Zmarł syn modelki z Oleśnicy i piłkarza. Pogrzeb odbędzie się w Oleśnicy

  • 28.07.2022, 12:35
  • OAI
Zmarł syn modelki z Oleśnicy i piłkarza. Pogrzeb odbędzie się w Oleśnicy
Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Chłopiec zmagał się ze śmiertelną chorobą nowotworową wątroby. Mały Oliwier przegrał walkę o życie. Przypomnijmy, że był leczony w Izraelu, a na koszty jego leczenia organizowano ogólnopolską zbiórkę. Tragiczną wiadomość przekazali zrozpaczeni rodzice.

Kochani,
choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu.
Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376

Taką informację zamieściła w sieci Magdalena Stepięń, pochodząca z Oleśnicy modelka. Podała też, kiedy odbędzie się pogrzeb:

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy.

I zwróciła się do fanów:

Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Pod wspólnym oświadczeniem podpisali się zarówno Magdalena Stępień, jak i ojciec dziecka Jakub Rzeźniczak, piłkarz Wisły Płock.

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ksiądz Artur
Ksiądz Artur 28.07.2022, 17:43
Droga babciu 5 wnucząt, proszę nie wprowadzać w błąd Pani Magdaleny, ponieważ, zgodnie z nauką katolicką i Pismem Świętym, dusza zmarłego dziecka nie staje się aniołem. ,,Powiększył grono aniołków'' wypisywane na grobach małych zmarłych dzieci to, delikatnie mówiąc, błąd teologiczny.
Babcia 5 wnucząt
Babcia 5 wnucząt 04.08.2022, 00:51
Proszę uszanować moją Religię ja pana religii się nie czepiam .W mojej wierze są Anioły każde zmarłe dziecko to Anioł !rozumie to pan?
Anna, babcia 5 wnucząt
Anna, babcia 5 wnucząt 28.07.2022, 17:00
Kochana Magdaleno! Po tym wszystkim co Cię w Twoim życiu ostatnio spotkało to, w moich oczach jesteś już Świętą .Madziu! Oliwierek dzisiaj odszedł ??..Nie!! On zawsze będzie przy Tobie !!...jako Anioł . Będzie Ciebie Mamusiu chronił przed złem tego świata i opiekował się Tobą tam na górze .Kiedy będzie potrzeba obetrze Twoje łzy, ucałuje zapłakane oczy 😥😢😭😭 Składam najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny Oliwierka ..Spoczywaj w pokoju Olisiu Twój śliczny
uśmiech zapamiętam do końca swojego życia .💔💔💔
:(
:( 28.07.2022, 15:17
Przeżyłam niestety śmierć syna. Współczuję bardzo rodzicom.Biedny malec, widać na zdjęciach, że bardzo cierpiał, a teraz jest w lepszym miejscu. Kto wierzy niech się pomodli za niego i inne dzieci. RIP.

Pozostałe