Poseł Krzysztof Śmiszek będzie gościem działkowców w Oleśnicy

  • 01.07.2022, 10:15
  • OAI
Poseł Krzysztof Śmiszek będzie gościem działkowców w Oleśnicy
Oto komunikat Nowej Lewicy:
  • OLEŚNICA
    • 8.30 spotkanie z działkowcami na terenie ROD Róża przy ulicy Krzywej 14 (przy domu działkowca).
    • 9.30 Konferencja prasowa.

- Wiemy, że inflacja i drożyzna najbardziej dotykają mieszkańców małych miejscowości. Takich, do których transport publiczny nie dociera, gdzie zarabia się za mało, żeby udało się związać koniec z końcem. Polskie rodziny coraz częściej martwią się nie o to czy pojadą na wakacje, ale coraz częściej o to, czy wystarczy im środków na opał w zimie lub na ratę kredytu hipotecznego. To do nich jedziemy

- mówi poseł Krzysztof Śmiszek.

OAI

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ala
ala 02.07.2022, 20:47
A czego on tu szuka ? Chce propagować niszowe związki ? Kto go zaprosił czyżby ktoś o podobnych upodobaniach
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie 02.07.2022, 23:21
Śmiszek to heterofob, tak jak Biedroń.
Ostrzeżenie
Ostrzeżenie 02.07.2022, 23:21
Śmiszek to heterofob, tak jak Biedroń.
Precz że zdrajcami!
Precz że zdrajcami! 02.07.2022, 12:29
Nigdy tego gościa i jego anty polskiego Biedronia!!!!!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 01.07.2022, 21:44
Oto kolejny, tym razem lewacki nabieracz szukający naiwnych w Oleśnicy. Kiedy ludzie (wyborcy) wyleczą się z łatwowierności i przestaną popierać takich osobników obiecujących w kampanii wyborczej WSZYSTKO i nie dotrzymujących żadnych obietnic po wyborach?
zw-kowalski
zw-kowalski 01.07.2022, 22:07
Mozynie. Rząd nie ma nic swojego . Rząd ma tylko tyle ile ukradnie w formie podatków tym co cokolwiek wytwarzają. Działanie ZP doprowadziło do załamania gospodarczego. Trochę syfu pokrył COVID a resztę konflikt na Ukrainie. Nie można wszystkiego zwalać na COVID i wojnę. Bo inne państwa mają inflację dwa razy
mniejszą przy tej samej pandemii i wojnie. W rachunkowości są tzw szubienniczki. Czyli winiem ma. Kredit debet. I jeśli coś robisz po jednej stronie to taką samą kwotę należy przyporządkować po drugiej
na innym koncie. Jeśli PiS daje więcej to o tyle komuś musi zabrać. I PiS na pewno tego nie zabiera kapitałowi zagranicznemu.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 02.07.2022, 16:40
Widzę, że na wykładach i zajęciach uczelnianych z propagandy komunistycznej musiałeś być wybijającym się studentem, żeby nie powiedzieć prymusem. Przez następne lata "rozwijałeś" się już samodzielnie, czego efekty widzimy we wszystkich twoich wpisach.
Coś mi tu nie gra
Coś mi tu nie gra 01.07.2022, 15:13
To Pan Kazimierz zaposił?
zw-kowalski
zw-kowalski 01.07.2022, 21:58
Kaziu działa w kolejarzu. Choć nigdy na kolei czy ZNTK nie pracował.
1235
1235 01.07.2022, 11:09
Lans i puste obiecanki. Byle do koryta. Łykacie takie g....?

Pozostałe