5 kierowców w powiecie oleśnickim straciło prawo jazdy. Za co?

  • 22.06.2022, 17:58
  • asp. Bernadeta Pytel, KPP Oleśnica
5 kierowców w powiecie oleśnickim straciło prawo jazdy. Za co?
Oleśniccy funkcjonariusze w miniony weekend zatrzymali kilku kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50km/h w terenie zabudowanym. Każdy mężczyzna stracił prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

W miniony weekend policjanci oleśnickiej drogówki zatrzymali aż pięć praw jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50km/h w terenie zabudowanym.

Niechlubnym rekordzistą został 53 -letni mieszkaniec Wrocławia, który - poruszając się volkswagenemw terenie zabudowanym -  jechał z prędkością 154 km/h.

Kolejnym kierującym, któremu zostały zatrzymane uprawnienia za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, był 28- letni mieszkaniec powiatu krośnickiego. Mężczyzna w terenie zabudowanym mercedesem przekroczył dozwoloną prędkość o 84 km/h.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami oleśniccy policjanci zatrzymali uprawnienia na okres 3 miesięcy oraz zostały nałożone mandaty karne w wysokości 2500 złotych.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, iż poprzez rażące naruszenia przepisów narażamy nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego na duże niebezpieczeństwo.

asp. Bernadeta Pytel, KPP Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

retfgrfyhuyj
retfgrfyhuyj 23.06.2022, 09:10
ostanio pisoło że pijany policjant zabił samochodem pewnie kumple go przeoczyli
zw-kowalski
zw-kowalski 22.06.2022, 22:55
Do @olesniczanin, @kropka, @jan i innych. Czy to jest ta bezpieczna Oleśnica i Polska ?
olesniczanin
olesniczanin 23.06.2022, 08:41
To jakieś 2,5 interwencjina godzinę. Czyli przy dwóch patrolach w Oleśnicy i po jednym w Sycowie, Bierutowie i Twardogórze, że o Międzyborzu i Dobroszycach nie wspomnę to wychodzi 0,5 interwencji na 1 godzinę czyli 1 jnterwencja na 2 godziny na patrol. Czy to dużo? Sam sobie odpowiedz.

Pozostałe