Prezes ogrodów ZNTK krytycznie o spotkaniu z politykami w ogrodach Róża

  • 04.07.2022, 07:51
  • hag
Prezes ogrodów ZNTK krytycznie o spotkaniu z politykami w ogrodach Róża
Prezes ROD ZNTK uważa, że ogrody działkowe to nie miejsce na uprawianie polityki.

"Bardzo szanuję i lubię prezesa ogrodu "Róża", ale zasmuciło mnie polityczne spotkanie z działkowcami organizowane na terenie ROD Róża.

Ogrody działkowe to oaza spokoju, radości i wypoczynku dla wszystkich,bez względu na wyznanie religijne i poglądy polityczne, a nie miejsce polityki wzbudzającej antagonizmy i nieporozumienia".

Takie oświadczenie wystosował do redakcji portalu olesnica24 com Kazimierz Karpienko, prezes ROD ZNTK.

 

hag

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 05.07.2022, 22:57
Stary idiota
Działkowiec
Działkowiec 04.07.2022, 21:30
A co, Kazio nie ma swojej sali???
zw-kowalski
zw-kowalski 04.07.2022, 15:01
Do Kazia Karpienki. A wynajmowanie sali na przyjęcia komunijne, wesela, chrzciny ci nie przeszkadzają. POD Róża zawsze to robiło i dzięki temu miało nieco kasy na ogrody. Sprawa się nieco rypła jak się okazało ok 20 lat temu, że nie można dostać wolnej sali a w sprawozdaniach było mało przychodów. Zarząd Wojewódzki zarezerwował sobie prawo do podpisywania umów.
olesniczanin
olesniczanin 04.07.2022, 12:47
Żal *** ściska? Niech zaprosi prezesa. Ciekawe czy przyjedzie, czy go oleje.
Demokrata
Demokrata 04.07.2022, 11:02
Fakt. Teren ogrodów działkowych jako miejsce debat politycznych mocno wątpliwy. Czy decyzja była konsultowana z działkowcami?
Pytanko
Pytanko 06.07.2022, 22:24
Rozumiem, że ROD "Róża" zainkasował jakąś wpłatę za wynajęcie swojego terenu na spotkanie. Czyż tak?
pisiorek
pisiorek 05.07.2022, 21:17
Oszołomy kryją się po działkach
bezcenne
bezcenne 04.07.2022, 09:57
Rodzic piso+katolibski!
Rodzic
Rodzic 04.07.2022, 09:49
Popieram,lewactwo typu Śmieszek czy Biedroń to szkodnicy czekający aby wedrzeć się do szkół i "nauczać" nasze dzieci
Zw-kowalski
Zw-kowalski 04.07.2022, 15:03
Do @rodzic. A nie przeszkadza ci facet w tzw sukience uczący dzieci lekcji religii ?

Pozostałe