Polregio przeprasza i obiecuje poprawę

  • 05.08.2022, 10:15
  • OAI
Polregio przeprasza i obiecuje poprawę Fot. polregio.pl
Polregio: Od najbliższego piątku, 5 sierpnia, nie przewidujemy żadnych odwołań.

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na publikację z 4.08.2022  pt. "Oświadczenie marszałka województwa dolnośląskiego w sprawie notorycznego odwoływania przez spółkę Polregio połączeń kolejowych" (TUTAJ), przekazujemy naszą odpowiedź, z prośbą o uzupełnienie materiału o poniższe informacje. 

OŚWIADCZENIE POLREGIO

POLREGIO S.A, rozumiejąc uzasadnione rozgoryczenie podróżnych sytuacją związaną z odwołaniami i opóźnieniami pociągów w ostatnich tygodniach, pragnie przeprosić pasażerów za wszystkie związane z tym niedogodności. 

Jako przewoźnik, który dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi transportowe jak najlepszej jakości, zmagamy się z wieloma wyzwaniami związanymi z wiekiem odziedziczonego przez nas taboru. Aktualna sytuacja spowodowana jest głównie przez dużą liczbę składów odstawionych jednocześnie do bieżących napraw, a także zakłóceniami łańcucha dostaw części zamiennych. 

Pragniemy jednak podkreślić, że w celu jak najszybszej poprawy sytuacji przeprowadziliśmy szereg działań naprawczych, poszerzyliśmy również flotę pojazdów o 6 szt. zmodernizowanych pojazdów typu EN57 FPS Feniks. Pozwoli nam to przywrócić oczekiwaną przez pasażerów stabilność przewozową m.in. w woj. dolnośląskim. 

Od najbliższego piątku, 5 sierpnia nie przewidujemy żadnych odwołań. 

Jednocześnie zaznaczamy, że POLREGIO uruchomiło największy w historii program inwestycyjny, który pozwoli na zakup nowego taboru. W tym zakresie na bieżąco współpracujemy m.in. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, który jest jednym ze współwłaścicieli spółki.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ha ha ha
Ha ha ha 05.08.2022, 14:55
Bo to jest ***INO
X
X 05.08.2022, 11:40
Pierwszy raz w życiu widzę taki pociąg pod szyldem POLREgio

Pozostałe