Jest nowa dyrektor II LO w Oleśnicy

  • 24.06.2022, 16:50
  • rpr
Jest nowa dyrektor II LO w Oleśnicy
Kto nim zostanie?

Zarząd Powiatu rekomenduje kandydaturę Katarzyny Misiak, której zamierza powierzyć to stanowisko na 5-letnią kadencję.

Katarzyna Misiak to nauczycielka informatyki w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnicy.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

trampek
trampek 27.06.2022, 09:44
Only don Christo, can make this pierdziszewo great again!
?
? 27.06.2022, 09:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Leninista
Leninista 26.06.2022, 15:45
W Oleśnicy kierownicze stanowiska pracy w instytucjach samorządowych, zarówno miejskich, jak i powiatowych, mogą obejmować wyłącznie wyznawcy burmistrza, który wszechwładnie rządzi w myśl Leninowskiej zasady: kadry decydują o wszystkim.
dżizes
dżizes 27.06.2022, 09:46
Zawsze tak było i będzie w tym pierdziszewie. Bo już Dżizes powiedział że 'bliźniemu swemu należy pomagać', nieprawdaż piso+katoliby?
j...s
j...s 26.06.2022, 15:42
powiatowej degrengolady ciąg dalszy- pseudo konkurs przeprowadzony przez komunopisiorów tylko po to ,żeby utrącić Wójcika, a potem już normalnie- znajomi królika z kapelusza i bez konkursu-dno dna.
utytu spos
utytu spos 25.06.2022, 14:06
Kliko-sitwa radzi, kliko-sitwa kadzi, kliko-sitwa tylko swoich nie zdradzi!
CR
CR 25.06.2022, 13:43
Nie napinajcie sie tak! Bo przypomie sie konkursy z czasow słusznie minionych z lat 2014 - 2018
To byla sitwa, co nie Zbysiu , czy nie???
Amnezja zawodowa
Amnezja zawodowa 27.06.2022, 08:33
Baran jesteś czy masz do d... pamięć? Tego Kołaciński z Sadowskim bardzo pilnowali , konkursy były i spore zaintetesowanie też. Tak wystraszył się taki jeden co ma olbrzymie parcie na szkło ostatnio i do konkursu nie przystąpił bo bał sie porażki.
Ktosik
Ktosik 25.06.2022, 12:15
Super. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Ula
Ula 25.06.2022, 12:14
Nie dyrektor tylko dyrektorka, jesli kobieta
Ziuta
Ziuta 25.06.2022, 10:24
To był konkurs czy go nie było?
Oleśnica tonie
Oleśnica tonie 25.06.2022, 08:43
Czy jak zwykle trójca oleśnicka zdecydowała? I my na to pozwalamy!!!
Rodzic
Rodzic 25.06.2022, 07:46
Kolejna żenada, ale czego się w sumie spodziewać po działaczach oświatowych i innych, że będą przyzwoici, że swoimi działaniami będą dawać przykład? Polska edukacja to porażka od dołu do góry.
Nikifor
Nikifor 25.06.2022, 07:31
Może zapytać Pani ZJ?
?!
?! 25.06.2022, 01:14
Dlaczego bez konkursu?
?
? 24.06.2022, 21:00
właśnie dlaczego bez konkursu redakcjo?
Rodzic
Rodzic 24.06.2022, 20:34
Może redakcja zada pytanie komu nie pasował Adam Wójcik?
I to wystarczy
I to wystarczy 25.06.2022, 06:02
Nie był z sitwy nieomylnego

Pozostałe