150 uczestników na starcie XXV Rajdu Rowerowego w Oleśnicy

  • 11.06.2022, 10:40
  • OAI
150 uczestników na starcie XXV Rajdu Rowerowego w Oleśnicy
 Tym razem imprezę rowerową połączono z festynem Siódemki.

Dzisiaj o godzinie 10 z boiska przy Szkole Podstawowej nr 7 w Oleśnicy wystartował XXV Rajd Rowerowy. Imprezę tradycyjnie zorganizowali wspólnie Międzyszkolny Integracyjny Klub Sportowy Junior oraz samorząd Oleśnicy. 

Tym razem imprezę rowerową połączono z  festynem szkoły, dlatego na uczestników rajdu i uczniów Siódemki czekała moc atrakcji.

Komandorem rajdu jest Mariusz Kiryk. Honowymi starterami byli dyrektor szkoły Dorota Rasała-Świtoń i przewodniczący Rady Aleksander Chrzanowski. Wśród uczestników rajdu są m.in. wiceburmistrz Edyta Małys-Niczypor, radni Michał Kołaciński z żoną i Paweł Bielański z dziećmi

Jak podkreślał na starcie pomysłodawca imprezy Mariusz Kiryk, 13-kilometrowy rajd ma charakter rekreacyjny, a po pokonaniu trasy na szkolnym boisku na wszystkich będą czekały gry, zabawy i poczęstunek.

 

 

 

 

OAI

Zdjęcia (72)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktoś
Ktoś 14.06.2022, 13:38
Świetna organizacja, powinno być więcej takich imprez w Oleśnicy.
PPP
PPP 14.06.2022, 13:33
Udana impreza aby tak dalej.
Beata
Beata 14.06.2022, 12:38
Fajnie, że taka impreza istnieje, super, że p. Mariuszowi i jego pomocnikom się chce zajmować się rajdem i dobrze im to idzie. Oby więcej takich imprez...
Bella
Bella 13.06.2022, 22:20
Świetna impreza, jak zawsze. Za rok też jesteśmy.
Az
Az 12.06.2022, 22:38
Michał Kołaciński musi wrócić na fotel Burmistrza. Trzeba pożegnać tego nieudolnego starszego Pana.
w pis+du
w pis+du 12.06.2022, 22:57
Agitka za doktorem misiem musi być!
piso+katolib
piso+katolib 12.06.2022, 20:34
Widać że 'różańcowi' wszędzie próbują się wkręcić?!
maria ewa
maria ewa 11.06.2022, 20:52
XXV rajd pod każdym względem okazał się udanym. Dopisała frekwencja, pogoda, humory i moc atrakcji. Połączenie rajdu z festynem to świetny pomysł. Pyszne ciasta, fanty uświetniły całość!
Realista
Realista 11.06.2022, 12:03
W tym roku dwie niezrozumiałe sprawy:
1. limit 150 osób ( podczas covidu zrozumiałe, ale teraz!?)
2. Dystans : 13 km? Nieporozumienie...
Wygląda jakby kto inny był organizatorem, albo pod kogoś robiony. Smutne...
Arni
Arni 11.06.2022, 13:56
Pan nie jesteś realista tylko krytyk dla samej krytyki. Dużo rajdów rowerowych ma limit osób ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa np. niedawny rajd inaguracyny sezon w Dolnie Baryczy miał limit 180 miejsc. (co nie znaczy, że nie mogą pojechać kolejni którzy przyjadą na start). Co do dystansu to rajd z dziećmi 13 km jest jak najbardziej okej, to nie maraton ani zawody.
realista
realista 11.06.2022, 15:28
Gdybym nie jeździł prawie w każdym rajdzie oleśnickim to bym się nie wypowiadał. W zeszłych latach bywało i po 200-300 osób, a i trasy były po ok. 30 km i nikt nie narzekał (zawsze był traktowany jako rajd rodzinny) więc troszkę mniej nerwów Panie Arni. Pozdrawiam

Pozostałe