Rozkład jazdy Turnieju Tańca o Puchar Starosty

  • 07.02.2019, 16:17 (aktualizacja 07.02.2019, 18:36)
  • OAI
Rozkład jazdy Turnieju Tańca o Puchar Starosty
Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy informuje o szczegółowym harmonogramie zawodów.

Godzinowy Harmonogram XXI TURNIEJU TAŃCA O PUCHAR STAROSTY OLEŚNICKIEGO 23 lutego .

1. Czynności organizacyjne / rejestracja uczestników, rozlokowanie w szatniach, próba parkietu/ - 8.00 – 9.00
2. Otwarcie Turnieju - 9.00 – 9.30
• Powitanie gości przez dyrektora PCEiK
• Głos dla gości:
- Burmistrz Oleśnicy
- Starosta Oleśnicki – otwarcie Turnieju
• Przedstawienie jury
• Prezentacja uczestników zawodów i trenerów
• Ogłoszenia porządkowe
3. Przebieg Turnieju

CZ. I – TANIEC ARTYSTYCZNY godz. 9.45 – 15.15
( w każdej kategorii wiekowej zawodnicy występują solo, w duetach, mini formacjach i formacjach)
• kategoria do 8 lat 9.45 – 10.10
• kategoria 9 – 11 lat 10.10 - 11.10
• czas dla sędziów 5 min.
WRĘCZENIE PUCHARÓW dla kategorii do 8 lat oraz 9 – 11 lat 11. 10 – 11.45
• kategoria 12 – 15 lat 11.45 – 12.50
• kategoria pow. 15 lat 12.55 -14. 05
• czas dla sędziów 5 min.
WRĘCZENIE PUCHARÓW dla kategorii 12-15 l. oraz pow. 15 l. 14. 05 – 14. 25
• Cheerleaders 14.30 – 14.55
WRĘCZENIE PUCHARÓW dla Cheerleaderek 14. 55 – 15. 15

PRZERWA 15.15 – 15.45

CZ. II – STREET DANCE godz. 15.45 – 20.30
• kategoria do 8 lat 15.45 – 16. 30
• kategoria 9 – 11 lat 16.30 – 17.55
• czas dla sędziów 5 min.
WRĘCZENIE PUCHARÓW dla kategorii do 8 lat oraz 9-11 lat 17.55 – 18.10
• kategoria 12 – 15 lat 18.10 - 19.10
• kategoria pow. 15 lat 19.10 – 20.11
• czas dla sędziów – 5 min.
WRĘCZENIE PUCHARÓW dla kategorii pow. 15 lat 20.11 – 20. 30
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

edi
edi 13.02.2019, 12:35
Starosta się wypromuje. On to lubi. Patronacik, pucharek, otwarcie, pokropek itd. Tylko werbalnie cienki bolek.
jjjj.bbbb
jjjj.bbbb 08.02.2019, 18:20
Łańcuszek PCEIK dziwie się że jeszcze istnieje ? .Nie dziwi mnie to Pani Grażyna która pracował tam jako dyrektor została mianowana na naczelnika ponieważ jak ludzie mówią jej koleżanka Pani Marysia Susidko prowadzi tam zajęcia cóż, dobrze że te występy są ponieważ ilość dzieci na zajęciach bywa zastanawiająca? Lecz Pani naczelnik będzie czuwać zapewne i zrobi wszystko żeby instytucja istniała ?

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165