Uczniowie I LO z Oleśnicy w Pałacu Prezydenckim

  • 06.02.2019, 17:08 (aktualizacja 25.02.2019, 21:25)
  • OAI
Uczniowie I LO z Oleśnicy w Pałacu Prezydenckim Krzysztof Sitkowski
Z prezydentem RP dyskutowali o Okrągłym Stole.

W Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda spotkał się z młodzieżą szkolną, która przeprowadziła debatę oksfordzką nad tezą pt. "Obrady Okrągłego Stołu były jedynym pokojowym sposobem obalenia komunizmu w Polsce".

Uczestnikami spotkania byli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy: Kamil Błaszczyk, Szymon Maćkała, Jan Malek, Oliwia Powąska, Radek Stochła, Igor Wieczorek, Damian Owcarz, Kamil Owcarz oraz Weronika Korzeniowska.

Koordynatorem wyjazdu był Kamil Błaszczyk.

OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sandraa
sandraa 07.02.2019, 23:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

radny
radny 07.02.2019, 10:34
Kaleciński na prezydenta Polski
kuria twoja mać
kuria twoja mać 07.02.2019, 09:21
Domniemywam, że jesteś pisowskim ciapkiem, który każde niewygodne mu słowo uważa za nienawiść. To już się nawet domyślam kim personalnie jesteś... A jeśli rzeczywiście radnym jesteś, to co ty masz do powiedzenia ?
radny
radny 07.02.2019, 08:13
Przedstawiam się ludziom normalnych a nie nawiedzonym i ziejącym nienawiścią , w odróżnieniu do Kalecińskiego mam mandat od społeczeństwa i wypowiadam się na sesjach a nie na forach , w przyszłym roku wybory prezydenckie startujcie Kaleciński
kuria twoja mać
kuria twoja mać 07.02.2019, 06:36
Radny nie masz jednak odwagi przedstawić się Panu Edmundowi Kalecińskiemu ? Boisz się dyskusji z tym Panem ? Wolisz pluć spod nicka.
kacza jego mać
kacza jego mać 06.02.2019, 20:20
To ten klęczon ze zdjęcia ogłupia młodych. Zdrajca Konstytucji !
Radny
Radny 06.02.2019, 19:23
Jesteś Kalecinski chorym i nawiedzonym człowiekiem i nie rób wody z mózgu młodym ludziom
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 06.02.2019, 18:37
Jeszcze tylko dopowiem - czy @Radny wie coś na temat komunizmu ? Czy radny wie co to nawiedzenie ? To może by tak do szkółki jakowejś poczytać ...? A poza tym czy @Radny jeśli jest radnym wykazałby się trochę odwagą i się podpisał ? Nigdy nie byłem komunistą, z chęcią poczytałbym o znajomości komunizmu przez Radnego.
Radny
Radny 06.02.2019, 18:19
Szkoda że nie wzieliście z soba kochana młodzieży nawiedzonego Edmunda Kalecińskiego może czegoś by się nauczył
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 06.02.2019, 18:16
Duda oszukuje uczniów. W Polsce komunizmu nie było. Szkoda, że facet wybrany na taką funkcję z przyzwoitością jest na bakier... Natomiast Polska jest ogarnięta przez klerykalizm, a Duda pada często na kolana przed klerem. A to jest niemoralne, politycznie komiczne, prawnie niepraworządne !

Pozostałe