Lewica w oleśnickiej Róży: "Ta władza się zużyła"

  • 04.07.2022, 08:50
  • hag
Lewica w oleśnickiej Róży: "Ta władza się zużyła" fot. Grzegorz Huk
Około 30 osób przyszło w poniedziałkowy ranek na spotkanie z trojgiem posłów Lewicy.

Krzysztof Śmiszek, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i Tomasz Trela spotkali się dzisiaj o godz. 8.30 z lokalnymi działaczami i sympatykami Lewicy pod wiatą obok siedziby ROD Róża w Oleśnicy. Obecnych było ok. 30 osób.

Ta władza się zużyła i jest szkodliwa dla Polski

- powiedział Tomasz Trela.

- Ludzie drżą, jak będzie wyglądało jutro. My mamy receptę, mamy pomysły. Mamy konkretny program, ale chcemy słuchać ludzi

- stwierdził Krzysztof Śmiszek.

Rząd przeznacza miliardy na propagandę, a nie na ochronę zdrowia

- oceniła Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Obecni byli m.in. Arkadiusz Sikora, Michał Karaś, Iwona Wiśniewska-Kocjan, Zbigniew Winnicki, Zbigniew Nagórny, Marek Lewandowski, Marek Żmuda.

 

hag

Zdjęcia (55)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bezcenne
bezcenne 07.07.2022, 09:19
Pierdziszewska 'różagate'!
Jan
Jan 07.07.2022, 08:23
Polska bez Boga,rodziny,tradycji,polskości ale za to w sfederazowanej Europie pod przewodnictw Niemiec.Lewica głaszcze brzuszki zadowolna a my na szparagi - oto program
as
as 06.07.2022, 11:47
Chyba się znacie wszak wchodzicie w d...Niemcom:Deputowany niemieckiej postkomunistycznej partii Lewica Klaus Ernst ocenił w rozmowie z dziennikiem „Rheinische Post”, że sankcje wprowadzone wobec Rosji zawodzą, a Niemcy, pozostając przy nich, „strzelają sobie w stopę”. Przekonywał, że mimo wojny na Ukrainie trzeba rozmawiać z Rosją o uruchomieniu gazociągu Nord Stream 2, by zapobiec racjonowaniu gazu w kraju.
ja
ja 06.07.2022, 11:49
Tacy są Niemcy, którym sluzy Tusk.
bezcenne
bezcenne 06.07.2022, 10:52
Komentarze piso+katolibstwa!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 07.07.2022, 07:48
Nic więcej nie potrafisz napisać? Od wielu miesięcy potrafisz jedynie kopiować bezmyślną "odkrywczą myśl" rodem TVN i GW.
as
as 06.07.2022, 11:27
Nierozgarniety pisarzu, przyjdz kiedys w niedziele po mszy św., to zobaczysz usmiechniete twarze rodzicow z dziecmi ladnie ubranych, wsiadajacych czesto do markowych aut.A ty od dawna ,jak dyzurny ciemnej strony, mocy siedzisz w gaciach i mordujesz się by sklecic choc jedno poprawne stylistycznie zdanie . Ale i tak nie wychodzi.
Mr Ed
Mr Ed 06.07.2022, 11:46
A to apropos konia?
Zbyszek
Zbyszek 06.07.2022, 10:46
Lewico. Z prawdziwą lewicą macie niewiele do czynienia. Byliście u władzy. Czy to wy daliście polskim rodzinom +500 oraz pensję minimalną ? Ideowo bliżej mi do socjaldemokracji niż do prawicy. Ale na was nie jestem w stanie głosować za to jak się sprzedaliście przy przemianach ustrojowych. Ale wy ubraliście się w garnitury i krawaty i nie macie pojęcia co dzieje się na prowincji czy tzw Polsce B. To przez wasze zaniechania PiS doszedł do władzy. Poseł Biedroń kiedyś powiedział tak " K aczyński dobrze odrobił lekcje i przygotował się do wyborów". Gdzie była lewica jak padało oleśnickie ZNTK ? Gdzie byliście jak burmistrz Oleśnicy i RM podejmowali dziesiątki decyzji niezgodnych z Konstytucją RP ? Jesteście potrzebni jako druga strona. Ale zacznijcie walczyć o ludzi a nie o swoje stołki.
as
as 05.07.2022, 22:57
Program Lewicy polega na zmanipulowaniu młodych ludzi poprzez : oderwanie od Koscioła, Rodziny, Ojczyzny(Polski) I gloszenie ze zwiazki partnerskie to normalność(!), masturbacja to podstawa szczescia mlodego czlowieka itd.Smiszek placze sie po Olesnicy a jego zona(maz?) opluwa Polske w Brukseli.
Polska Rodzina
Polska Rodzina 06.07.2022, 14:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

redaktor
redaktor 06.07.2022, 15:22
Regulamin portalu zakazuje publikowania linków.
Zbyszek
Zbyszek 07.07.2022, 11:54
Redaktorze. Po co kopiować treść. Podanie linku jest rzetelniejsze. Inaczej taki @mad, @perturabo, @móżyn czy @Jan . A to nie zawiera żadnej reklamy tylko tekst. Ale dura lex sed lex.
Zbyszek
Zbyszek 06.07.2022, 10:38
@as. Kościół sam się skompromitował. Pisano na tym portalu. Z kościołem nie powinno się walczyć. Kościołowi należy dać kasę i wpuścić do szkół. Wtedy san się skompromituje. Sprawa pedofila dominikanina z Sycowa pokazała jak zakłamany jest kościół. Dla mnie bardziej haniebne jest zachowanie przełożonych którzy kryli tego zboczeńca. On był po prostu chory. Sam Rydzyk, Oko i inni dają przykład swojej miłości do bliźniego swego. Mam w rodzinie bardzo wierzące osoby. Ale też bardzo krytykują duchownych za swoją postawę. Prawda jest taka , że seminaria są puste. Przyjmują prawie każdego. Czy to też wina lewicy ?
as
as 06.07.2022, 11:39
Kościół to wszyscy wierni z nim się identyfikujacy, nie sami duchowni. I jak w kazdej spolecznosci znajdzie sie czarna owca, ale to nie powod by wszystkich wrzucac do jednego worka. Spoza KK np. rezyser K. Zanussi czy afera w Zatoce Sztuki w Sopocie, natychmiast zamiecione pod dywan.Nie odpowiada Ci KK to nikt nie zmusza ale nie szukaj wymowek i nie powtarzaj klamstw jak np. w przypadku linczu na sp.kard. Gulbinowiczu. Nawet obecny papiez jakis niewyrazny w opinii nt. wojny w Ukrainie. I co mam nie chodzic z tego powodu do kosciola?.Ale teraz jest moda wiec celebryci oglaszja apostozje (M. Rozenek,M.Mołek i inni). Ale ta grupa nigdy nie byla w niczym dla mnie wzorem.
Zbyszek
Zbyszek 06.07.2022, 14:27
@as. To patologia jeśli katolik powiadał się i otrzymywał tzw święte sakramenty od księdza homoseksualisty lub pedofila. Czy KK unieważnił wszystkie sakramenty tzw święte udzielone przez pedofila Arkadiusza z parafii w Sycowie ? Jeśli kierownik USC działa z naruszeniem prawa to wszystkie śluby udzielone przez niego są nieważne i wszystkie ceremonie należy powtórzyć. Wskaż mi w tzw ewangeliach fragment w których Chrystus mówi o spowiedzi, o plebaniach i o samych duchownych którzy mają służyć tzw bogu ? Znajdziesz coś takiego ? Powiedz mi, napisz, co robił Chrystus między 16 a 30 rokiem życia. W tzw ewangelii tego nie ma.
ministrant
ministrant 07.07.2022, 22:38
Szkoda gadać Zbysiu, ciemny piso+katolibski ludek i tak wszystko kupi!
Jan
Jan 05.07.2022, 17:34
Wenezuela, przed objeciem rzadów przez komuniste wzorujacego sie na F.Castro Chavieza(zmarL) byla 5 eksporterem ropy na swiecie ...teraz po 20 latach rządów kraj-bankrut.
Zbyszek
Zbyszek 06.07.2022, 14:29
A PiS sobie chwali państwowe firmy zarządzane jak w modelu socjalistycznym. Są to Orlen, Lotos, GKHM, PKP BP oraz inne. Czy to zależy od modelu gospodarki czy od ludzi ?
Raszysr
Raszysr 05.07.2022, 06:49
Lewica? To komuniści! Wpisz młodyvczłowieku w wikipedię do czego doprowadzili komuniści. Wszędzievgdzie tylko dorwali się do władzy był mord i bieda. Teraz rżną głupa. Nie daj się nabrać.
obserwator
obserwator 04.07.2022, 16:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

W PiS+du
W PiS+du 05.07.2022, 07:12
Typowy dow***s piso+katolibski. Tylko jeszcze rechotu prezia piccolo brakuje...
pawel
pawel 05.07.2022, 23:09
Nie ma drugiego takiego analfabety na tym portalu.Zycze dobrego samopoczucia w tym bulgotaniu bo skladnego zdania chyba sie nie doczekamy...
?
? 06.07.2022, 05:24
Hmm...'pawe' who?
Szczypiorek
Szczypiorek 04.07.2022, 17:12
i jajecznica z 4 jaj...
móżyn-albinos
móżyn-albinos 04.07.2022, 15:48
Biedni, pogubieni ludzie, cierpiący na nieuleczalną chorobę zwaną "nieograniczona władza, wpływy, układy, przekręty, bezkarność, łapówki, pieniądze,..." Marzą sobie każdego dnia, że niebawem wrócą do przysłowiowego koryta. Nie dociera do nich, że u Polaków są już przekreśleni na amen, a koryto oddala się coraz bardziej. I nie pomogą im nawet podtrzymujące ich na duchu wpisy z dalekiej, lewackiej Szwecji.
Zbyszek
Zbyszek 06.07.2022, 14:31
@Móżyn. Myślałem , że piszesz o obecnej władzy. Ale napisałeś "niebawem wrócą". Toż twoje wypociny pasują do obecnej partii rządzącej.
zw-kowalski
zw-kowalski 04.07.2022, 14:48
Niestety. Wszyscy którzy umieją liczyć mówili, że ZP do tego doprowadzi. Wczoraj spotkałem na jarmarku w Storuman małżeństwo z Polski. Byli zdziwieni normalnymi cenami w Polsce. A przez NBP z zakonu Centrum twierdził nie tak dawno, że Polsce grozi deflacja a nie inflacja.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 05.07.2022, 08:49
Czekam z utęsknieniem na kolejną twoją relację, tym razem z Kummavuopio – osady w północnej Szwecji, w regionie Norrbotten, w Gminie Kiruna, czyli z najbardziej na północ wysuniętej osady w Szwecji, gdzie przypadkowo spotkasz "małżeństwo-partnerów (?)" z Polski bardzo niezadowolonych z sytuacji w kraju z powodu inflacji, drożyzny, zamordyzmu, zrujnowanej praworządności, wszechobecnej homofobii, antygenderyzmu, całodobowej propagandy w TvP, wrogości do LGBT+, braku jakiejkolwiek tolerancji, braku perspektyw dla młodych, wykształconych z dużych miast ... A wszystkie te nieszczęścia spowodowane jakże by inaczej - przez PiS.
Zbyszek
Zbyszek 06.07.2022, 14:33
@móżyn. Polak ma 1/4-1/4 PKB w stosunku do mieszkańca Szwecji. Polak żyje średnio 8 lat krócej jak Szwed. Szwedka ma dzietność 2,3 a Polka 1,3. Czeka was wyginięcie. Czy mam wymieniać więcej ?
móżyn-albinos
móżyn-albinos 07.07.2022, 13:19
Jak na lewackiego kosmopolitę przystało to jesteś wyjątkowo ... skromny. Jestem pod wrażeniem twojej skromności, ponieważ ani słowa nie napisałeś, że te wszystkie "zalety i przewagi" Szwecji nad resztą świata stały się udziałem twojej "nowej ojczyzny" od czasu kiedy tam się pojawiłeś. Niekiedy mam wrażenie, że za młodu terminowałeś w GW lub nawet w TVN, ale z przyczyn sobie tylko znanych porzuciłeś te intratne zajęcia aby miękko wylądować w Szwecji, w tej krainie wiecznej szczęśliwości, której - uważasz, że - zazdrości ci cała nieomal Oleśnica.
zw-kowalski
zw-kowalski 08.07.2022, 01:47
Do @mozyn albinos. Gdy byłem młody nie bylo ani GW ani TVN. Ale twój defekt jest jaki jest.
.
zw-kowalski
zw-kowalski 06.07.2022, 00:21
Do @mozyn. Czy to moja wina, że wszystko prawie macie gorsze ?
Scania
Scania 07.07.2022, 08:32
Najgorsze co się zdarzyło w RP to wy WC kowalska.
Jan
Jan 05.07.2022, 17:29
Swietne i trafne teksty, czytam z zainteresowaniem.
śmiszno i straszno
śmiszno i straszno 04.07.2022, 11:39
Debata o ogórkach, na banany jeszcze nie ten klimat...
Prezio piccolo
Prezio piccolo 04.07.2022, 12:12
Ja ta wolę o kartoflach!
As
As 04.07.2022, 09:46
Panie Śmieszek,pomylił pan wyborców,tu jest Polska.Moze przenieś się pan ze swoją żoną do kraju lewackiego jak np. Hiszpania.
zw-kowalski
zw-kowalski 04.07.2022, 14:54
@As. Zrób to sam. Masz dziwną fobię związaną ze słowem lewactwo. Rozumiesz co to znaczy ?
wszystko
wszystko 06.07.2022, 20:55
lewactwo = piso+katolibstwo

Pozostałe