Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 marca 2024 09:26

Jest praca w Nadleśnictwie Oleśnica Śląska

Oto oferta pracy:

Tytuł/stanowisko: Stanowisko ds. Inwestycji i Remontów

NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLEŚNICA ŚLĄSKA OGŁASZA NABÓR ZEWNĘTRZNY - Na stanowisko ds. Inwestycji i Remontów

 Wykształcenie: Średnie
 Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
 Termin składania aplikacji: 05-08-2022

 Informacje o ofercie

Nabór prowadzony jest w oparciu o pismo Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu z dnia 21.06.2022 r., dotyczącego zgody na odstępstwo polegające na braku przeprowadzenia rekrutacji wewnętrznej (znak:DO.1101.107.2022).

 Zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw z zakresu inwestycji, gospodarki remontowej.
  • Utrzymanie należytego stanu budynków i budowli nadleśnictwa, przeglądy okresowe budynków, instalacji grzewczych i klimatyzacji, przeglądy kominiarskie, prowadzenie książki obiektów.
  • Kontrola i ocena stanu technicznego budynków, budowli, dróg, mostów, przepustów i urządzeń wodno-melioracyjnych oraz ustalanie na tej podstawie potrzeb w zakresie wykonania prac konserwacyjnych, remontów, lub robót budowlanych o charakterze inwestycyjnym.
  • Nadzorowanie wykonawstwa robót budowlanych, remontowych, konserwatorskich realizowanego systemem zleconym.
  • Właściwe zabezpieczenie przeciwpożarowe budynków i budowli nadleśnictwa, w tym kontrola gaśnic w budynkach.
  • Ewidencja prowadzonych napraw, remontów i inwestycji w systemie SILP.

Szczegółowy zakres czynności będzie ustalony po zatrudnieniu.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: dolnośląskie

Biuro Nadleśnictwa Oleśnica Śląska, ul. Spacerowa 6, 56-400 Oleśnica

 Wymagania

  • Wykształcenie średnie i minimum 4 lata pracy lub wyższe i minimum
    2 lata pracy w wyuczonym kierunku (preferowane kierunki leśne
    i inżynierskie – budownictwo, inżynieria i gospodarka wodna).
  • Obywatelstwo polskie.
  • Pełnia praw cywilnych i obywatelskich.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego oraz przebiegu procesu inwestycyjno – budowlanego,
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Niekaralność za przestępstwa z chęci zysku lub z innych niskich pobudek.
  • Wymagania dodatkowe:
  • Ukończone kursy, szkolenia przydatne na stanowisku objętym naborem.
  • Znajomości funkcjonowania administracji publicznej oraz doświadczenia w prowadzeniu i dokumentowaniu procesu inwestycyjno – budowlanego.
  • Umiejętności sporządzania pism urzędowych.
  • Dobra znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu biurowego MS Office oraz urządzeń biurowych.

 Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem,
  • CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 K.P.,
    tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia,
    dane kontaktowe
    z adresem do korespondencji oraz numerem telefonu i adresem poczty e-mail), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym podpisem,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe oraz przebieg pracy zawodowej, opatrzone własnoręcznym podpisem,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, w tym szczególnej kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO /np. dane dotyczące zdrowia, przynależności związkowej, itp./- jeśli znajdują się w zakresie przekazanych danych (załącznik nr 1),
  • kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 2),
  • klauzula informacyjna RODO (załącznik nr 3),
  • do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje z poprzednich miejsc pracy.

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia:

05.08.2022 r., do godz. 15:00,

 w następującej formie:

  • Osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska ul. Spacerowa 6, 56-400 Oleśnica, w godzinach
    7:00-15:00 od poniedziałku do piątku,
  • Pocztą tradycyjną na adres:

Nadleśnictwo Oleśnica Śląska
 ul. Spacerowa 6, 56-400 Oleśnica

(o dacie wpływu decyduje data stempla pocztowego, dokumenty złożone po  terminie nie będą rozpatrywane).

Dane kontaktowe i miejsce składania dokumentów

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
? 25.09.2022 22:07
Lista wymagań, a gdzie lista tego co pracodawca oferuje w zamian?

nieaktualna 20.08.2022 14:10
ta oferta jest nieaktualna - oferta do dnia 5.08. czyli nikomu ona się nie przyda

Szanujmy się 10.08.2022 12:23
A widełki gdzie? Przecież nie wiadomo czy to poważna oferta i czy warto się fatygować z aplikacją.

ascasdcxas 01.08.2022 15:00
po co jakiś pic na wode fotomontarz brać Pociotka i tyle

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: pan zbigniewTreść komentarza: już obiecał na konwencji, sam słyszałem. Ma mój głosData dodania komentarza: 29.03.2024, 08:43Źródło komentarza: Mikrolas na placu Zwycięstwa?Autor komentarza: Maria STreść komentarza: Janek pogadaj z Januszkiem i go uspokój.Data dodania komentarza: 29.03.2024, 08:16Źródło komentarza: (Przed)ostatnia sesja Rady Miasta OleśnicyAutor komentarza: Joanna JTreść komentarza: Panie Damianie niech Pan zmieni dilera i zapozna się z dokumentacją. Sąsiadów radzę poszukać na skateparku, za niskiej sali sportowej, za małego basenu do pływania, przegranego na miliony procesu z wykonawcą basenu , rozdętej administracji itd ...Data dodania komentarza: 29.03.2024, 08:13Źródło komentarza: Mikrolas na placu Zwycięstwa?Autor komentarza: Opus DeiTreść komentarza: Spoko, teraz doktor K. obieca pomnik braci K...i krzyż ekstra!Data dodania komentarza: 29.03.2024, 08:03Źródło komentarza: Mikrolas na placu Zwycięstwa?Autor komentarza: Wystarczy zagłosowaćTreść komentarza: Ale Plac Zwycięstwa popełnił Bronś nie Kołaciński. Poczytaj sobie w miejskich broszurach. Masz okazję 7 kwietnia pozbyć się tych szkodników z ORSData dodania komentarza: 29.03.2024, 07:23Źródło komentarza: Mikrolas na placu Zwycięstwa?Autor komentarza: Damian sTreść komentarza: Panie Kołaciński do pana kadencji myślałem, że serial „sąsiedzi” to bajka, ale pan udowodnił, że to dokument. Koncertowo pan położył projekt pl. zwycięstwa, podobnie jak CUS. Powinien pan oddać kasę, za niegospodarność?Data dodania komentarza: 29.03.2024, 05:15Źródło komentarza: Mikrolas na placu Zwycięstwa?

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic