porażka 09.08.2022, 06:50
Panie Kamaszylo kończ waś wstydu ostrzedż
Sołtys
Sołtys 08.08.2022, 21:25
Zostanie zapamiętany jako "Oszust z Poniatowic"
J
J 08.08.2022, 21:10
Panie Kamaszyło to co robisz to dno i wodorosty. Mężczyzna który wyparł się rodziny dla diety radnego???? Wstyd!
Poniatowice
Poniatowice 08.08.2022, 20:08
Kamaszonuc po bandzie...

Pozostałe