5 września zostanie zamknięty przejazd pod wiaduktem na Wałach Jagiellońskich!

  • 03.08.2022, 10:39
  • hag
5 września zostanie zamknięty przejazd pod wiaduktem na Wałach Jagiellońskich! fot. Grzegorz Huk
Przez ulicę Chopina już na Wiejską nie wjedziemy.

Piotr Schabikowski, właściciel firmy Biobud, poinformował portal olesnica24.com, że 5 września zostanie zamknięta ulica Wały Jagiellońskie w Oleśnicy na odcinku od Chopina do wiaduktu.

Jak będzie się można dostać na ulicę Wiejska i Lucień?

Trzeba jechać ulicą Łukanowską, która też jest obecnie  remoncie. Szykuje się drogowy armagedon...

hag

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Neo
Neo 05.08.2022, 13:38
Rano przed 8 Szkoła na ul. Wiejskiej jakby mogli to te małe ***e do klasy by odwieźli , a później się dziwią że upasione są ....
Pomyśl
Pomyśl 05.08.2022, 17:23
Tam jest przedszkole i żłobek. Może te dzievi także same powinny zasuwać ?
True
True 05.08.2022, 14:00
Prawda, a do tego sp 8 to rejon Lucienia, więc dzieci z miasta nie powinno tam być. Szkoła podstawowa dlatego jest zrejonizowana bo powinna być dla dzieci w zasięgu walking distance.
Jan
Jan 05.08.2022, 12:12
Sa autobusy,sa rowery można pieszo, ale kazdy rodzic(chyba ze go nie stac go) malpuje od innych i pcha sie autem pod drzwi szkoly. Pozniej wiezie pocieche na korki z matmy, j. polskiego,biologii i inne. Pozniej na dodatkowa muzyke, j. angielski,tenis lub tance. A pozniej widzimy te ksiazatka na ulicy z przyklejonym nosem do smartfona , nawet przechodzac zebra przez ulice.
Do Mama
Do Mama 05.08.2022, 11:17
Do szkoly dzieci chodzić mogą chodzić piechotą, albo jeździć rowerem, a nie mlodym tyłki wożą, jakby nóg nie mieli.
Ehhh
Ehhh 05.08.2022, 17:24
Na nohach przrz nasyp. Gratuluję pomysłowości.
abd
abd 03.08.2022, 20:24
Ciekawe czy pieszo będzie można przejść.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.08.2022, 11:30
Powinno sie dać, Wały są dostępne dla pieszych i rowerów tu powinno też tak być. Jesli tego nie zrobią, będzie średnio, bo przecież Stawowowa też jest w remoncie.
III świat albo nawet IV
III świat albo nawet IV 03.08.2022, 20:17
Chopina dziurawa jak szwajcarskie ser! !!!
..
.. 05.08.2022, 17:24
To prawda.
Lol
Lol 03.08.2022, 19:23
Nie remontują - źle, remontują - jeszcze gorzej. Tylko narzekanie i pretensje.
Mama
Mama 03.08.2022, 21:30
Chpdzi o to, by planować z głową. Zamknięcie drogi w roku szkolnym spowoduje duże utrudni enia. Czy wiesz jak wygląda przejazd na Ludwikowskiej już teraz. Wiesz co będzie się działo gdy zostanie zamknięty pdzejazd na Wiejską ?
zośka
zośka 03.08.2022, 19:10
Otworzą rondo na Wojska Polskiego - będę jeździć do Oleśnicy koło oczyszczalni i przez Smardzów - będzie szybciej.... :-)
.
. 04.08.2022, 06:43
Jak wszyscy ruszą tamtędy to koła pogubisz.
Ehhh
Ehhh 03.08.2022, 17:23
Obawiam się że to będzie totalna katastrofa.
Mama
Mama 03.08.2022, 17:24
We wrześniu dzieci rozpoczynają naukę!
Dlaczegk dopiero we wrześniu ?
To będzie dramat !
olesniczanin
olesniczanin 03.08.2022, 13:59
Nie piszecie prawdy w tym artykule. Na ul. Wiejską i Lucień można też dojechać ul Stawową i jest to najprostrze rozwiązanie. Nie ma tam żadnego jak piszecie ARMAGEDONU. Po co siać panikę i zamieszanie?
Do zwolnienia
Do zwolnienia 03.08.2022, 14:37
Sam sobie jeździj Stawową baranie,tam jest teraz dramat. Kto k... planował te inwestycje?
oleśniczanin
oleśniczanin 03.08.2022, 13:51
Redakcjo, na Boga, co wy piszecie w tytule!!! Zamknięty zostanie wiadukt (tak jak piszecie) czyli torowisko dla pociągów, czy ulica pod wiaduktem?!!! To ogromna różnica i wprowadzanie użytkowników tych tras w błąd. SZKODA SŁÓW.
Odpowiedzialni za Oleśnicę
Odpowiedzialni za Oleśnicę 03.08.2022, 13:07
W roku szkolnym !!! Jak dzieci będą dojezdzać do szkoły, żłobka i przedszkola !!!
Czy ktoś nad tym panuje ?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.08.2022, 12:08
Super wreszcie mieszkańcy Chopina trochę odpoczną,gdyż w tej chwili jest tragicznie szczególnie jak jeżdżą rozklekotane ciężarówki z Wiejskiej
trop
trop 03.08.2022, 21:43
A radna Brattig chce, żeby zamontowano progi spowalniające na Wiejskiej, gdzie te rozklekotane ciężarówki jeżdżą!

Pozostałe