Zalany dworzec PKP w Oleśnicy

  • 31.07.2022, 12:09
  • OAI
Zalany dworzec PKP w Oleśnicy
Oleśnica była wczoraj w wielu miejscach nieprzejezdna. Deszcz tradycyjnie powoduje komunikacyjny paraliż. Osunęły się też skarpy na niedawno zbudowanej wschodniej obwodnicy Oleśnicy. A co zastali dzisiaj podróżni na dworcu PKP?

"Tak dzisiaj rano o godzinie 6 wyglądało przejście pod peronami na dworcu PKP w Oleśnicy"

- napisał czytelnik portalu olesnica24.com.

I dołączył zdjęcia.

OAI

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Propaganda Abteilung
Propaganda Abteilung 03.08.2022, 15:18
To jest bardzo proste. Ja to panu zaraz wytłumaczę proszę pana. Ja to państwu zaraz wytłumaczę. Więc po pierwsze, państwo są ludźmi inteligentnymi i dlatego ja z państwem mogę mówić wprost. Mogę pewne rzeczy nazywać po imieniu. Tak proszę państwa, po imieniu. Czy pan sobie na przykład zdaje sprawę, kto ogląda telewizję? Proszę pana myśmy robili badania. Wie pan co się okazało? Okazało się, że sześćdziesiąt procent ludzi nie rozumie dziennika. W związku z tym do tych ludzi trzeba mówić inaczej, trzeba mówić w ten sposób, żeby oni to zrozumieli. Trzeba pewne rzeczy nie ukrywam tego, nawet zawoalować. A poza tym ludzie nie myślą. Ludzie nie myślą. Im się wydaje, że tylko oni oglądają telewizję. Proszę pana, przecież my jesteśmy doskonale obserwowani. Nie tylko przez przyjaciół, przez wrogów też. Na przykład tacy Amerykanie jak się dowiedzą, że my mamy trudności z zalewanym przejściem pod peronami, to wie pan co się dzieje? Proszę pana, poziom opadów deszczu idzie tak w górę. I my za tą odpompowywaną wodę potem też musimy płacić takie ceny. A jeżeli my te trudności przedstawimy jako przemyślane działanie, to wtedy to w nikim nie wzbudza podejrzenia.
ferdek kiepski
ferdek kiepski 03.08.2022, 06:50
Panie Krzysiu K, mam pomysła. Niech pan wyremontuje ten dworzec razem ze znamym bokserem i lokalnymi patriotami (tzn. ***mi karkami kibolskimi) w ramach czynu katolickiego kurde!
zw-kowalski
zw-kowalski 01.08.2022, 13:49
Krzysztof. Kilka razy pytałeś czy wrócę do Oleśnicy zwaną dolnośląska Wenecją ? Do takiego syfu na pewno nie wrócę.
Jan
Jan 02.08.2022, 10:29
Oto wzór Polaka-patrioty -wszystko co polskie to syf.
szkoda gadać
szkoda gadać 03.08.2022, 06:47
Niestety pierdziszewo to 'syf' i drugi 'Wąchock'!
zw-kowalski
zw-kowalski 03.08.2022, 00:20
Do Jan. Nie wszystko co polskie to syf. Odniosłem się do konkretnych rzeczy. Gdyby nie ten i konkurencyjny portal to nie wiedziałbym, że macie taki syf.
Jan
Jan 03.08.2022, 10:05
Czyli jak wyjezdzam z Polski do Australii, USA czy Europy Zachodniej, to do czasu az Polska nie osiagnie ich statusu, nie wracam. Pamietajmy, że gdy te kraje bogaciły się po II wojnie św. Zachod nas sprzedal Stalinowi.Materialnie odbudowalismy sie , ale szkody wyrzadzone w glowach spoleczenstwa jeszcze u czesci widac(tesknota za silnym przywodca, kiedys ZSRR teraz Niemcy, tamto z zagranicy jest dobre a nasze nie itd).
presidente budyń
presidente budyń 03.08.2022, 10:09
Spoko panie janie, bo nasze kiełbasy już dawno przegoniły ich kiełbasy!
Gucio
Gucio 01.08.2022, 16:28
do @zw-kowalski. W końcu sęsowna i męska deklaracja. Trzymam za s łowo.
Scania
Scania 01.08.2022, 14:49
Nawet nie wiecie WC kowalska jak ludzie się cieszą.
Oleśniczanie
Oleśniczanie 01.08.2022, 14:32
bardzo się cieszymy
Oels
Oels 31.07.2022, 22:48
Sorry, ale to chyba wina 'niemców'...bo jak sięgam pamięcią to ten tunel zawsze zalewało niestety...
zw-kowalski
zw-kowalski 03.08.2022, 00:25
Do @Oels. A ile masz lat ? Niemcy robili super izolację. Dyr przedszkola nr 1 z Kilińskiego opowiadała, że dopóki nie przyszły ekipy to izolacja piwnicy była super. Ale uszkodzono wykonując ocieplenie i wszystko się ryplo. Ja nie pamiętam aby w mojej młodości tunel był zalewany.
Oels
Oels 03.08.2022, 06:45
Sorry, ale chyba takie 'panisko' jak ty nie jeździło pociągiem w latach siedemdziesiątych? Pamiętam, bo skakałem przez tory i 'Sokiści' łapali...
Zbyszek
Zbyszek 03.08.2022, 07:36
@Oels. Przez dwa lata regularnie jeździłem na treningi i nie pamiętam tego. Mogę się zatem mylić. Popatrz na kostkę. Tam gdzie nie prowadzono od nowa kanalizacji lub instalacji jest w idealnym stanie. Ale mimo wszystko to było ponad 25 lat po wypędzeniu stąd Niemców.
cecylka
cecylka 01.08.2022, 08:39
Panie Krzysiu kochany, może jako 'łącznik saksoński' załatwi pan jakieś odszkodowanie od tych niemiaszków?
Niech lepiej leczy kolana
Niech lepiej leczy kolana 31.07.2022, 19:57
I ten starszy facet chce odnowić dworzec - skandal goni skandal.
He, he
He, he 31.07.2022, 19:59
Bo na resztę jest za późno....
Teresa Zgroza
Teresa Zgroza 31.07.2022, 17:01
Nie wiedziałam , że Atol ma filię.....
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 31.07.2022, 19:42
Miał być MOKIS-2, a wyszedł ATOL-2 ....
Ejolog
Ejolog 31.07.2022, 14:56
Więcej wycinek drzew, więcej betonu, mniej odpływów i studzienek, zero programu retencji wody i będą efekty
Jan
Jan 31.07.2022, 13:24
Czy nie mozna zainstalowac podziemnego zbiornika wod deszczowych w rejonie ul. Ludwikowskiej,wiadukt kolejowy, Wilenska,ok. ronda,Wilenska/Lotnicza? Na obecnego burmistrza nie ma co liczyc, on woli przeczekac nawalnice...
olesniczanin
olesniczanin 01.08.2022, 16:24
Już taki zainstalowano na ul. Limanowskiego za czasów doktora i teraz jest tam basen jak trochę popada.
Kto to powiedział?
Kto to powiedział? 31.07.2022, 12:54
Odpowiedzialni za Oleśnicę
:)