Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 kwietnia 2024 02:34

Jest praca w Nadleśnictwie Oleśnica Śląska

Oto oferta pracy:

Tytuł/stanowisko: Stanowisko ds. Inwestycji i Remontów

NADLEŚNICZY NADLEŚNICTWA OLEŚNICA ŚLĄSKA OGŁASZA NABÓR ZEWNĘTRZNY - Na stanowisko ds. Inwestycji i Remontów

 Wykształcenie: Średnie
 Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
 Termin składania aplikacji: 05-08-2022

 Informacje o ofercie

Nabór prowadzony jest w oparciu o pismo Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu z dnia 21.06.2022 r., dotyczącego zgody na odstępstwo polegające na braku przeprowadzenia rekrutacji wewnętrznej (znak:DO.1101.107.2022).

 Zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw z zakresu inwestycji, gospodarki remontowej.
  • Utrzymanie należytego stanu budynków i budowli nadleśnictwa, przeglądy okresowe budynków, instalacji grzewczych i klimatyzacji, przeglądy kominiarskie, prowadzenie książki obiektów.
  • Kontrola i ocena stanu technicznego budynków, budowli, dróg, mostów, przepustów i urządzeń wodno-melioracyjnych oraz ustalanie na tej podstawie potrzeb w zakresie wykonania prac konserwacyjnych, remontów, lub robót budowlanych o charakterze inwestycyjnym.
  • Nadzorowanie wykonawstwa robót budowlanych, remontowych, konserwatorskich realizowanego systemem zleconym.
  • Właściwe zabezpieczenie przeciwpożarowe budynków i budowli nadleśnictwa, w tym kontrola gaśnic w budynkach.
  • Ewidencja prowadzonych napraw, remontów i inwestycji w systemie SILP.

Szczegółowy zakres czynności będzie ustalony po zatrudnieniu.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: dolnośląskie

Biuro Nadleśnictwa Oleśnica Śląska, ul. Spacerowa 6, 56-400 Oleśnica

 Wymagania

  • Wykształcenie średnie i minimum 4 lata pracy lub wyższe i minimum
    2 lata pracy w wyuczonym kierunku (preferowane kierunki leśne
    i inżynierskie – budownictwo, inżynieria i gospodarka wodna).
  • Obywatelstwo polskie.
  • Pełnia praw cywilnych i obywatelskich.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego oraz przebiegu procesu inwestycyjno – budowlanego,
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Niekaralność za przestępstwa z chęci zysku lub z innych niskich pobudek.
  • Wymagania dodatkowe:
  • Ukończone kursy, szkolenia przydatne na stanowisku objętym naborem.
  • Znajomości funkcjonowania administracji publicznej oraz doświadczenia w prowadzeniu i dokumentowaniu procesu inwestycyjno – budowlanego.
  • Umiejętności sporządzania pism urzędowych.
  • Dobra znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu biurowego MS Office oraz urządzeń biurowych.

 Wymagane dokumenty

  • list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem,
  • CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 K.P.,
    tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia,
    dane kontaktowe
    z adresem do korespondencji oraz numerem telefonu i adresem poczty e-mail), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym podpisem,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe oraz przebieg pracy zawodowej, opatrzone własnoręcznym podpisem,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, w tym szczególnej kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO /np. dane dotyczące zdrowia, przynależności związkowej, itp./- jeśli znajdują się w zakresie przekazanych danych (załącznik nr 1),
  • kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 2),
  • klauzula informacyjna RODO (załącznik nr 3),
  • do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje z poprzednich miejsc pracy.

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia:

05.08.2022 r., do godz. 15:00,

 w następującej formie:

  • Osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska ul. Spacerowa 6, 56-400 Oleśnica, w godzinach
    7:00-15:00 od poniedziałku do piątku,
  • Pocztą tradycyjną na adres:

Nadleśnictwo Oleśnica Śląska
 ul. Spacerowa 6, 56-400 Oleśnica

(o dacie wpływu decyduje data stempla pocztowego, dokumenty złożone po  terminie nie będą rozpatrywane).

Dane kontaktowe i miejsce składania dokumentów

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
? 25.09.2022 22:07
Lista wymagań, a gdzie lista tego co pracodawca oferuje w zamian?

nieaktualna 20.08.2022 14:10
ta oferta jest nieaktualna - oferta do dnia 5.08. czyli nikomu ona się nie przyda

Szanujmy się 10.08.2022 12:23
A widełki gdzie? Przecież nie wiadomo czy to poważna oferta i czy warto się fatygować z aplikacją.

ascasdcxas 01.08.2022 15:00
po co jakiś pic na wode fotomontarz brać Pociotka i tyle

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Precz z bandą Webera i Wagnera!Treść komentarza: Oleśniczanie wykazali się lekkomyślnością dokonując wyboru A. Horbacza!Data dodania komentarza: 26.04.2024, 21:31Źródło komentarza: DLACZEGO HORBACZ WYGRAŁ, A MANIAK PRZEGRAŁ?Autor komentarza: GutekTreść komentarza: Z tymi głosami za prezesem to trochę nieprawda, w sumie było ze 135 osób po głosowaniu nad prądem wyszło ok 40 z bulwersem. Realnie zagłosowało za może z 80 osób. Mi pasuje ale wyniki podali zakłamane.Data dodania komentarza: 26.04.2024, 20:36Źródło komentarza: Działkowcy ROD ZNTK wybrali prezesaAutor komentarza: Wło dek Ŵło dekTreść komentarza: Józef Czechowski to jakiś psychiczny jest wszędzie wstawia to samoData dodania komentarza: 26.04.2024, 17:12Źródło komentarza: Temat spalarni w Sycowie żywy także po wyborachAutor komentarza: Pastor managerTreść komentarza: Za spalarnią stoją Niemcy.Data dodania komentarza: 26.04.2024, 16:40Źródło komentarza: Temat spalarni w Sycowie żywy także po wyborachAutor komentarza: ObservatorTreść komentarza: Czekaj, czekaj ,jak dopuszczono się bezczynności, skoro punkt 2 mówi że bezczynności nie miała miejsca?🤔🤔Data dodania komentarza: 26.04.2024, 16:02Źródło komentarza: Temat spalarni w Sycowie żywy także po wyborachAutor komentarza: Oleśnickim mistrzemTreść komentarza: jest Pan Janek, który od 1992 r. jak szachista ustawia i rozstawia na szachownicy króla, hetmana, gońce, skoczki, wieże i pionki. Tylko uczyć się od takiego mentora.Data dodania komentarza: 26.04.2024, 14:00Źródło komentarza: Koalicja Obywatelska stawia się Janowi Bronsiowi

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic